SUPREME ON

Przejdź do zawartości
Otwórz menu Zamknij menu
Strona główna

SUPREME ON

Mocne. Kolorowe. Inspirujące. Wszyscy jesteśmy SUPREME.

(92) 669, 629, Cena zawiera VAT 5% korzystna cena
Kolor: Night black
 • Gotowy do wysyłki w przeciągu jednego dnia roboczego
 • 0, Wysyłka (Neutralna klimatycznie wysyłka Teufel)

 • Wypróbuj przez 8 tygodni
 • Bezpośrednio od producenta
 • Darmowy zwrot wysyłki

Najważniejsze cechy

Dlatego kochamy ten produkt

Słuchawki SUPREME ON nie tylko wyglądają dobrze, ale są również naszymi najmocniejszymi słuchawkami Bluetooth. Tak się dzisiaj słucha muzyki.

Zalety na pierwszy rzut oka

 • Nauszne, bezprzewodowe i szlachetnie wykonane słuchawki Bluetooth z liniowym przetwornikiem HD i efektywnym tłumieniem zewnętrznych hałasów
 • Bluetoot 5.0 z aptX™ i AAC dla streamingu muzyki z takich serwisów, jak Spotify, Deezer, YouTube, Apple Music und Co. w jakości podobnej do płyty CD, technologia NFC dla szybkiego sparowania słuchawek
 • System głośnomówiący z dwoma mikrofonami i technologią Qualcomm® cVc™ dla bezprzewodowego telefonowania, rozmów na Skype'ie, Facetime'ie, sterowanie głosem przez Google/Siri w wysokiej jakości dźwięku
 • Funkcja ShareMe: sparuj dwie pary słuchawek bezprzewodowo z jednym smartfonem, tryb Party: sparuj słuchawki z dwoma urządzeniami jednocześnie
 • Czas odtwarzania aż do 30 godzin, 25 godzin z technologią aptX™ przy średniej głośności, joystick do sterowania muzyką, funkcja Auto-Play: odtwarza muzykę automatycznie po założeniu słuchawek i pauzuje po ich zdjęciu
 • Przetwornik liniowy HD z magnesami neodymowymi dla precyzyjnych dźwięków wysokich i mocnego basu na każdym urządzeniu, korektor i inne możliwości ustawienia dzięki Teufel Headphone App
 • Stabilny i elastyczny pałąk ze stali sprężynowej, miękkie nauszniki niewywierające ucisku, nadają się do długich sesji nawet dla osób noszących okulary
 • Podłączenie również za pomocą kabla, kabel z mikrofonem i przyciskiem kontrolnym (w zestawie), etui do transportu, funkcja szybkiego ładowania przez USB-C
"Słuchawki są nie tylko bardzo dobrze wykonane, ale też efektownie wyglądają. Czego dopełnieniem są kable w eleganckim oplocie wystające z obu słuchawek."
whatnext.pl 06.12.2020

"Po uruchomieniu muzyki na przód wychodzą dwie kwestie. Pierwsza to bardzo głębokie, dynamiczne basy. Niskie tony potrafią zejść naprawdę nisko, a przy tym nie zagłuszają pozostałych dźwięków. Drugą cechą rozpoznawalną Teufel Supreme On jest czystość brzmienia. Przy plikach wysokiej jakości dźwięk jest dosłownie krystalicznie czysty."


"Choć bas zdecydowanie wychodzi tutaj na pierwszy plan, pozostałe dźwięki są bardzo dobrze słyszalne i bardzo czyste. Scena jest szeroka i bez problemu rozpoznamy poszczególne instrumenty, a wokale są bardzo czyste."

(4.74 z 5 dla 92 ocen)
Wszystkie oceny

SUPREME ON - wszyscy jesteśmy SUPREME

Muzyka jest kolorowa i różnorodna. Tak samo jak nasze słuchawki SUPREME ON z wieloma wariantami kolorystycznymi i znakomitym dźwiękiem.

