Słuchawki Bezprzewodowe

Wybierz kraj lub region, aby wyświetlić zawartość dla Twojej lokalizacji i kupować online.
Przejdź do zawartości
Strona główna
Wszystkie produkty Słuchawki

Uwolnij dźwięk

Słuchawki bezprzewodowe

Kopfhörer Bluetooth
10 Produkty
10 Produkty
 

Porównanie produktów

Powiązane tematy

i ciekawe kategorie

FAQ

Zawsze chciałeś wiedzieć, co skrywa się za niektórymi pojęciami ze świata audio? W takim razie rzuć okiem na poniższe pytania.

 • Jakie są rodzaje słuchawek bezprzewodowych Bluetooth?

  Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth są dostępne w wielu różnych wariantach, na przykład w formie słuchawek dousznych i nausznych. Douszne słuchawki bezprzewodowe są mniejsze i lżejsze, a tym samym przenośne. Nauszne słuchawki bezprzewodowe oferują natomiast lepszą izolację dźwięku i dłuższe czasy pracy baterii. Słuchawki true wireless oferują ogromną mobilność, ponieważ nie posiadają żadnych kabli. Wybór między tymi rodzajami słuchawek zależy od preferencji użytkownika.

 • Jak wybrać odpowiednie słuchawki Bluetooth?
 • Słuchawki Bluetooth sportowe i na siłownię - na co zwrócić uwagę?

Słuchawki bezprzewodowe od Teufel

Odkąd na rynku pojawiły się cyfrowe formaty i urządzenia, zdecydowana większość osób słucha muzyki z telefonów komórkowych lub tabletów. Słuchawki są niezbędnym elementem tego doświadczenia, a tradycyjne modele z kablem stają się coraz mniej popularne. Dlatego coraz więcej osób zaczyna wybierać bezprzewodowe słuchawki Bluetooth.

Słuchawki bluetooth: więcej swobody, więcej komfortu, więcej funkcji

Słuchawki bezprzewodowe bluetooth posiadają wiele zalet w porównaniu z tradycyjnymi wariantami słuchawek z kablem:

 • Znacznie zwiększają swobodę ruchu
 • Nie trzeba zawsze mieć przy sobie telefonu/odtwarzacza: słuchawki bezprzewodowe gwarantują dobry zasięg i jakość dźwięku dzięki technologii Bluetooth
 • możliwiają bezprzewodowe telefonowanie za pomocą funkcji systemu głośnomówiącego
 • Koniec z uszkodzonymi/zgubionymi kablami
 • Koniec z uszkodzeniami spowodowanymi przez zerwane urządzenia
 • Umożliwiają sterowanie muzyką i poziomem głośności na urządzeniu

W metrze, przy biurku, podczas biegania, czy na kanapie – słuchawki towarzyszą nam praktycznie wszędzie. Rodzaj słuchawek: douszne, nauszne, wokółuszne oraz ich budowa powinny pasować do Twoich zainteresowań, oraz gustu muzycznego, abyś mógł cieszyć się najlepszym dźwiękiem przez cały czas. Podczas zakupu słuchawek należy wziąć pod uwagę ich konstrukcję, gdyż wpływa ona na przykład na kąt rozproszenia fal dźwiękowych, na komfort noszenia oraz na jakość odtwarzanej muzyki. Poniżej omówimy wady i zalety poszczególnych typów słuchawek. Za pomocą naszego ultymatywnego testu, który znajduje się na dole, możesz się dowiedzieć, które słuchawki: douszne, nauszne czy wokółuczne najlepiej odpowiadają Tobie i Twoim oczekiwaniom. Sprawdź już teraz i znajdź odpowiednie słuchawki!

Więcej produktów audio znajdziesz w naszym sklepie internetowym Teufel.

Słuchawki bezprzewodowe: szybkie połączenie przez Bluetooth

Za pośrednictwem Bluetooth możemy bardzo łatwo nawiązać bezprzewodowe połączenie z urządzeniem. Wystarczy jednorazowe sparowanie, a słuchawki bezprzewodowe szybko rozpoznają docelowy odtwarzacz. Urządzenia Bluetooth potrafią zapamiętać aż do 7 połączeń i nawiązują je automatycznie, gdy tylko funkcja Bluetooth jest aktywna lub gdy znajdujemy się w pobliżu danego urządzenia. Technologia Bluetooth sprawia, że bezprzewodowe odtwarzanie muzyki i plików audio nie stanowi już żadnego problemu.

