Indoor

Wybierz kraj lub region, aby wyświetlić zawartość dla Twojej lokalizacji i kupować online.
Przejdź do zawartości
Strona główna
Wszystkie produkty Bluetooth

Głośniki Bluetooth w Twoim mieszkaniu

Głośniki Bluetooth do domu

Große Bluetooth-Lautsprecher
22 Produkty
22 Produkty
 

Porównanie produktów

Powiązane tematy

i ciekawe kategorie

Które radio Bluetooth jest najlepsze?

Lubisz słuchać radia FM, radia internetowego lub radia DAB+? U nas znajdziesz najlepszy dźwięk do każdego pomieszczenia. Abyś już nigdy nie przegapił swoich ulubionych audycji lub najnowszych podcastów, możesz zaprogramować nasze bezprzewodowe RADIO 3SIXTY i ustawić dostępny w urządzeniu budzik. Dzięki naszej technologii Dynamore® doświadczysz dźwięku 360 stopni w najlepszej jakości w każdym miejscu w pomieszczeniu. Duży, wygaszany i kolorowy wyświetlacz poinformuje Cię o godzinie, stacji i tytule utworu. Dodatkowo RADIO 3SIXTY możesz połączyć z siecią wi-fi, przyporządkować mu stały adres IP oraz sterować nim wygodnie za pomocą aplikacji Teufel Remote (iOS/Android) lub dostępnego w zestawie pilota. Obsługa bezpośrednio na urządzeniu jest również możliwa dzięki przyciskom i pokrętłom. RADIO 3SIXTY przekonało do siebie już wielu fanów swoim imponującym dźwiękiem przestrzennym oraz precyzyjnym i mocnym basem.

Budzik Bluetooth klasy hi-fi: RADIO ONE

Jeśli poszukujesz radia z mocnym dźwiękiem i funkcją budzika, to RADIO ONE jest dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem. Ten głośnik hi-fi z radiem DAB+ i FM, Bluetooth 5.1 gwarantuje nie tylko pełny i krystalicznie czysty dźwięk, ale również intuicyjną obsługę nawet w ciemności. Ten głośnik Bluetooth z najmocniejszym dźwiękiem w tej klasie gra czysto przy niskich i wysokich poziomach głośności i nadaje się idealnie nie tylko do sypialni, ale również do pokoju dziecięcego, kuchni lub do domowego biura. Wspaniałe brzmienie z dokładnie dostrojonym basowym fundamentem powstaje dzięki współpracy dwóch aluminiowych głośników szerokopasmowych wspieranych przez wielką, pasywną membranę i technologię Dynamore dla szczególnie szerokiej panoramy stereo. O najlepszy odbiór radia FM i DAB+ oraz Twoich ulubionych stacji dba dołączona antena. Za pomocą połączenia Bluetooth i ustawień Twojego smartfona możesz obudzić się przy brzmieniach Twojej ulubionej muzyki, a dzięki funkcji sleeptimera już podczas zasypiania będziesz cieszyć się na następny poranek.

Które przenośne głośniki mają wytrzymałą baterię?

W przypadku przenośnych głośników Bluetooth powinniśmy zwrócić uwagę na czas działania baterii.

Abyś mógł cieszyć się swoją ulubioną muzyką jak najdłużej, wszystkie przenośne głośniki Bluetooth marki Teufel posiadają wydajną i wytrzymałą baterię. W zależności od urządzenia i rozmiaru zmienia się maksymalny czas pracy baterii*.

Poniżej prezentujemy wybór naszych najpopularniejszych głośników Bluetooth z wydajną baterią:

 • BOOMSTER GO: aż do 10 godzin odtwarzania
 • BOOMSTER: aż do 16 godzin odtwarzania
 • MOTIV GO: aż do 16 godzin odtwarzania
 • ROCKSTER GO: aż do 12 godzin odtwarzania
 • ROCKSTER CROSS: aż do 16 godzin odtwarzania
 • ROCKSTER AIR: aż do 30 godzin odtwarzania
 • ROCKSTER AIR 2: aż do 58 odtwarzania

* Czas mierzony przy średnim poziomie głośności, rzeczywisty czas odtwarzania baterii zmienia się w zależności od wybranej głośności.

Co jest lepsze: głośnik Bluetooth czy soundbar Bluetooth do telewizora?

Od systemów stereo, przez kino domowe, aż po radio Bluetooth: z odpowiednimi głośnikami i systemami dźwiękowymi wszystko jest możliwe. Również nasze najpopularniejsze i wielokrotnie nagradzane soundbary Bluetooth, jak na przykład CINEBAR ULTIMA, dbają nie tylko o większy komfort użytkowania bez kabli, ale przede wszystkim o najlepszy dźwięk telewizyjny, wspaniałe brzmienie muzyki i wyśmienitą zrozumiałość mowy. Opcjonalnie nasze bezprzewodowe soundbary można również rozbudować o głośniki EFFEKT lub dostępny bezprzewodowy subwoofer. W przeciwieństwie do tradycyjnych głośników telewizora, nasze soundbary przeniosą Cię w zupełnie inny wymiar dźwięku. Nowe i inteligentne telewizory są wyposażone najczęściej w technologię Bluetooth. Dzięki temu możesz bezproblemowo połączyć swój telewizor z naszymi soundbarami lub słuchawkami. Nawet odtwarzanie dźwięku stereo jest możliwe przy bardzo niewielki stratach w transmisji. Aby móc zastosować wielokanałowe formaty, takie jak Dolby Digital, Dolby Atmos czy DTS, zaleca się w dalszym ciągu zastosowanie kabla HDMI do podłączenia głośników do telewizora, który jest dostępny w kategorii Akcesoria.

