Zarząd Teufel

Przejdź do zawartości
Strona główna

Zarząd

Sascha Mallah
Sascha Mallah (Prezes Firmy)
Sascha Mallah jest prezesem firmy Lautsprecher Teufel GmbH od 2016 roku. Od kwietnia 2013 roku pracował jako dyrektor Działu Makretingu & Sprzedaży w przedsiębiorstwie, który pomyślnie rozbudował oraz wpłynął znacząco na rozpoznawalność marki Teufel na rynku. Otwierając berliński salon flagowy, Sascha Mallah stworzył pierwsze prawdziwe miejsce spotkań dla fanów i klientów firmy. Pan Mallah zdobył wieloletnie doświadczenie w Działach Marketingu & Sprzedaży, jak również w branży hi-fi, m.in. podczas pracy na stanowisku prezesa dla Wielkiej Brytanii oraz Irlandii w firmie Harman.

Orsolya Zimanyi (Dyrektor ds. Finansów)
Orsolya Zimanyi jest dyrektorem finansowym w firmie Lautsprecher Teufel GmbH od 2024 roku i kieruje działami finansów, księgowości i kontrolingu na tym stanowisku. Pani Zimanyi rozpoczęła karierę w firmie Big4, gdzie zdobyła cenne doświadczenie w zakresie audytu, fuzji i przejęć oraz projektów związanych z IPO. Po 6 latach pracy w konsultingu przeszła na stronę korporacyjną i wspierała różne berlińskie firmy z branży reklamowej i e-commerce jako dyrektor finansowy.

Rob Peters
Rob Peters (Dyrektor ds. Przychodów)
We wrześniu 2016 roku Rob Peters przejął jako dyrektor całkowitą odpowiedzialność za Dział Marketingu & Sprzedaży. Do jego zakresu odpowiedzialności należą Dział Web-IT, Dział Obsługi Klienta oraz Dział Handlu Detalicznego. Wcześniej Pan Peters kierował Działem Online Marketingu. Już od 2011 roku Rob Peters przyczynia się do szybkiego wzrostu i sukcesu firmy Lautsprecher Teufel.

Simon Schießl
Simon Schießl (Dyrektor ds. Innowacji & Rozwoju)
Simon Schießl dołączył do firmy Lautsprecher Teufel w 2008 roku i przez 8 lat z dużym sukcesem był odpowiedzialny za Dział Elektroniki. We wrześniu 2016 roku Pan Schießl objął dodatkowo Dział Zarządzania Innowacjami, Wstępnego Rozwoju, Rozwoju & Designu i dołączył do zarządu firmy Teufel.

Carsten Lentz
Carsten Lentz (Dyrektor ds. Zarządzania Łancuchami Dostaw)
Carsten Lentz jest w Teufel od 2013 roku i początkowo był odpowiedzialny za Dział Jakości. W 2016 roku przejął dodatkowo Działy Zakupu, Dostawy, Logistyki i Zarządzania Nieruchomościami. Pan Lentz posiada 20-letnie doświadczenie w branży, które zdobył między innymi w firmach Freecom, Mitsubischi i Deutsche Post.

Marcus Lindemann
Dr Marcus Lindemann (Dyrektor ds. Informacji)
Marcus Lindemann pracuje w firme Teufel już od 2011 roku, a od 2020 roku jest również członkiem zarządu firmy. Jako wykwalifikowany inżynier przemysłowy Pan Lindemann jest odpowiedzialny za obszary IT oraz Logistykę. Wcześniej, jako Dyrektor Działu IT podlegający bezpośrednio zarządowi, odpowiadał za rozbudowę oraz personalizację obszarów IT:infrastruktury, operacji i bezpieczeństwa, jak również za funkcjonowanie i dalszy rozwój systemu ERP oraz doprowadził do utworzenia obszaru Inżynierii Danych.

Markus Romeis
Markus Romeis (Dyrektor ds. Technicznych)
 Dyplomowany inżynier elektrotechniki rozpoczął współpracę z Teufel już w 1989 roku i jest przy tym jednym z tych, którzy kształtowali firmę Teufel od samego poczatku. Karierę rozpoczął jako specjalista od rozwoju głośników, był jednocześnie aktywny w Działach Marketingu & Sprzedaży. Od 1995 roku Pan Romeis kieruje Działem Rozwoju, a w 1998 roku objął pozycję Dyrektora ds. Technicznych. Markus Romeis jest odpowiedzialny za rozwój produktów i oprogramowania.