Tutaj liczy się dźwięk

Stworzone i opracowane w Berlinie słuchawki SUPREME ON stawiają poprzeczkę dla innych bezprzewodowych słuchawek nausznych bardzo wysoko. A dźwięk? Po prostu świetny: głęboki i wyrazisty bas, znakomite rozumienie mowy oraz jedwabne i szczegółowe tony wysokie.

Idealne dla takich gatunków muzycznych jak rock, pop, muzyka klasyczna, jazz i funk.

 
Grube nauszniki
Niezwykle miękkie, wytrzymałe i łatwe w pielęgnacji.
Technologia tłumienia hałasów zewnętrznych
Hałasy nie przenikają do wnętrza słuchawek.
40-milimetrowy liniowy przetwornik HD
wysokie poziomy głośności bez żadnych zakłóceń na każdym urządzeniu.
Aluminiowa cewka drgająca pokryta miedzią
Gwarantuje wysokoą wierność impulsu nawet przy dużym obciążeniu.
Magnesy neodymowe
Szczególnie lekkie a zarazem potężne.

Te wartości mają znaczenie

Słuchawki SUPREME wyglądają i grają po prostu znakomicie. Bardzo niskie tolerancje, wysokiej jakości materiały oraz wykonanie elementów odpornych na ścieranie się sprawia, że te słuchawki to prawdziwy majstersztyk.

Icon - Brille

Odpowiednie dla osób noszących okulary
Wykonane z miękkiego materiału SUPREME ON są przeznaczone również dla osób noszących okulary.

Icon - 165g leicht

Niezwykle lekkie
Dla długich i przyjemnych sesji muzycznych.

Icon - Pflegeleicht

Łatwe w czyszczeniu i pielęgnacji
 Wszystkie komponenty słuchawek SUPREME ON można bez problemu czyścić. Dzięki temu słuchawki będą się zawsze dobrze prezentować.

Icon - Fallgeprüft

Odporne na upadek
Suchawki SUPREME zostały przetestowane na odporność na upadki z 1,5 metra wysokości.  Ten zestaw wykonany ze stali sprężynowej jest bardzo elastyczny.

Icon - Belüftung

Dobrze wentylowane
Ze względu na budowę słuchawek SUPREME ON nauszniki są zawsze dobrze wentylowane.

Bezprzewodowo w wysokiej jakości

Nasze produkty gwarantują czyste i stabilne połączenie Bluetooth przy minimalnym zużyciu prądu.  Możliwy jest zasięg powyżej 10 metrów.

Apple
Funktioniert für Systeme mit Android.
Icon - Windows Phone
Linux

Odtwarzaj muzykę, filmy i gry ze smartfona, tableta, notebook'a, komputera PC lub Mac.
Niezależnie od tego, jakiego systemu używasz.

Synchronizacja dźwięku z ruchem warg

Dźwięk wideo np. z Youtube'a lub innej aplikacji oraz dźwięk gier jest odtwarzany synchronicznie z ruchem warg.

AAC is now a widely used Bluetooth codec, similar to Qualcomm's apt-X, which provides CD-like wireless audio transmission, as long as both transmitter and receiver support the codec. AAC is supported by Android but mainly by iOS devices.

AAC

AAC jest obecnie szeroko stosowanym kodekiem Bluetooth, podobnym do apt-X firmy Qualcomm, który zapewnia bezprzewodową transmisję dźwięku w jakości podobnej do płyty CD, o ile nadajnik i odbiornik obsługują ten kodek. AAC jest obsługiwany również przez Androida, ale głównie przez urządzenia z systemem iOS.

Bluetooth guarantees a wireless connection with minimal power consumption. Video sound is transmitted in-sync with on-screen images. The aptX codec offers almost CD quality. AptX does not currently work on iOS systems.

Qualcomm aptX

Bluetooth gwarantuje bezprzewodowe połączenie przy minimalnym zużyciu prądu. Ścieżki dźwiękowe filmów są odtwarzane synchronicznie z ruchem warg. Kodek aptX oferuje jakość podobną do płyty CD.