Stabilne i bezprzewodowe połączenie, duży zasięg, mocny dźwięk

Słuchawki bezprzewodowe marki Teufel obsługują aktualną wersję Bluetooth i gwarantują stabilne połączenie przy niskim zużyciu baterii oraz dużym zasięgu aż do 20 metrów (w idealnych warunkach). W przypadku technologii Bluetooth 5.0 maksymalny zasięg wynosi nawet 240 metrów w trybie low energy. Dzięki kodekowi aptX, który jest aktywowany przez słuchawki Bluetooth, muzyka może być odtwarzana w jakości płyty CD. Przy tworzeniu naszych bezprzewodowych słuchawek Bluetooth ogromną rolę odgrywa czas odtwarzania.

Czas odtwarzania* słuchawek Bluetooth firmy Teufel:

 • Słuchawki douszne AIRY SPORTS: aż do 25 godzin
 • Słuchawki douszne AIRY TRUE WIRELESS: więcej niż 25 godzin dzięki etui power bank
 • Słuchawki nauszne SUPREME ON: aż do 30 godzin
 • Słuchawki douszne typu earbud SUPREME IN: aż do 16 godzin
 • Słuchawki nauszne AIRY: aż do 30 godzin
 • Słuchawki wokółuszne REAL BLUE: aż do 55 godzin
 • Słuchawki wokółuszne REAL BLUE NC: aż do 55 godzin

*faktyczny czas odtwarzania słuchawek Bluetooth różni się w zależności od poziomu głośności.

Jakość płyty CD dzięki technologii Bluetooth z aptX

Słuchawki nauszne AIRY i SUPREME ON oraz słuchawki douszne SUPREME IN są wyposażone w technologię Bluetooth z aptX, czyli wydajną metodę kompresji plików audio, która pozwala lepiej wykorzystać dostępną szerokość pasma Bluetooth i zapewnia doskonałą jakość dźwięku. Zastosowana metoda nosi nazwę Adaptive Differential Pulse Code Modulation (ADPCM). Szerokość pasma Bluetooth będzie z biegiem czasu stale zwiększana niezależnie od kodeku aptX.

Słuchawki bezprzewodowe douszne

Douszne słuchawki bezprzewodowe AIRY SPORTSprofesjonalne sportowe słuchawki Bluetooth z liniowym przetwornikiem HD, normą IPX7 oraz efekywnym tłumieniem hałasów z zewnątrz oraz douszne słuchawki AIRY TRUE WIRELESScałkowicie bezprzewodowe słuchawki (true wireless), które zawdzięczają doskonałą jakość obrazu dźwiękowego liniowym przetwornikom neodymowym HD. Bardzo ważną rzeczą w słuchawkach dousznych jest odpowiednie umieszczenie słuchawki w uchu, bo tylko tak możemy uzyskać świętną jakość odtwarzania oraz mocny dźwięk.

Słuchawki bezprzewodowe typu earbud

Słuchawki bezprzewodowe typu earbud są bardzo lekkie i luźno, ale pewnie leżą w uchu. Dzięki swojej konstrukcji nie wywierają one żadnego ucisku na przewód słuchowy i tym samym gwarantują wysoki komfort noszenia. Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth SUPREME IN posiadają dodatkowo regulowane szlufki i wkładki silikonowe, które ułatwiają zakładanie pojedynczej słuchawki i gwarantują super dźwięk. Dzięki temu świetnie nadają się one do długich sesji muzycznych oraz dla osób noszących okulary. Duże 10,7 milimetrowe liniowe przetworniki HD umożliwiają uzyskanie precyzyjnych dźwięków wysokich i mocnych basów na każdym smartfonie lub tablecie. W przeciwieństwie do słuchawek dousznych i nausznych, hałasy i dźwięki z zewnątrz są w SUPREME IN słyszalne i przez to słuchawki zapewniają bezpieczne użytkowanie również w podróży. Zintegrowana została również technologia Bluetooth z aptX™ i AAC do streamingu plików audio oraz muzyki w jakości podobnej do płyty CD ze Spotify, Deezer, YouTube, Apple Music, Amazon Music i Co oraz system głośnomówiący z technologią Qualcomm® cVc™ do bezprzewodowego telefonowania i sterowania głosowego za pomocą Siri lub Google. Całość dopełnia aplikacja Teufel Headphones, która posiada korektor, funkcję ShareMe oraz inne ustawienia audio.

