Twarze naszej marki

Przejdź do zawartości
Strona główna

Tak autentyczni, jak nasz dźwięk

Twarze
naszej marki

 

Kochamy charyzmatyczne osobowości, które podzielają nasze wartości i pasują do stylu firmy Teufel. Niezależnie od tego, czy pochodzą one ze świata mody, sportu czy filmu – łączy nas odwaga w podążaniu za wewnętrznym głosem i w kroczeniu nowymi ścieżkami.

Fabio Wibmenr - BOOMSTER

Fabio Wibmer

Dla Fabio grawitacja zdaje się nie istnieć. Profesjonalny rowerzysta górski wykonuje najbardziej szalone triki na swoim rowerze, a miliony ludzi z ekscytacją oglądają jego filmy. Dla marki Teufel stworzył on limitowaną edycję głośnika BOOMSTER ze stylowymi wzorami w kolorze czarnym i złotym.

Heinz Strunk

Heinz Strunk

Studio Braun, Fraktus czy Der Goldene Handschuh – Heinz Strunk to prawdziwy multitalent w świecie kultury. Jako pisarz Strunk sytuuje się pomiędzy poetą a maszyną do tworzenia komediowych gagów. W 2022 roku jego powieść „Ein Sommer in Niendorf” trafiła na listę bestsellerów tygodnika Spiegel. Na tle mostu Oberbaumbrücke prezentuje on system POWER HIFI.

Finn Springborn

Finn Springborn

Profesjonalny surfer Finn Springborn zdecydowanie nie lubi ciepłych kąpieli. W Danii woda nie osiąga tropikalnych temperatur, a Finn jest przyzwyczajony do surowych warunków pogodowych. Wraz ze swoim kamerzystą Philippem odwiedził on zimą najpiękniejsze miejsca do surfowania w Europie i w swoim krótkim filmie uchwycił najlepsze momenty z tej podróży. Finn uwielbia także cieszyć się swoim ulubionym dźwiękiem na plaży ze słuchawkami AIRY SPORTS TWS lub głośnikiem ROCKSTER AIR.

Ali Lacin

Ali Lacin

Ali to zawodowy sportowiec z Berlina: podczas paraolimpijskich Mistrzostw Świata w 2019 roku wygrał brązowy medal w sprincie na 200 metrów i tym samym zakwalifikował się na Igrzyska Paraolimpijskie w Tokio 2021. Dla marki Teufel sportowiec stanął przed kamerą w 2020 roku i zaprezentował słuchawki AIRY SPORTS.