Aplikacja Teufel Headphones

Ściągnij aplikację Teufel Headphones do słuchawek SUPREME ON zupełnie za darmo. Dzięki niej możesz ustawić Twój indywidualny obraz dźwiękowy za pomocą regulowanego korektora. Dodatkowe aktualizacje już wkrótce.

Szybkie ładowanie oznacza dłuższe granie

 Słuchawki  SUPREME są wyposażone w wydajną baterię i inteligentny system zużywania energii. Za pomocą kabla USB możesz je błyskawicznie naładować.

Ponad 30 godzin
 odtwarzania

Tylko 15 minut
ładowania wystarczy do słuchania muzyki przez ponad godzinę

Talk to me

Wbudowana technologia tłumienia hałasów cVc z Qualcomm zapewnia najwyższą jakość rozmów telefonicznych i rozumienia mowy. Możesz również uruchomić wybranego asystenta głosowego: Apple Siri lub Google Assistent. Wszystko oczywiście bezprzewodowo.

Cześć Tonja, Twoja kawa już jest gotowa.
Icon - Phone
Hej Google! Włącz "Jurassitol" zespołu Filter.
Headsey
Hej Siri! Jaki będzie jutro wiatr? Chciałam trochę poćwiczyć kitesurfing.
Headsey

Słuchaj bezprzewodowo muzyki z Twoim przyjacielem

Wolicie spędzać wieczory filmowe we dwójkę przy telewizorze lub Netfliksie? Nie ma problemu! Słuchawki SUPREME ON wysyłają sygnał bezprzewodowo i synchronicznie z ruchem warg do drugiej pary słuchawek. Ta funkcja obejmuje wszystkie systemy i nie wymaga aplikacji. Koniec z uciążliwym okablowaniem.

Podłączenie i sterowanie

Słuchawkami SUPREME ON możesz sterować bez używania smartfona. Przesuwaj przycisk obsługi do góry, na dół, w lewo, w prawo, na środek, aby sterować odtwarzaniem muzyki, połączeniami przychodzącymi oraz asystentem głosowym.

Kompletny zestaw

SUPREME ON posiada wszystko to, czego potrzebujesz do słuchania muzyki: kabel USB-C, etui oraz kabel zasilający.

Pełna zawartość zestawu

 • 1× Etui do SUPREME ON
 • 1× Kabel USB-C do SUPREME ON
 • 1× Kabel połączeniowy 3,5mm dla SUPREME ON (czarny)
 • 1× SUPREME ON

Szczegóły techniczne

 • SUPREME ON - black - Set

  SUPREME ON

  Nauszne, bezprzewodowe i szlachetnie wykonane słuchawki Bluetooth z liniowym przetwornikiem HD i efektywnym tłumieniem zewnętrznych hałasów

  • Opis Artykuł
   Szerokość 14,35 cm
   Waga 0,18 kg
   Wysokość 17,14 cm
   Głębokość 6,86 cm
  • Opis Artykuł
   Wejścia wtyczka minijack 3,5 mm 1
   Bluetooth 5.0 Tak
   Bluetooth AAC Tak
   Bluetooth aptX Tak
   Zestaw głośnomówiący Tak
   NFC Tak
  • Opis Artykuł
   Android Tak
   Microsoft Tak
   iOS Tak
  • Opis Artykuł
   Czas działania baterii przy średniej głośności 25 h
   Typ baterii Jonowo-litowa
   Automatyczne włączanie/wyłączanie Tak
   Fukcja standby Tak
   Regulacja dźwięku Tak
  • Opis Artykuł
   Konstrukcja obudowy Zamknięta
   Materiał obudowy Tworzywo sztuczne, aluminium, materiał, imitacja skóry
   Głośniki szerokopasmowe (średnica) 40,00 mm
   Zakres częstotliwości od/do 10 - 20000 Hz
   Impedancja 26 Om

Testy i opinie

 • "Słuchawki są nie tylko bardzo dobrze wykonane, ale też efektownie wyglądają. Czego dopełnieniem są kable w eleganckim oplocie wystające z obu słuchawek."
  whatnext.pl 06.12.2020

  "Po uruchomieniu muzyki na przód wychodzą dwie kwestie. Pierwsza to bardzo głębokie, dynamiczne basy. Niskie tony potrafią zejść naprawdę nisko, a przy tym nie zagłuszają pozostałych dźwięków. Drugą cechą rozpoznawalną Teufel Supreme On jest czystość brzmienia. Przy plikach wysokiej jakości dźwięk jest dosłownie krystalicznie czysty."


