Wszystkie kable

Wybierz kraj lub region, aby wyświetlić zawartość dla Twojej lokalizacji i kupować online.
Przejdź do zawartości
Strona główna
Wszystkie produkty Akcesoria

Zawsze najlepsze połączenie

Kable

Kabel
31 Produkty
31 Produkty

Kable głośnikowe Teufel – jeszcze lepszy dźwięk

W systemach HiFi pierwszeństwo ma przede wszystkim dźwięk, a dopiero potem wygląd. Jednakże bardzo często wiele fanów HiFi zaniedbuje materiały złączeniowe, a przecież kable głośnikowe mają bardzo duży wpływ na jakość dźwięku. Oczywiście, że nie zdziałają one cudów, ale dzięki odpowiednim kablom można zauważyć różnice w jakości brzmienia. W zależności od tego, jak dokładnie weźmiemy dźwięk pod lupę, nie powinniśmy iść na żadne kompromisy jeśli chodzi o podłączenie kabli głośnikowych. Im wyższa jakość zestawu stereo, tym lepszy jakościowo powinien być kabel.

Rodzaje kabli głośnikowych

Teufel posiada trzy kolory kabli głośnikowych , gdyż podczas kładzenia kabli w pomiesczeniu dominują często ciemne, jasne oraz neutralne kolory. Z tego względu osłona kabli PCV została wyprodukowana w kolorze białym, czarnym i przezroczystym. Dzięki temu możesz być pewny, że kable nie popsują swoim wyglądem stylistyki Twojego wnętrza.
Teufel posiada w swojej ofercie kable o różnej średnicy, jak na przykład:

  • 2 x 0,75 mm²
  • 2 x 1,5 mm²
  • 2 x 2,5 mm²
  • 2 x 4 mm²

Kable głośnikowe klasy high-end dla systemów THX

Dzięki kablom głośnikowym klasy high-end dźwięk Twoich głośników zmieni się na lepsze. Przewaga w stosunku do zwyczajnych kabli głośnikowych jest słyszalna. Te kable audio szczególnie nadają się do systemów THX z asortymentu Teufel. Miedź OCC o niewielkiej stratności gwarantuje lepszy proces przewodzenia przy zmniejszonym oporze, co powoduje dynamiczny i dokładny sygnał audio. Przewody miedziane posiadają najwyższy stopień czystości. Dodatkowe trzy wymienne końcówki złączy (bananowe, pin i ze stykiem ochronnym) są dołączone w zestawie. Poza tym kabel jest podwójnie chroniony: wewnątrz znajduje się czujnik zbliżeniowy a na zewnątrz nylon. Mimo tak solidnej ochrony kabel głośnikowy pozostaje w dalszym ciągu elastyczny.

Stwórz idealne połączenie między Twoimi głośnikami i subwooferem za pomocą kabla głośnikowego Teufel . Idealny dźwięk wymaga idealnego złącza.

Kabel połączeniowy dla elementów audio.

Odkryj szeroki wybór kabli połączeniowych audio w sklepie online Teufel. Nasze wysokiej jakości produkty połączą komponenty audio bezpiecznie i pewnie, zapewniając przy tym optymalną jakość transmisji dźwięku. Wypróbuj na przykład kabel koaksjalny, aby podłączyć subwoofer do amplitunera AV lub nasze optyczne kable audio dla lepszej transmisji sygnału klasy high-end. Z kablem mini jack możesz w każdej chwili podłączyć Twój smartfon do głośników i odtwarzać Twoją ulubioną muzykę. Kabel cinch gwarantuje z kolei mocne odtwarzanie dźwięku między różnymi urządzeniami.
Nieważne jaki masz problem: w sklepie Teufel zawsze znajdziesz odpowiedni kabel.

Zestawy kabli

Dźwięk tworzy muzykę, a ta jest transmitowana przez kabel. Nasze zestawy kabli przyczyniają się w dużej mierze do odtwarzania lepszego dźwięku. Nasze zestawy nadają się zarówno do głośników stereo , jak i do systemów kina domowego . Przy wyborze długości kabli masz oczywiście wolną rękę.
Filtry
Zmień Zamknij
  • Cena
  • Typ produktu
  • Złącza