Strona główna

Przejdź do zawartości
Strona główna
VKF-5VVD-UWI
Skopiowano
15
D :
09
H :
19
M :
20
S

MOTIV® HOME

Dźwięk dla Twojego domu

2 599,00 Cena zawiera VAT
Kolor: Black
 • Zamów już teraz! Gotowy do wysyłki w przeciągu 1-2 dni roboczych.
 • 44,00 Wysyłka
 • Testuj przez 8 tygodni

250 zł rabatu*

Tylko przez krótki czas
PMH-7GK9YEQ5H
Skopiowano
Skopiuj i zrealizuj kod rabatowy

Zamów teraz akcesoria i uzyskaj dodatkowy rabat:

Google Home i Chromecast built-in są znakami towarowymi Google LLC.

Najważniejsze cechy

Dlatego kochamy ten produkt

Pozwól MOTIV® HOME wprowadzić się do Twojego domu. Minimalistyczny wygląd, intuicyjna obsługa, potężny dźwięk - to wszystko sprawia, że wyposażony w AirPlay 2, Chromecast built-in i Bluetooth głośnik MOTIV® HOME stanie się Twoim idealnym muzycznym towarzyszem. System ten gwarantuje niezapomniane wrażenia dźwiękowe we właściwym momencie - podczas gotowania, podczas słuchania muzyki w salonie lub podczas odtwarzania bajek w pokoju dziecięcym.

Zalety na pierwszy rzut oka

 • Przenośny system streamingowy all-in-one z wbudowaną baterią do strumieniowego przesyłania muzyki przez sieć wi-fi i Bluetooth, design inspirowany skandynawskim stylem
 • Streaming muzyki poprzez sieć wi-fi, Bluetooth z AAC, Apple AirPlay 2 wraz z funkcją Multiroom, Chromecast® built-in wraz z funkcją Multiroom, Spotify Connect, TIDAL Connect, radio internetowe za pośrednictwem aplikacji TuneIn, dodatkowe wejście liniowe dla gramofonów i wiele więcej
 • Potężna akustyka o łącznej mocy 70 W, dwa przedniei i dwa boczne przetworniki, subwoofer typu front-firing i dwie pasywne membrany basowe zapewniają energiczny obraz dźwiękowy w każdym położeniu
 • Technologia Dynamore® Ultra dla uzyskania szerokiej i wirtualnej panoramy stereo; możliwość ustawienia intensywności basów, 32-bitowy procesor DSP i niezwykle wydajne końcówki mocy Class D
 • Długi czas pracy: bateria litowo-jonowa o dużej pojemności i z funkcją szybkiego ładowania zapewnia do 15 godzin odtwarzania na jednym ładowaniu przy średnim poziomie głośności, zintegrowany uchwyt, świetnie sprawdzi się w ogrodzie, na balkonie lub tarasie
 • Podświetlany panel z trzema programowalnymi przyciskami dla dowolnie wybranych stacji, pokrętłem głośności oraz wyświetlaczem LED na panelu przednim, panel może być również automatycznie dostosowywany do jasności otoczenia za pomocą zintegrowanego czujnika światła
 • Aplikacja Teufel Home: bezpłatna aplikacja (iOS/Android), dzięki której użytkownik może indywidualnie skonfigurować urządzenie, wybierać dowolne źródła, sterować odtwarzaniem, a także korzystać z korektora
 • To urządzenie nie może być sterowane za pomocą aplikacji Teufel Raumfeld i nie jest kompatybilne z urządzeniami Teufel Streaming / Raumfeld
Google Home i Chromecast built-in są znakami towarowymi Google LLC.
"... naprawdę wyjątkowa nowość hi-fi".
www.av-magazin.de
24.10.2023
Wszystkie recenzje i testy

Elastyczny dźwięk zamknięty w eleganckiej obudowie

Dzięki inteligentnie opracowanej akustyce MOTIV® HOME odtwarza doskonały dźwięk w każdym miejscu w pomieszczeniu. Design inspirowany stylem skandynawskim sprawia, że ten bezprzewodowy system Bluetooth można łatwo zintegrować w wystrój każdego domu. Poznaj nowy wymiar dźwięku w Twoim domu.

Wystarczy wcisnąć Play

Ciesz się swoją ulubioną muzyką z MOTIV® HOME. Ten system zawiera wiele interfejsów, dzięki czemu możesz do niego podłączyć prawie wszystko: smartfon, laptop lub telewizor Smart TV poprzez wi-fi, Bluetooth, AirPlay 2 i wiele więcej. Dzięki Spotify Connect i TIDAL Connect urządzenie oferuje nawet zintegrowane opcje odtwarzania z aplikacji dwóch popularnych serwisów streamingowych. Ponadto możesz podłączyć również odtwarzacz płyt poprzez wejście AUX.