Słuchawki bezprzewodowe nauszne

Również bezprzewodowe słuchawki Bluetooth, takie jak słuchawki AIRY, oferują tę samą jakość i te same funkcje audio tylko inaczej wyglądają. Pomimo swojej konstrukcji (nauszne słuchawki z pałąkiem) są bardzo wygodne, lekkie i do tego przyciągają wzrok. Elastyczny pałąk wykonany z silikonu gwarantuje idealne dopasowanie przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego komfortu noszenia. Jeśli zajdzie taka potrzeba, nauszniki można również wymienić. Zintegrowana regulacja poziomu głośności oraz przyciski obsługi pozwalają na pełną kontrolę Twojego bezprzewodowego brzmienia.

W naszym sklepie możesz także wybrać słuchawki SUPREME ON - nauszne, bezprzewodowe i szlachetnie wykonane słuchawki Bluetooth z liniowym przetwornikiem HD i efektywnym tłumieniem zewnętrznych hałasów. Słuchawki nauszne SUPREME ON są wyposażone w następujące funkcje: Bluetooth 5.0 do bezprzewodowego streamingu muzyki, system głośnomówiący, funkcję ShareMe, funkcję Auto-Play i wiele więcej.

Słuchawki bezprzewodowe wokółuszne (wraz z aktywną technologią Noise Cancelling)

Firma Teufel w swojej ofercie posiada szeroki wybór ulubionych i powszechnie stosowanych słuchawek wokółusznych z technologią Bluetooth. Jak już sama nazwa wskazuje, te słuchawki obejmują (zamykają) całe ucho i dlatego gwarantują mocny dźwięk przy minimalnym poziomie zewnętrznych hałasów. Do wokółusznych topsellerów należą bezprzewodowe słuchawki REAL BLUE oraz REAL BLUE NC (z aktywną redukcją zewnętrznych hałasów). Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth wraz z aktywną technologią Noise Cancelling, jak REAL BLUE NC, stają się coraz bardziej popularniejsze podczas weekendowych wycieczek samolotem, a szczególnie wśród osób dojeżdżających do pracy czy szkoły. Również w domowym biurze te słuchawki pokazują wszystkie swoje zalety, ponieważ aktywnie tłumią hałasy otoczenia i gwarantują niezwykle dobry dźwięk. Słuchawki REAL BLUE NC mogą być również używane jako zestaw słuchawkowy dzięki technologii Bluetooth. Czy to bezprzewodowo za pomocą zintegrowanych mikrofonów czy wchodzącego w zakres dostawy kabla – nic już nie stoi na przeszkodzie, aby komfortowo i wydajnie pracować z domu.

Sprawdź także inne słuchawki w naszym sklepie i znajdź dla siebie odpowiedni model.

Słuchawki bezprzewodowe odporne na bryzgi wodne

Słuchawki Bluetooth Teufel MOVE BT posiadają certyfikat IPX5, zgodnie z którym są odporne na bryzgi wodne. Również podczas deszczu nie musisz się martwić o funkcjonalność tego modelu. Niestraszna jest im również wilgotna skóra czy pot. Nasze słuchawki bezprzewodowe AIRY TRUE WIRELESS są także odporne na bryzgi wodne zgodnie z normą IPX5. Słuchawki AIRY SPORTS są wodoodporne zgodnie z normą IPX7 i nadają się do pływania (krótkiego zanurzenia), kąpieli i podczas kitesurfingu. Inne modele słuchawek z tą dodatkową ochroną są w trakcie planowania. Ponadto w naszym asortymencie znajduje się również szeroki wybór wodoodpornych głośników Bluetooth.

Więcej produktów znajdziesz w sklepie online Teufel.

Jeśli potrzebujesz dalszej pomocy w podjęciu decyzji, możesz oczywiście skorzystać z naszego cyfrowego poradnik zakupowego.

Podobne tematy:

Filtry
Zmień Zamknij
 • Cena
 • Typ produktu
 • Streaming
 • Seria
 • Kolor
 • Sposób użytkowania
 • Złącza
 • Dynamore®
 • Stopień ochrony
 • Inne funkcje