Indoor

Przejdź do zawartości
Otwórz menu Zamknij menu
Strona główna
Große Bluetooth-Lautsprecher

Poczuj moc dźwięku w rozmiarze XL

Głośniki do środka

Filtry listy produktów

Filtry Zmień

21 Wyniki

Wszystkie produkty kategorii Indoor: 21 Wyniki
Zamknij
 • 349,00 zł 6 749,00 zł

Lista produktów

Wszystkie produkty kategorii Indoor: 21 Wyniki

Sortowanie

 

Porównanie produktów

Powiązane tematy

i ciekawe kategorie

Genialny dźwięk z lub bez kabla – Głośniki Bluetooth do domu i na zewnątrz

Chcesz cieszyć się mocnym dźwiękiem w domu lub w podróży bez denerwujących kabli? Dzięki technologii Bluetooth jest to możliwe. Ten bezprzewodowy standard działa przy minimalnym wysiłku i przez lata został ulepszony. To cieszy oczywiście fanów naszych głośników. Najnowsze głośniki Bluetooth można bezproblemowo sparować z odpowiednim odtwarzaczem, połączenie jest stabilne, a transmisja bezstratna. W ten sposób możesz połączyć nie tylko Twój smartfon, tablet, laptop czy komputer z bezprzewodowym systemem dźwiękowym, ale również Twój smart TV, który obsługuje technologię Bluetooth.

Szczególnie podczas przenoszenia głośnikow w miejsca, w których zatrzymujemy się tylko sporadycznie, te urządzenia są od razu gotowe do gry. A przy tym nie ma znaczenia, czy odtwarzacz jest (na przykład Twój smartfon) posiada system iOS, Android czy Windows.

Większość głośników przenośnych jest standardowo wyposażonych w USB i mikro USB, posiadają złącze słuchawkowe (wtyczkę jack), zintegrowany mikrofon oraz mają bardzo wydajny akumulator. Oczywiście, nasze głośniki znacznie wykraczają poza przyjęte standardy. W naszym portfolio znajdziesz również bezprzewodowe radia z obsługą FM i DAB+, rozwiązania dla porywającego dźwięku telewizyjnego, głośniki Bluetooth w najmniejszym formacie do pokoju dziecięcego z intuicyjną regulacją głośności, wodoodporne głośniki z certyfikatem IP do aktywności na dworze oraz oczywiście głośniki z obszaru hi-fi gwarantujące najlepsze odtwarzanie muzyki. Nasze bezprzewodowe słuchawki Bluetooth znajdują się w osobnej kategorii.

Twój dźwięk we wszystkich pomieszczeniach

Bezprzewodowe głośniki, które posiadają technologię Bluetooth, odtwarzają Twoje ulubione utwory w całym domu. Nawet nasze najmniejsze głośniki gwarantują solidną głośność w porówaniu z innymi głośnikami podobnego formatu. Czy to salon, warsztat, kuchnia czy pokój dziecięcy: nasze głośniki odtwarzają czysty dźwięk. Średnie lub większe głośniki Bluetooth mogą nagłośnić odpowiednio większe pomieszczenia.

Również wygląd naszych głośników nie pozostawia wiele do życzenia: tak jak na przykład nasz wydajny i przenośny głośnik MOTIV® GO dostępny w czterech stylowych kolorach. Dzięki certyfikatowi IPX5 jest od odporny na bryzgi wodne i jest w stanie wiele wytrzymać. Puść wodze swojej kreatywności podczas odtwarzania Twoich ulubionych piosenrk lub słuchaj ciekawych podcastów. Przenośny głośnik MOTIV® GO z funkcją systemu głośnomówiącego jest idealnym wyborem podczas pracy w domowym biurze lub kolacji we dwoje. Głośnik ten o lekkiej wadze oferuje komfort, wysoką jakość dźwięku i estetyczne dopasowanie do wystroju każdego pomieszczenia. Bluetooth 5.0 z aptX® do streamingu muzyki ze Spotify, YouTube, Apple Music, Deezer, TuneIn itd w jakości podobnej do płyty CD jest tak samo zintegrowany, jak tryb Party, za pomocą którego dwa smartfony mogą zostać ze sobą sparowane jednocześnie. Dzięki dwóm pełnozakresowym przetwornikom i dwóm pasywnym membranom ten przenośny głośnik dostarcza zaskakująco soczyste i precyzyjne brzmienie.

Które radio Bluetooth jest najlepsze?

