Słuchawki nauszne i wokółuszne

Przejdź do zawartości
Strona główna
Wszystkie produkty Słuchawki

Maksimum dokładności dźwięku

Słuchawki nauszne i wokółuszne

Over-Ear-Kopfhörer
12 Produkty
12 Produkty
 

Porównanie produktów

Powiązane tematy

i ciekawe kategorie

FAQ

Zawsze chciałeś wiedzieć, co skrywa się za niektórymi pojęciami ze świata audio? W takim razie rzuć okiem na poniższe pytania.

Słuchawki nauszne i wokółuszne: liczy się tylko muzyka

Teufel oferuje szeroką gamę słuchawek nausznych i wokółusznych, w tym modele otwarte, półotwarte i zamknięte. Wybór pomiędzy tymi kategoriami zależy wyłącznie od indywidualnych potrzeb i preferencji użytkownika.

W przeciwieństwie do słuchawek True Wireless lub słuchawek dousznych, słuchawki wokółuszne są znacznie większe i zawierają pałąk. W przypadku słuchawek wokółusznych nauszniki całkowicie przylegają do ucha i je zamykają. Dzięki temu zapewniają one bogaty dźwięk i lepszą zewnętrzną izolację akustyczną, ponieważ słuchawki tworzą oddzielną komorę dźwiękową na uchu. Takie rozwiązanie sprawia, że sygnały audio sa emitowane bez żadnych zakłóceń. Ponadto wygodne nauszniki zapewniają dobre dopasowanie i wysoki komfort noszenia, a nawet bez aktywnej redukcji szumów hałasy z zewnątrz sąprawie niezauważalne.

Słuchawki Bluetooth z naszej serii REAL są obsługiwane wygodnie za pomocą panelu dotykowego znajdującego się na słuchawkach. Oczywiście oferujemy również przewodowe słuchawki do systemów stereo lub telewizora, takie jak słuchawki MASSIVE. Słuchawki wokółuszne nadają się również do gier, wraz z naszym CAGE oferujemy również słuchawki gamingowe , które mają nie tylko elegancki wygląd i mocny dźwięk, ale także różnorodne funkcje (np. funkcja zestawu słuchawkowego dzięki zintegrowanemu mikrofonowi). Słuchawki te możesz łatwo podłączyć poprzez port USB lub gniazdo mini jack, a dzięki naszemu Teufel Audio Center możesz cieszyć się prawdziwym dźwiękiem przestrzennym 7.1 w swoich ulubionych grach za pomoca portu USB na komputerze.

Słuchawki nauszne z Bluetooth

Wraz z SUPREME ON i AIRY oferujemy nie tylko stylowe, ale także wysokiej jakości słuchawki nauszne Bluetooth z potężnym dźwiękiem i intuicyjnymi elementami obsługi, które znacznie ułatwiają sterowanie muzyką. Słuchawki nauszne leżą na uchu i nie zakrywają go całkowicie. Wygoda noszenia zagwarantowana jest dzięki wyściełanym nausznikom, a lekka redukcja hałasów zewnętrznych sprawia, że te słuchawki są uniwersalne na każdą okazję.

Dzięki technologii Bluetooth z aptX zapewniającej dźwięk w jakości CD, możesz słuchać muzyki całkowicie bezprzewodowo lub skorzystać z dołączonego kabla.

Aby szybko nawiązać połączenie, możesz również użyć standardu NFC w słuchawkach AIRY, a nawet utworzyć aż do sześciu profili dla różnych urządzeń. Czas pracy baterii w słuchawkach AIRY wynosi do 30 godzin, gdy są one używane bezprzewodowo. Ponadto słuchawki sąw pełni gotowe do odtwarzania w bardzo krótkim czasie dzięki funkcji szybkiego ładowania przez micro USB. Duży zasięg do 12 m przez Bluetooth gwarantuje całkowitą swobodę ruchów, a przyciski sterujące na słuchawce dają pełną kontrolę nad muzyką i poziomem głośności. Oczywiście zintegrowany jest również zestaw głośnomówiący do odbierania połączeń. Słuchawki nauszne SUPREME ON zawierają Bluetooth 5.0 z aptX™ i AAC, a także NFC do szybkiego i wygodnego połączenia z telefonem komórkowym.

System głośnomówiący z dwoma mikrofonami i technologią Qualcomm® cVc™ gwarantuje wysoką zrozumiałość mowy podczas rozmów telefonicznych, a duże liniowe przetworniki HD z magnesami neodymowymi zapewniają mocne basy i jedwabiste tony wysokie. Stabilny i składany pałąk wykonany ze stali sprężynowej oraz miękkie nauszniki zapewniają pewne dopasowanie i komfort noszenia. Dzięki funkcji ShareMe możesz bezprzewodowo połączyć dwie pary słuchawkek z telefonem komórkowym, a dzięki funkcji Party możesz podłączyć słuchawki do dwóch urządzeń. Za pomocą joysticka zintegrowanego na słuchawkach możesz kontrolować poziom głośności i muzykę. Ponadto odtwarzanie muzyki zostanie natychmiast wstrzymane, gdy tylko zdejmiesz słuchawki.

Słuchawki ANC (z aktywną redukcją szumów)

Oprócz Bluetooth z aptX, słuchawki nauszne REAL BLUE NC oferują również aktywną redukcję szumów („Active Noise Cancelling”), która skutecznie tłumi dźwięki zewnętrzne, np. podczas pracy w biurze, w pociągu lub samolocie. Mikrofony wbudowane wsłuchawkach ANC rejestrują dźwęki otoczenia, które są następnie przetwarzane przez zintegrowane mikroprocesory i elementy elektroniczne słuchawek, po czym generowany jest dźwięk o przeciwnej fazie. Hałasy otoczenia są zatem całkowicie redukowane, stąd określenie „aktywna redukcja szumów”.Dzięki takiemu połączeniu możesz słuchać muzyki całkowicie bezprzewodowo i bez zakłóceń w dowolnym miejscu.