Nasze bezprzewodowe soundbary CINEBAR LUX, CINEBAR PRO oraz CINEBAR ULTIMA podłączone do telewizora nadają się również do słuchania radia.

Ponieważ moduły Bluetooth, które stosujemy w naszych soundbarach i sounddeckach, obsługują kodek aptX, odtwarzają one znakomity dźwięk w jakości hi-fi i przebijają dźwięk Twojego telewizora oraz Smart TV. Z tego względu, że głośniki firmy Teufel działają również jako odbiorniki, Twój smartfon, tablet czy notebook działa tutaj jako nadajnik. Jeśli Twoje urządzenie obsługuje NFC („Near Field Communication”), wystarczy przyłożyć je do symbolu NFC, a połączenie zostanie nawiązane – sprytnie, szybko i wygodnie.

Brzmienie XXL przez Bluetooth – głośnik POWER HI-FI

Kto chce się cieszyć najlepszym dźwiękiem przy najwyższym poziomie głośności, może przenieść iście porywającą i koncertową atmosferę do swojego domu dzięki naszemu POWER HI-FI. Ten aktywny system dźwiękowy jest stworzony modułowo, może być rozszerzony do systemu stereo za pomocą drugiego głośnika POWER HI-FI i nie potrzebuje dodatkowego wzmacniacza. Te wieże składające się z jednostki wysokotonowej, średniotonowej i niskotonowej osiągają potężne poziomy dźwiękowe aż do 115 decybeli dzięki efektywnemu wzmacniaczowi Class-D (o łącznej mocy 440 watów). Szerokie możliwości połączeń i konfiguracji (możliwość zbudowana zestawu stereo i multi-mono) oraz wysokiej jakości panel sterowania wykonany z metalu z wyświetlaczem dopełniają obraz dźwiękowy. Funkcja karty dźwiękowej USB, pilot oraz funkcja automatycznego włączania i wyłączania poprzez złącze cinch, XLR i Bluetooth uzupełniają zakres funkcji. Za bezprzewodową transmisję w jakości podobnej do płyty CD ze Spotify, YouTube, Apple Music, Amazon Music i Co. odpowiedzialna jest zintegrowana technologia Bluetoooth z aptX®.

Który głośnik Bluetooth jest dla mnie odpowiedni?

Spędzasz więcej czasu w ogrodzie lub na tarasie i chcesz cieszyć się najlepszym dźwiękiem podczas imprezy na świeżym powietrzu? W takim razie wybierz swojego faworyta spośród naszych dostępnych głośników Bluetooth na zewnątrz.

 • Jeśli słuchasz muzyki przeważnie we własnych czterech ścianach, wybierz głośniki Bluetooth do domu. Jeśli Twój głośnik powinien być mobilny, sięgnij po przenośny głośnik z wbudowaną baterią do zastosowania na zewnątrz
 • Wiele naszych głośników Bluetooth jest wyposażonych w zintegrowany mikrofon do swobodnego prowadzenia rozmów
 • Dostępny kodek aptX dla technologii Bluetooth oferuje streaming muzyki w jakości podobnej do płyty CD
 • Jeśli głośniki Bluetooth posiadają funkcję NFC (Near Field Communication), możliwe jest szybkie parowanie z innymi urządzeniami
 • Jeśli chcesz poprawić dźwięk swojego telewizora, a oprócz słuchania muzyki często oglądasz również filmy, bezprzewodowe soundbary są idealnym rozwiązaniem dla uzyskania najlepszego dźwięku

Genialny dźwięk bezprzewodowy – Głośniki Bluetooth do Twojego domu

Chcesz cieszyć się mocnym i mobilnym dźwiękiem? Dzięki technologii Bluetooth jest to możliwe. Głośniki Bluetooth są proste w obsłudze i można je szybko połączyć z innymi urządzeniami: smartfonem, tabletem, laptopem, a nawet telewizorem, jeśli obsługuje on technologię Bluetooth.

Niektóre nasze głośniki Bluetooth, jak na przykład ROCKSTER GO, zawierają zintegrowaną kartę dźwiękową USB. Dzięki niej głośnik można podłączyć do komputera za pomocą portu USB. Przenośne głośniki z Bluetooth są świetnym rozwiązaniem, ponieważ nie potrzebują dużo miejsca i odtwarzają potężny oraz precyzyjny dźwięk pomimo swoich niewielkich rozmiarów.

Szczególnie podczas podróży, przenośne głośniki Bluetooh są od razu gotowe do gry niezależnie od odtwarzacza i jego systemu (Windows, iOS czy Android). Jeśli nie masz zbyt dużo miejsca, na przykład w swoim domowym biurze, kompaktowe głośniki bezprzewodowe są idealną alternatywą dla głośników komputerowych.

W naszym portfolio znajdziesz również radia z obsługą FM i DAB+, małe głośniki bezprzewodowe, wodoodporne głośniki oraz oczywiście głośniki hi-fi gwarantujące najlepsze odtwarzanie muzyki. Nasze bezprzewodowe słuchawki znajdują się w osobnej kategorii.

Podobne tematy:

Filtry
Zmień Zamknij
 • Cena
 • Typ produktu
 • Streaming
 • Seria
 • Kolor
 • Rodzaj
 • Konfiguracja
 • Złącza
 • Kanały odtwarzania
 • Dynamore®
 • Stopień ochrony
 • Multiroom
 • Asystent głosowy
 • Radio
 • Media
 • Inne funkcje