Najlepszy dźwięk dla każdego pomieszczenia i przy każdym poziomie głośności: słuchasz chętnie radia FM, radia internetowego lub radia DAB+? Abyś nie przegapił Twoich ulubionych audycji lub najnowszych podcastów, możesz zaprogramować nasze bezprzewodowe RADIO 3SIXTY z odpowiednim budzikiem. Dzięki naszej technologii Dynamore doświadczysz z tym radiem stacjonarnym dźwięku 360 stopni z najlepszym jakością dźwięku w każdym miejscu w pomieszczeniu. Duży, wygaszany i kolorowy wyświetlacz poinformuje Cię o godzinie, stacji i tytule utworu. Dodatkowo RADIO 3SIXTY możesz połączyć z Twoją siecią wi-fi, przyporządkować mu stały adres IP oraz sterować nim wygodnie za pomocą aplikacji Teufel Remote (iOS/Android) lub dostępnego w zestawie pilota. Obsługa bezpośrednio na urządzeniu jest również możliwa dzięki przejrzyście uporządkowanym przyciskom i dobrze opracowanym pokrętłom. RADIO 3SIXTY przekonało do siebie już wielu fanów swoim imponującym dźwiękiem przestrzennym oraz precyzyjnym i mocnym basem.

Budzik radiowy Bluetooth klasy hi-fi: RADIO ONE

Jeśli poszukujesz radia o mocnym dźwięku z funkcją budzika, to RADIO ONE jest dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem. Ten głośnik do sypialni klasy hi-fi z radiem DAB+ i FM, Bluetooth 5.1 i opatentowanym, automatycznie lub ręcznie wygaszanym ekranem i wyświetlaniem godziny gwarantuje nie tylko pełny i krystalicznie czysty dźwięk, ale również intuicyjną obsługę nawet w ciemności. Ten głośnik z najmocniejszym dźwiękiem w tej klasie gra czysto przy niskich i wysokich poziomach głośności i nadaje się idealnie nie tylko do sypialni, ale rownież do pokoju dziecięcego, kuchni lub do domowego biura. Wspaniały dźwięk z dokładnie dostrojonym basowym fundamentem powstaje dzięki współpracy dwóch auluminiowych głośników szerokopasmowych wspieranych przez wielką, pasywną membranę i technologię Dynbamore dla szczególnie szerokiej panoramy stereo. O najlepszy odbiór radia FM i DAB+ oraz Twoich ulubionych stacji dba dołączona antena. Za pomocą połączenia Bluetooth i ustawień Twojego smartfona możesz obudzić się przy brzmieniach Twojej ulubionej muzyki i dzięki funkcji sleeptimera już podczas zasypiania cieszyć się na następny poranek.

Które przenośne głośniki mają najmocnieszy akumulator?

W przypadku małych przenośnych głośników Bluetooth do zastosowania w domu i na zewnątrz wszystko sprowadza się do funkcji odtwarzania dźwięku. W większych głośnikach Bluetooth wygląda to zupełnie inaczej. Systemy, takie jak przenośny głośnik BOOMSTER, który również obsługuje radio FM i DAB+, lub ROCKSTER AIR są bardzo wszechstronnymi głośnikami. ROCKSTER AIR oferuje podświetlony 4-kanałowy mixer oraz złącze dla elektrycznych gitar oraz nawet funkcję karaoke. BOOMSTER zaskakuje za to zintegrowanym modułem DAB+ dla dobrego odbioru radia, portem do ładowania smartfona oraz zintegrowanym korektorem, który umożliwia osobną regulację basu.

Aby to doświadczenie dźwiękowe trwało jak najdłużej, wszystkie przenośnie głośniki Bluetooth marki Teufel posiadają wydajny akumulator. W zależności od urządzenia i rozmiaru zmienia się maksymalny czas odtwarzania akumulatora.

Poniżej prezentujemy mały wybór naszych najpopularniejszych głośników Bluetooth z wydajnym akumulatorem:

 • BAMSTER PRO: aż do 10 godzin odtwarzania
 • BOOMSTER GO: aż do 10 godzin odtwarzania
 • BOOMSTER z radiem: aż do 16 godzin odtwarzania
 • BOOMSTER XL: aż do 10 godzin odtwarzania
 • MOTIV® GO: aż do 16 godzin odtwarzania
 • ROCKSTER GO: aż do 12 godzin odtwarzania
 • ROCKSTER CROSS: aż do 16 godzin odtwarzania
 • ROCKSTER AIR: aż do 30 godzin odtwarzania

* Mierzone przy normalnej głośności, rzeczywisty czas odtwarzania akumulatora zmienia się w zależności od wybranej głośności.

Co jest lepsze: głośnik Bluetooth czy soundbar Bluetooth do telewizora?