Ponadto REAL BLUE NC zachwycają wyjątkowo wysokim komfortem noszenia i zamkniętą konstrukcją. Duże liniowe przetworniki HD z wentylowaną tylną komorą i magnesami neodymowymi zapewniają precyzyjny dźwięk, mocny bas oraz minimalne zniekształcenia nawet przy wysokim poziomie głośności. Zintegrowany zestaw głośnomówiący i inteligentne sterowanie dotykowe zapewniają pełną kontrolę nad rozmowami imuzyką, a wydajna bateria litowo-jonowa zapewnia aż do 23 godzin pracy baterii z włączoną technologią Bluetooth i ANC. Kolejną zaletą tych słuchawek jest zintegrowane złącze mini jack (3,5 mm), dzięki któremu można używać tych słuchawek również za pomocą kabla i bez baterii. Ładowanie słuchawek odbywa się za pomocą kabla mikro USB. Jednakże funkcja aktywnej redukcji szumów (ANC) może być używana wyłącznie z baterią.

Słuchawki bezprzewodowe czy przewodowe?

Oprócz transmisji bezprzewodowej, wszystkie nasze modele słuchawek nausznych i wokółusznych Bluetooth mają również złącze jack 3,5 mm, dzięki któremu można korzystać ze słuchawek całkowicie bez baterii i za pomocą kabla. Jest to ogromna zaleta, gdyż nawet jeśli bateria jest pusta, możesz bez problemu korzystać ze słuchawek w formie analogowej. Jeśli nie masz wyjścia słuchawkowego w smartfonie lub tablecie, możesz po prostu użyć adaptera . Możesz także użyć powerbanku do wygodnego ładowania słuchawek Bluetooth w podróży. Wszystkie nasze słuchawki bezprzewodowe są wyposażone w złącze micro USB lub USB-C. Jedynymi wyjątkami są nasze słuchawki MASSIVE i CAGE. Jednakże nawet bez Bluetooth te wokółuszne i zamknięte słuchawki hi-fi są idealnym dodatkiem dla miłośników basów, graczy i muzyków. Solidne aluminiowe pałąki i składane nauszniki słuchawek MASSIVE z grubo wyściełanymi nausznikami zapewniają dobrą izolację akustyczną. Duże 50 milimetrowe przetworniki neodymowe i aluminiowo-miedziane cewki drgające zapewniają mocny bas i precyzyjne tony wysokie niezależnie od poziomu głośności. W zestawie znajdują się również dwa pokryte tkaniną kable o różnych długościach ze zintegrowanym zabezpieczeniem przed zginaniem, torba transportowa i adaptery. Słuchawki MASSIVE można również podłączyć do wzmacniacza lub konsoli mikserskiej za pomocą adaptera 6,35 mm. Słuchawki MASSIVE to solidne i wszechstronne słuchawki do codziennego użytku. Oczywiście posiadamy również szeroką gamę słuchawek przewodowych.

Słuchawki otwarte

Słuchawki otwarte zawierają siateczkę na nausznikach, dzięki której zapewniają one dobrą wentylację i przepływ powietrza. Jednakże taka konstrukcja przyczynia się również do tego, że dźwięk ucieka na zewnątrz i nie jest w żaden sposób izolowany. Mimo tego słuchawki otwarte charakteryzują się szeroką sceną dźwiękową, czystym brzmieniem i naturalnym basem oraz gwarantują wysoką jakość dźwięku i komfort noszenia.

Słuchawki półotwarte

Słuchawki półotwarte to połączenie słuchawek otwartych i zamkniętych. Wprawdzie nie zapewniają one tak dobrej izolacji akustycznej jak słuchawki zamkniętę, ale przepuszczają mniej dźwięków na zewnątrz i do wewnątrz słuchawek. Dzięki temu można cieszyć się przestronnym dźwiękiem i naturalnym basem. Słuchawki półotwarte Teufel Audio mogą być dobrym wyborem dla osób, które szukają kompromisu między jakością dźwięku a redukcją hałasu.

Słuchawki zamknięte

Słuchawki zamknięte mają nauszniki, które całkowicie otaczają ucho, i dzięki temu zapewniają one lepszą izolację od dźwięków zewnętrznych i ograniczają przedostawianiu się dźwięku na zewnątrz. Słuchawki zamknięte są dobrym wyborem w sytuacjach, gdy potrzebujesz maksymalnej ciszy i skupienia, na przykład podczas nagrywania lub słuchania muzyki w miejscach publicznych. Słuchawki zamknięte Teufel Audio oferują solidne brzmienie, mocny bas i wysoki komfort użytkowania.

Zalety słuchawek nausznych i wokółusznych Bluetooth marki Teufel:

 • Przyciski sterujące na słuchawkach do sterowania muzyką i odbierania telefonu (system głośnomówiący)
 • Wymienne nauszniki można łatwo wyczyścić i przechowywać w solidnej torbie transportowej
 • Dobra wentylacja uszu dzięki konstrukcji
 • Bogaty dźwięk z dużą dawką basów

Podobne tematy na naszym blogu:

Filtry
Zmień Zamknij
 • Cena
 • Typ produktu
 • Streaming
 • Seria
 • Kolor
 • Sposób użytkowania
 • Złącza
 • Dynamore®
 • Formaty dźwięku
 • Inne funkcje