Streamuj muzykę przez Chromecast built-in™

Ciesz się ulubioną muzyką w całym domu dzięki Chromecast built-in. Urządzenie MOTIV® HOME można pogrupować z innymi głośnikami obsługującymi Chromecast built-in, aby odtwarzać muzykę jednocześnie w wielu pomieszczeniach. Wystarczy utworzyć grupę w aplikacji Google Home. A ponieważ MOTIV® HOME to przenośny głośnik, możesz słuchać muzyki nawet na balkonie lub w ogrodzie. Gdy w pobliżu nie ma gniazdka, wbudowana bateria przejmuje dowodzenie.

Google Home i Chromecast built-in są znakami towarowymi Google LLC.

Streamuj dźwięk przez Air Play 2

AirPlay 2 to zastrzeżona technologia streamingowa Apple, która umożliwia również przesyłanie strumieniowe Multiroom do innych, kompatybilnych głośników. Aby przesyłać muzykę z iPada, iPhone'a lub Maca do MOTIV HOME, wystarczy dotknąć ikony Air Play i wybrać jeden lub więcej głośników.

Streamuj dźwięk przez
Spotify Connect lub TIDAL Connect

Dzięki funkcji Connect możesz wybierać spośród dwóch serwisów streamingowych Spotify i TIDAL i odtwarzać muzykę bezpośrednio na swoim głośniku MOTIV® Home. Prościej się już nie da.

Spotify
Tidal

Bezprzewodowo w wysokiej jakości

Nasze produkty gwarantują czyste i stabilne połączenie Bluetooth przy minimalnym zużyciu prądu.

Apple
Funktioniert für Systeme mit Android.
Icon - Windows Phone
Linux

Odtwarzaj muzykę, filmy i gry ze smartfona, tableta, notebook'a, komputera PC lub Mac.
Niezależnie od tego, jakiego systemu używasz.

Synchronizacja dźwięku z ruchem warg

Dźwięk wideo np. z YouTube lub innej aplikacji oraz dźwięk gier jest odtwarzany synchronicznie z ruchem warg.

AAC is a technology that ensures CD-like quality for audio streams when the sender and receiver device support it. AAC is supported by Chromecast built-in, Android devices, and iOS devices.

AAC

AAC jest obecnie szeroko stosowanym kodekiem Bluetooth, podobnym do apt-X firmy Qualcomm, który zapewnia bezprzewodową transmisję dźwięku w jakości podobnej do płyty CD, o ile nadajnik i odbiornik obsługują ten kodek. AAC jest obsługiwany również przez Androida, ale głównie przez urządzenia z systemem iOS.

Niezawodne brzmienie w każdym pomieszczeniu. Stworzone w Berlinie.

MOTIVE® HOME gwarantuje najlepszy możliwy dźwięk podczas streamingu Twojej ulubionej muzyki. Stworzona i opracowana w Berlinie koncepcja akustyczna tego systemu brzmi tak samo dobrze na regale w pokoju, na stoliku w salonie oraz w ogrodzie.

Wytrzymałe szerokopasmowe przetworniki dla poziomów dźwiękowych bez żadnych zniekształceń
Pasywne membrany dla jeszcze większej dawki porządnego basu
Konstrukcja o długim skoku membrany zapewnia bardziej precyzyjne basy, nawet przy wysokim poziomie głośności
Wytrzymałe i grubościenne tworzywo sztuczne zapewnia stabilną pozycję głośnika i minimalny poziom zniekształceń
Boczne przetworniki pełnozakresowe zapewniają wyjątkowo szeroką panoramę stereo

Dynamore® Ultra, intensywność basów, korektor

Dostosuj dźwięk MOTIV® HOME do swoich potrzeb lub miejsca. Aktywuj technologię Dynamore® Ultra, jeśli chcesz wirtualnie rozszerzyć panoramę stereo. Dopasuj intensywność basów lub użyj korektora w aplikacji Teufel Home, aby indywidualnie skonfigurować dźwięk.

Łatwa obsługa. W dzień i w nocy.

Podświetlany panel sterowania umożliwia bezpośrednią obsługę ważnych funkcji, takich jak poziom głośności lub Play/Pause. Również w nocy.

Aplikacja Teufel Home

Bezpłatna aplikacja Teufel Home dla systemów iOS i Android, która intuicyjnie prowadzi użytkownika przez konfigurację wstępną, jest centrum sterowania dla każdego systemu MOTIV® HOME.

Nie ma gniazdka? Nie ma problemu!