Od systemów stereo, przez kino domowe aż po radio Bluetooth: z odpowiednimi głośnikami i systemami dźwiękowymi wszystko jest możliwe. Równiez nasze najpopularniejsze i wielokrotnie nagradzane soundbary Bluetooth, jak na przykład CINEBAR ULTIMA, dbają nie tylko o większy komfort bez kabli, ale przede wszystkim o najlepszy dźwięk telewizyjny, wspaniałe brzmienie muzyki i wyśmienitą zrozumiałość mowy. Opcjonalnie nasze soundbary można również rozbudować Bluetooth o głośniki EFFEKT lub bezprzewodowy subwoofer. W przeciwieństwie do tradycyjnych głośników Twojego telewizora, nasze soundbary przeniosą Cię w zupełnie inny dźwiękowy wymiar. Nowe i inteligentne telewizory są wyposażone najczęściej również w technologię Bluetooth. Dzięki temu możesz bezproblemowo podłączyć Twój telewizor z naszymi soundbarami lub słuchawkami. Nawet odtwarzanie muzyki dźwięku stereo jest możliwe przy bardzo niewielki stratach. Do zastosowania wielokanałowych formatów, takich jak Dolby Digital, Dolby Atmos czy DTS, niezależnie od tego, czy jest to soundbar czy amplituner AV, zaleca się w dalszym ciągu zastosowanie kabla HDMI do podłączenia głośników do telewizora, który znajdziesz w kategorii Akcesoria.

CINEBAR LUX, CINEBAR PRO oraz CINEBAR ULTIMA podłączone do telewizora nadają się również do słuchania radia.

Ponieważ moduły Bluetooth, które stosujemy w naszych soundbarach i sounddeckach, obsługują kodek aptX, odtwarzają one znakomity dźwięk w jakości hi-fi i przebijają dźwięk Twojego telewizora oraz Smart TV. Z tego względu, że głośniki firmy Teufel działają również jako odbiorniki, Twój smartfon, tablet czy noteebok działa tutaj jako nadajnik. Jeśli Twoje urządzenie obsługuje NFC („Near Field Communication”), wystarczy przyłożyć je do symbolu NFC, a połączenie zostanie nawiązane – sprytnie, szybko i wygodnie.

Dźwięk XXL przez Bluetooth – POWER HI-FI

Kto chce się cieszyć najlepszym dźwiękiem przy najwyższym poziomie głośności, może przenieść iście porywającą i koncertową atmosferę do swojego domu dzięki naszemu POWER HI-FI. Ten aktywny system dźwiękowy jest stworzony modułowo, może być rozszerzony do systemu stereo za pomocą drugiego głośnika POWER HI-FI i nie potrzebuje dodatkowego wzmacniacza. Te wieże składające się z jednostki wysokotonowej, średniotonowej i niskotonowej dzięki efektywnemu wzmacniaczowi Class-D (o łącznej mocy 440 watów) osiągają potężne poziomy dźwiękowe aż do 115 decybeli. Szerokie możliwości połączeń i konfiguracji (możliwość zbudowana zestawu stereo i multi-mono) oraz wysokiej jakości panel sterowania wykonany z metalu z wyświetlaczem dopełniają obraz dźwiękowy. Funkcja karty dźwiękowej USB, pilot oraz funkcja automatycznego włączania i wyłączania poprzez cinch, XLR i Bluetooth uzupełniają zakres funkcji. Za bezprzewodową transmisję w jakości podobnej do płyty CD ze Spotify, YouTube, Apple Music, Amazon Music i Co. odpowiedzialna jest zintegrowana technologia Bluetoooth z aptX®.

W domu czy na zewnątrz? Który głośnik Bluetooth jest dla mnie odpowiedni?

Spędzasz więcej czasu w ogrodzien lub na tarasie i chcesz cieszyć się najlepszym dźwiękiem podczas imprezy na świeżym powietrzu? W takim razie wybierz swojego faworyta spośród naszych głośników Bluetooth na zewnątrz.

Podsumowanie

 • Jeśli słuchasz muzyki przeważnie w domu, odpowiednim wyborem będą głośniki Bluetooth do zastosowania w domu. Jeśli Twój głośnik powinien być mobilny, sięgnij po przenośny głośnik z akumulatorem do zastosowania na zewnątrz.
 • Wiele naszych głośników Bluetooth są wyposażone w zintegrowany mikrofon do swobodnego prowadzenia rozmów bez użycia rąk.
 • Kodek aptX do Bluetooth oferuje streaming muzyki w jakości podobnej do płyty CD.
 • Jeśli głośniki Bluetooth posiadają funkcję NFC (Near Field Communication), szybkie parowanie jest gwarantowane.
 • Jeśli chcesz poprawić dźwięk Twojego telewizora, a oprócz słuchania muzyki, często oglądasz również filmy, soundbary są idealnym rozwiązaniem dla najlepszego dźwięku przy minimalnym wysiłku.

Podobne tematy: