Indoor

Przejdź do zawartości
Strona główna
VKF-78Z5-UWI
Skopiowano
15
D :
09
H :
19
M :
20
S
Wszystkie produkty Bluetooth

Głośniki Bluetooth w Twoim mieszkaniu

Głośniki Bluetooth do domu

Große Bluetooth-Lautsprecher
16 Produkty
16 Produkty
Wyświetlono 16 z 16 produktów
 

Porównanie produktów

Powiązane tematy

i ciekawe kategorie

Genialny dźwięk z lub bez kabla – Głośniki bezprzewodowe do domu i na zewnątrz

Chcesz cieszyć się mocnym dźwiękiem Twojego urządzenia w domu lub w podróży bez denerwujących kabli? Dzięki technologii Bluetooth jest to możliwe. Ten ogólnie dostępny i bezprzewodowy standard działa szybko, prosto i przez lata był stale ulepszany. To cieszy oczywiście fanów naszych produktów. Najnowsze głośniki bezprzewodowe można bezproblemowo sparować z odpowiednim odtwarzaczem, gdyż połączenie jest stabilne, a transmisja bezstratna. W ten sposób możesz połączyć nie tylko takie urządzenia, jak smartfon, tablet, laptop czy komputer z bezprzewodowym systemem dźwiękowym, ale również smart TV, który obsługuje technologię Bluetooth. Zwłaszcza, że niektóre głośniki Bluetooth, jak na przykład ROCKSTER GO posiadają zintegrowaną kartę dźwiękową USB. Dzięki niej głośnik można bezpośrednio podłączyć do komputera za pomocą złącza USB. Jeśli chciałbyś skorzystać z technologii Bluetooth, możesz wygodnie odbierać połączenia przychodzące i brać udział w konferencji dzięki zintegrowanej funkcji systemu głośnomówiącego. Małe i przenośne głośniki są świetnym rozwiązaniem, ponieważ nie potrzebują dużo miejsca i w mgnieniu oka poprawiają brzmienie Twojego telefonu.

Szczególnie podczas transportu głośników w miejsca, w których zatrzymujemy się tylko sporadycznie, te przenośne urządzenia są od razu gotowe do gry. A przy tym nie ma znaczenia, czy dostępny odtwarzacz (na przykład Twój smartfon) posiada system iOS, Android czy Windows. Jeśli nie masz zbyt dużo miejsca, na przykład w swoim domowym biurze i dodatkowo pracujesz przy komputerze, kompaktowe głośniki bezprzewodowe są idealną alternatywą dla głośników komputerowych.

Większość głośników przenośnych jest standardowo wyposażonych w USB i mikro USB, posiadają złącze słuchawkowe (wtyczkę jack), zintegrowany mikrofon oraz mają bardzo wydajny akumulator o dużej mocy. Oczywiście nasze przenośne głośniki znacznie wykraczają poza przyjęte standardy. W naszym portfolio znajdziesz również bezprzewodowe radia z obsługą FM i DAB+, rozwiązania dla porywającego dźwięku telewizyjnego, głośniki bezprzewodowe w najmniejszym formacie do pokoju dziecięcego z intuicyjną regulacją głośności, wodoodporne głośniki bezprzewodowe z certyfikatem IP podczas aktywności na dworze oraz oczywiście głośniki z obszaru hi-fi gwarantujące najlepsze odtwarzanie muzyki. Nasze bezprzewodowe słuchawki znajdują się w osobnej kategorii.

Twój dźwięk we wszystkich pomieszczeniach

Głośniki bezprzewodowe, które posiadają technologię Bluetooth, odtwarzają Twoje ulubione utwory w całym domu. Nawet nasze najmniejsze głośniki Bluetooth gwarantują solidną głośność w porówaniu z innymi głośnikami podobnego formatu. Czy to salon, warsztat, kuchnia czy pokój dziecięcy: nasze głośniki bezprzewodowe odtwarzają tylko czyste brzmienie. Średnie lub większe głośniki Bluetooth mogą nagłośnić odpowiednio większe pomieszczenia.

Również wygląd naszych głośników robi wrażenie: tak jak na przykład wydajny i przenośny głośnik Bluetooth MOTIV® GO, który jest dostępny w czterech stylowych kolorach. Dzięki certyfikatowi IPX5 głośnik ten jest odporny na bryzgi wodne i bardzo wytrzymały. Puść wodze swojej kreatywności podczas odtwarzania Twoich ulubionych piosenek lub słuchaj ciekawych podcastów. Głośnik Bluetooth MOTIV® GO z funkcją systemu głośnomówiącego jest idealnym wyborem podczas pracy w domowym biurze lub kolacji we dwoje. Ten głośnik Bluetooth o lekkiej wadze oferuje komfort, wysoką jakość dźwięku i estetyczne dopasowanie do wystroju każdego pomieszczenia. Głośnik jest wyposażony w Bluetooth 5.0 z aptX® do streamingu muzyki ze Spotify, YouTube, Apple Music, Deezer, TuneIn itd w jakości podobnej do płyty CD oraz posiada tryb Party, za pomocą którego dwa smartfony mogą zostać ze sobą sparowane jednocześnie. Dzięki dwóm pełnozakresowym przetwornikom i dwóm pasywnym membranom to przenośne urządzenie dostarcza zaskakująco soczyste i precyzyjne brzmienie.

Które radio Bluetooth jest najlepsze?

Najlepszy dźwięk dla każdego pomieszczenia i przy każdym poziomie głośności: lubisz słuchać radia FM, radia internetowego lub radia DAB+? Abyś nie przegapił Twoich ulubionych audycji lub najnowszych podcastów, możesz zaprogramować nasze bezprzewodowe RADIO 3SIXTY i ustawić dostępny budzik. Dzięki naszej technologii Dynamore® doświadczysz dźwięku 360 stopni z najlepszą jakością dźwięku w każdym miejscu w pomieszczeniu. Duży, wygaszany, kolorowy wyświetlacz poinformuje Cię o godzinie, stacji i tytule utworu. Dodatkowo RADIO 3SIXTY możesz połączyć z siecią wi-fi, przyporządkować mu stały adres IP oraz sterować nim wygodnie za pomocą aplikacji Teufel Remote (iOS/Android) lub dostępnego w zestawie pilota. Obsługa bezpośrednio na urządzeniu jest również możliwa dzięki przejrzyście uporządkowanym przyciskom i dobrze opracowanym pokrętłom. RADIO 3SIXTY przekonało do siebie już wielu fanów swoim imponującym dźwiękiem przestrzennym oraz precyzyjnym i mocnym basem.

Głośnik Bluetooth klasy hi-fi: RADIO ONE

Jeśli poszukujesz radia o mocnym dźwięku z funkcją budzika, to RADIO ONE jest dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem. Ten głośnik do sypialni klasy hi-fi z radiem DAB+ i FM, Bluetooth 5.1 i opatentowanym automatycznie lub ręcznie wygaszanym ekranem i wyświetlaniem godziny gwarantuje nie tylko pełny i krystalicznie czysty dźwięk, ale również intuicyjną obsługę nawet w ciemności. Ten głośnik Bluetooth z najmocniejszym dźwiękiem w tej klasie gra czysto przy niskich i wysokich poziomach głośności i nadaje się idealnie nie tylko do sypialni, ale również do pokoju dziecięcego, kuchni lub do domowego biura. Wspaniałe brzmienie z dokładnie dostrojonym basowym fundamentem powstaje dzięki współpracy dwóch aluminiowych głośników szerokopasmowych wspieranych przez wielką, pasywną membranę i technologię Dynamore dla szczególnie szerokiej panoramy stereo. O najlepszy odbiór radia FM i DAB+ oraz Twoich ulubionych stacji dba dołączona antena. Za pomocą połączenia Bluetooth i ustawień Twojego smartfona możesz obudzić się przy brzmieniach Twojej ulubionej muzyki i dzięki funkcji sleeptimera już podczas zasypiania cieszyć się na następny poranek.

Które przenośne głośniki bezprzewodowe mają najmocnieszy akumulator?

W przypadku małych przenośnych głośników Bluetooth do zastosowania w domu i na zewnątrz wszystko sprowadza się do funkcji odtwarzania dźwięku. W większych głośnikach Bluetooth wygląda to zupełnie inaczej. Bezprzewodowe urządzenia, takie jak przenośny głośnik BOOMSTER, który również obsługuje radio FM i DAB+, lub głośnik ROCKSTER AIR są bardzo wszechstronnymi urządzeniami. Głośnik Bluetooth ROCKSTER AIR oferuje podświetlony 4-kanałowy mixer oraz złącze dla elektrycznych gitar, a nawet funkcję karaoke. Głośnik BOOMSTER zaskakuje za to zintegrowanym modułem DAB+ dla dobrego odbioru radia, portem do ładowania smartfona oraz zintegrowanym korektorem, który umożliwia osobną regulację basu.

Aby to doświadczenie dźwiękowe trwało jak najdłużej, wszystkie przenośne głośniki Bluetooth marki Teufel posiadają wydajny akumulator o dużej mocy. W zależności od urządzenia i rozmiaru zmienia się maksymalny czas odtwarzania akumulatora.

Poniżej prezentujemy mały wybór naszych najpopularniejszych głośników Bluetooth z wydajnym akumulatorem:

BAMSTER PRO: aż do 10 godzin odtwarzani BOOMSTER GO: aż do 10 godzin odtwarzani BOOMSTER z radiem: aż do 16 godzin odtwarzani BOOMSTER XL: aż do 10 godzin odtwarzani MOTIV GO: aż do 16 godzin odtwarzani ROCKSTER GO: aż do 12 godzin odtwarzani ROCKSTER CROSS: aż do 16 godzin odtwarzani ROCKSTER AIR: aż do 30 godzin odtwarzania

* Mierzone przy normalnej głośności, rzeczywisty czas odtwarzania akumulatora zmienia się w zależności od wybranej głośności.

Co jest lepsze: głośnik Bluetooth czy soundbar Bluetooth do telewizora?

Od systemów stereo, przez kino domowe, aż po radio Bluetooth: z odpowiednimi głośnikami i systemami dźwiękowymi wszystko jest możliwe. Również nasze najpopularniejsze i wielokrotnie nagradzane soundbary Bluetooth, jak na przykład CINEBAR ULTIMA, dbają nie tylko o większy komfort użytkowania bez kabli, ale przede wszystkim o najlepszy dźwięk telewizyjny, wspaniałe brzmienie muzyki i wyśmienitą zrozumiałość mowy. Opcjonalnie nasze bezprzewodowe soundbary można również rozbudować o głośniki EFFEKT lub dostępny bezprzewodowy subwoofer. W przeciwieństwie do tradycyjnych głośników telewizora, nasze soundbary przeniosą Cię w zupełnie inny wymiar dźwięku. Nowe i inteligentne telewizory są wyposażone najczęściej w technologię Bluetooth. Dzięki temu możesz bezproblemowo połączyć swój telewizor z naszymi soundbarami lub słuchawkami. Nawet odtwarzanie dźwięku stereo jest możliwe przy bardzo niewielki stratach w transmisji. Aby móc zastosować wielokanałowe formaty, takie jak Dolby Digital, Dolby Atmos czy DTS, zaleca się w dalszym ciągu zastosowanie kabla HDMI do podłączenia głośników do telewizora, który jest dostępny w kategorii Akcesoria.

Nasze bezprzewodowe soundbary CINEBAR LUX, CINEBAR PRO oraz CINEBAR ULTIMA podłączone do telewizora nadają się również do słuchania radia.

Ponieważ moduły Bluetooth, które stosujemy w naszych soundbarach i sounddeckach, obsługują kodek aptX, odtwarzają one znakomity dźwięk w jakości hi-fi i przebijają dźwięk Twojego telewizora oraz Smart TV. Z tego względu, że głośniki firmy Teufel działają również jako odbiorniki, Twój smartfon, tablet czy noteebok działa tutaj jako nadajnik. Jeśli Twoje urządzenie obsługuje NFC („Near Field Communication”), wystarczy przyłożyć je do symbolu NFC, a połączenie zostanie nawiązane – sprytnie, szybko i wygodnie.

Brzmienie XXL przez Bluetooth – głośnik POWER HI-FI

Kto chce się cieszyć najlepszym dźwiękiem przy najwyższym poziomie głośności, może przenieść iście porywającą i koncertową atmosferę do swojego domu dzięki naszemu POWER HI-FI. Ten aktywny system dźwiękowy jest stworzony modułowo, może być rozszerzony do systemu stereo za pomocą drugiego głośnika POWER HI-FI i nie potrzebuje dodatkowego wzmacniacza. Te wieże składające się z jednostki wysokotonowej, średniotonowej i niskotonowej osiągają potężne poziomy dźwiękowe aż do 115 decybeli dzięki efektywnemu wzmacniaczowi Class-D (o łącznej mocy 440 watów). Szerokie możliwości połączeń i konfiguracji (możliwość zbudowana zestawu stereo i multi-mono) oraz wysokiej jakości panel sterowania wykonany z metalu z wyświetlaczem dopełniają obraz dźwiękowy. Funkcja karty dźwiękowej USB, pilot oraz funkcja automatycznego włączania i wyłączania poprzez złącze cinch, XLR i Bluetooth uzupełniają zakres funkcji. Za bezprzewodową transmisję w jakości podobnej do płyty CD ze Spotify, YouTube, Apple Music, Amazon Music i Co. odpowiedzialna jest zintegrowana technologia Bluetoooth z aptX®.

W domu czy na zewnątrz? Który głośnik Bluetooth jest dla mnie odpowiedni?

Spędzasz więcej czasu w ogrodzie lub na tarasie i chcesz cieszyć się najlepszym dźwiękiem podczas imprezy na świeżym powietrzu? W takim razie wybierz swojego faworyta spośród naszych dostępnych głośników Bluetooth na zewnątrz.

Podsumowanie

 • Jeśli słuchasz muzyki przeważnie we własnych czterech ścianach, wybierz głośniki Bluetooth do domu. Jeśli Twój głośnik powinien być mobilny, sięgnij po przenośny głośnik z akumulatorem do zastosowania na zewnątrz o dużej mocy
 • Wiele naszych głośników Bluetooth jest wyposażonych w zintegrowany mikrofon do swobodnego prowadzenia bezprzewodowych rozmów
 • Dostępny kodek aptX dla technologii Bluetooth oferuje streaming muzyki w jakości podobnej do płyty CD
 • Jeśli głośniki Bluetooth posiadają funkcję NFC (Near Field Communication), szybkie parowanie jest zagwarantowane
 • Jeśli chcesz poprawić dźwięk Twojego telewizora, a oprócz słuchania muzyki, często oglądasz również filmy, bezprzewodowe soundbary są idealnym rozwiązaniem dla najlepszego dźwięku.

Podobne tematy:

Filtry
Zmień Zamknij
 • Cena
 • Kolor
 • Konfiguracja
 • Złącza
 • Streaming
 • Media
 • Typ produktu
 • Rodzaj
 • Seria
 • Dynamore®
 • Kanały odtwarzania
 • Stopień ochrony
 • Radio
 • Asystent głosowy
 • Multiroom
 • Inne funkcje