  "Choć bas zdecydowanie wychodzi tutaj na pierwszy plan, pozostałe dźwięki są bardzo dobrze słyszalne i bardzo czyste. Scena jest szeroka i bez problemu rozpoznamy poszczególne instrumenty, a wokale są bardzo czyste."

  Więcej Zwiń szczegóły...
 • "Projekt jest stosunkowo minimalistyczny, ale widać i czuć, że jest to już produkt klasy premium. "
  techpolska.pl 11.11.2020

  "Muzyki słucha się z dużą przyjemnością, uszy nie krwawią, a jeśli jednak coś nam nie pasuje, korektor dostępny w dedykowanej aplikacji, [...], zazwyczaj może problem rozwiązać."


  "Są to po prostu słuchawki bardzo lekkie, wygodne i mobilne, zapewniające świetną jakość połączeń telefonicznych i niezłą jakość muzyki, wytrzymałą baterię i kilka przydatnych opcji (ShareMe, Auto-Play, korektor w aplikacji). Warto więc zwrócić na ten model uwagę."

  Więcej Zwiń szczegóły...
 • Logo dziennik.pl
  "Jak grają te słuchawki? Wyśmienicie. Są wprost stworzone do R&B, soulu czy popu. Doskonale też radzą sobie z utworami, w których kluczową rolę odgrywa wokal."
  technologia.dziennik.pl 14.11.2020
  Logo dziennik.pl

  "Bas jest dobrze słyszalny, a jednocześnie nie zakłóca utworu, do tego da się bez problemu rozróżnić instrumenty, a szeroka scena zapewnia dobre wrażenia z odsłuchu."


  "Od razu widać, że Niemcy przyłożyli dużą wagę do tego, by słuchawki wyglądały, jak sprzęt klasy premium, nie ma więc mowy o żadnych tanich plastikach czy innych dziwnych rozwiązaniach."

  Więcej Zwiń szczegóły...
 • "Niech Was tylko nie zmyli taki wygląd, bo gdy weźmiemy zestaw do ręki, to od razu odczujemy, że mamy do czynienia z materiałami klasy premium. Wszystko tutaj idealnie do siebie pasuje, nic nie trzeszczy, nic się nie zacina. Każdy element jest dopracowany do perfekcji. "
  techno-senior.com 26.11.2020

  "Dźwięk wychodzący z tego zestawu jest czysty i wyraźny o nieco przytłumionym basie, a co najważniejsze nic w nich nie trzeszczy. [...[ Ja słuchałam z nich muzyki z wielką przyjemności i towarzyszyły mi nie raz podczas pracy nie tylko do delektowania się ulubionymi utworami, ale również do rozmowy."


  "Na duża pochwałę zasługują tutaj nauszniki. Może nie są zbyt duże (nie zmieścimy do ich środka całego ucha, a raczej będą o ucho oparte), ale za to niesamowicie miękkie. Do tego możemy całkowicie swobodnie nosić je również razem z okularami. Nie wywierają uścisku, więc nie musimy się obawiać, że będziemy mieć odciski od okularów czy czuć jakiś niepotrzebny dyskomfort."

  Więcej Zwiń szczegóły...
 • "Przekonujący jest również dźwięk stereo, w którym można łatwo śledzić poszczególne sekwencje tonów. Ogólnie jakość dźwięku oceniam na 10/10."
  onetech.pl 20.12.2020

  "Dźwięk w Teufel Supreme On jest zrównoważony i bogatym w szczegóły. Bas nie jest specjalnie głęboki, ale mocny. Taki jak być powinien."