MOTIV® HOME podkreśla również swoją elastyczność dzięki wbudowanej baterii i może grać również tam, gdzie nie ma gniazdka.

I to przez 15 godzin na jednym ładowaniu.

Design inspirowany stylem skandynawskim

Inspirowany stylem skandynawskim design sprawia, że MOTIV® HOME jest niezwykle elegancki i wyrafinowany. Ponadto urządzenie można bardzo łatwo zintegrować w każde pomieszczenie. Wybierz swój MOTIV® HOME spośród dwóch wariantów kolorystycznych.

Pokaż więcej

Szczegóły techniczne

 • MOTIV® HOME

  Przenośny system streamingowy all-in-one do strumieniowego przesyłania muzyki przez sieć wi-fi i Bluetooth

  • Opis Produkt
   Szerokość 40 cm
   Wysokość 16,5 cm
   Głębokość 16,1 cm
   Waga 4,45 kg
  • Opis Produkt
   AUX tak
   AirPlay 2 tak
   Bluetooth tak
   Bluetooth AAC tak
   Chromecast built in tak
   Wi-Fi tak
  • Opis Produkt
   Android tak
   iOS tak
   Microsoft tak
  • Opis Produkt
   Dynamore® Ultra tak
  • Opis Produkt
   Display tak
   Czas odtwarzania na baterii średnia głośność 15 h
   Pojemność baterii 5.200 mAh
   Typ baterii Litowo-jonowa
   Napięcie zasilania 230 V
   Przechowywanie ustawień po odłaczeniu tak
   Funkcja standby tak
   Całkowita moc wyjściowa (RMS) 70 W
   Konfiguracja wzmacniacza 2.1
   Technologia wzmacniacza Class D
   Kanały wzmacniacza 5
  • Opis Produkt
   Radio internetowe tak
  • Opis Produkt
   Głośniki szerokopasmowe (ilość w obudowie) 4
   Głośniki szerokopasmowe (średnica) 50,8 mm
   Głośniki szerokopasmowe (materiał) Aluminium
   Membrana pasywna (ilość w obudowie) 2
   Głośnik niskotonowy (ilość w obudowie) 1
   Głośnik niskotonowy (średnica) 127 mm
   Głośnik niskotonowy (materiał) celulozowe
   Zakres częstotliwości od/do 40 - 20000 Hz
   Układ głośników Dwudrożny
  • Opis Produkt
   Spotify tak
   TIDAL tak
   TuneIn Tak
  • Opis Produkt
   Pilot Aplikacja

Testy i opinie

"... naprawdę wyjątkowa nowość hi-fi".
www.av-magazin.de
24.10.2023
Więcej

"Wraz z Motiv Home, Teufel dostarczył naprawdę wyjątkową innowację hi-fi. Z dala od licznych kieszonkowych przenośnych głośników Bluetooth, to urządzenie otwiera zupełnie nowy segment produktów: jest mobilny, ale nie stworzony do ciągłego użytkowania w ruchu. Jako wysokiej jakości aktywny głośnik oferuje rozbudowane funkcje strumieniowania, doskonały dźwięk i szczegółowe opcje regulacji w połączeniu z aplikacją Teufel Home. W ten sposób z łatwością osiąga on status pełnoprawnej maszyny dźwiękowej. ... Nasz wniosek: Firmie Teufel może tylko pogratulować "narodzin" Motiv Home!"

"Zwycięzca z Berlina..."
www.areadvd.de
24.10.2023
Więcej

"[...] W naszej serii testów dźwiękowych głośnik Teufel przekonał nas bardzo wyrafinowanym, potężnym i wieloaspektowym dźwiękiem. Był nawet w stanie opanować krytyczne próbki dźwiękowe. Spodobało nam się to, że każdy gatunek muzyczny został zaprezentowany przekonująco. Technologia Dynamore Ultra zapewniła również bardzo szeroki i przestronny dźwięk, nawet w większych pomieszczeniach."

"Zwycięzca z Berlina: Motiv Home to elastyczny i inteligentny głośnik ze zintegrowaną baterią i doskonałym dźwiękiem.

Pełna zawartość zestawu

MOTIV® HOME
 • 1 × Kabel zasilania – Black
Google Home i Chromecast built-in są znakami towarowymi Google LLC.

** Ważny do 31.12.2023 roku do godziny 23:59. Wypłata bonu w formie gotówki nie jest możliwa. Bon rabatowy jest ważny tylko dla prywatnych klientów. Nie może zostać użyty w połączeniu z innymi bonami rabatowymi. Sprzedaż bonów rabatowych jest zabroniona. W przypadku sprzedaży bonu, traci on swoją wartość. Dokładne warunki korzystania z bonów rabatowych znajdują się w naszych OWH.