Zarząd Teufel

Przejdź do zawartości
Otwórz menu Zamknij menu
Strona główna

Zarząd

Sascha Mallah
Sascha Mallah (prezes)
Sascha Mallah jest prezesem Lautsprecher Teufel od 2016 roku. Od kwietnia 2013 roku pracował jako kierownik działu Makreting & Sales w przedsiębiorstwie. W tym czasie z sukcesami rozbudował dział Marketing & Sales oraz wpłynął znacząco na rozpoznawanie marki Teufel na rynku. Otwierając berliński salon flagowy stworzył pierwsze prawdziwe miejsce spotkań dla fanów i klientów firmy. Pan Mallah zdobył wieloletnie doświadczenie w działach Marketing & Sales, jak również w branży HiFi, m.in. podczas pracy na stanowisku prezesa dla Wielkiej Brytanii oraz Irlandii w firmie Harman.

Markus Romeis
Markus Romeis (dyrektor techniczny)
 Dyplomowany inżynier elektrotechniki rozpoczął współpracę z Teufel już w roku 1989 i jest przy tym jednym z tych, którzy kształtowali Teufel od samego poczatku. Karierę rozpoczął jako specjalista od rozwoju głośników, był jednocześnie aktywny w działach Marketing & Sales. Od roku 1995 kieruje działem rozwoju, a w roku 1998 objął pozycję dyrektora technicznego. Markus Romeis jest odpowiedzialny za rozwój produktów i oprogramowania.

Simon Schießl
Simon Schießl (dyrektor Innovation & Development)
Simon Schießl dołączył do Lautsprecher Teufel w roku 2008 i przez 8 lat z dużym sukcesem był odpowiedzialny za dział Electronics. We wrześniu 2016 pan Schießl objął dodatkowo działy Innovation Management, Pre-Development, Development & Design i dołączył do naszego zespołu dyrektorów.

Carsten Lentz
Carsten Lentz (dyrektor Supply Chain)
Carsten Lentz jest w Teufel od roku 2013 i początkowo był odpowiedzialny za dział do spraw jakości. W roku 2016 przejął dodatkowo działy zakupu, dostawy, logistyki i facility management. Pan Lentz ma aktualnie 20 lat doświadczenia w branży, które zdobył między innymi w Freecom, Mitsubischi i Deutsche Post.

Rob Peters
Rob Peters (dyrektor Marketing & Sales)
We wrześniu 2016 Rob Peters przejął jako dyrektor całkowitą odpowiedzialność za działy Marketing & Sales. Do jego zakresu odpowiedzialności należą działy Web-IT, Customer Service i Retail. Wcześniej pan Peters kierował działem Online Marketing. Już od 2011 pan Peters przyczynia się do szybkiego wzrostu i sukcesu firmy Lautsprecher Teufel.

Ramona Frei
Ramona Frei (dyrektor finansowy)
Ramona Frei przejeła pozycję dyrektora finansowego w roku 2016. Podlegają jej dział Controlling, Finance i księgowość. Pani Frei jest częścią firmy Lautsprecher Teufel od roku 2012, a wcześniej wspierała działy finansowe Unitcell, Flexstrom i Saferoad.