Strona główna

Przejdź do zawartości
Strona główna

REAL BLUE PRO

Dźwięk w najlepszej formie

(8) 1 649,00 Cena zawiera VAT
Kolor: Night Black
 • Zamów już teraz! Gotowy do wysyłki w przeciągu jednego dnia roboczego
 • 29,00 Wysyłka

Najważniejsze cechy

Dlatego kochamy ten produkt

REAL BLUE PRO to do tej pory nasze najlepsze słuchawki. Ciesz się bezkompromisowym dźwiękiem w domu, w podróży w pociągu, w biurze, podczas oglądania filmów, słuchania muzyki i grania. Ogromny wybór świetnych funkcji sprawia, że te słuchawki są prawdziwym unikatem.

Zalety na pierwszy rzut oka

 • Słuchawki bezprzewodowe nauszne o zamkniętej budowie Bluetooth HD najwyższej klasy z technologią Active Noise Cancelling
 • Hybrydowa technologia Active Noise Cancelling zapewnia niezwykle wydajną redukcję szumów otoczenia, trzy poziomy regulacji ANC, tryb transparentny dla usłyszenia zewnętrznych hałasów
 • Duże i lekkie 44-milimetrowe liniowe przetworniki HD zapewniają niezwykle wyważoną reprodukcję dźwięku, szczegółowe tony wysokie oraz głębokie basy, słuchawki odtwarzają również dźwięk o wysokiej rozdzielczości (High Resolution Audio), możliwość włączenia technologii Dynamore® Headphones dla uzyskania szerokiej panoramy stereo
 • Bluetooth 5.1 z Qualcomm® aptX™ Adaptive i AAC do bezprzewodowego przesyłania muzyki HD w jakości podobnej do płyty CD ze Spotify, Amazon Music, YouTube, Apple Music i innych, dźwięk video jest odtwarzany synchronicznie z ruchem warg, możliwy zasięg aż do 30 m
 • Czas odtwarzania do ponad 56 godzin bez ANC i do ponad 44 godzin z ANC, mikrofony o wysokiej rozdzielczości ze specjalnym algorytmem, który redukuje szum wiatru i hałasy oraz podkreśla głos podczas rozmów telefonicznych, przez MS Teams, Zoom, Google Meet, Facetime, sterowanie głosowe Google/Siri w wysokiej jakości dźwięku nawet w głośnym otoczeniu
 • Personalizacja dźwięku Mimi kompensuje mniejsze i większe wady słuchu dla lepszego usłyszenia wszystkich detali dźwiękowych, funkcja ShareMe: możliwość bezprzewodowego połączenia dwóch par słuchawek z jednym smartfonem, funkcja Multipoint: możliwość połączenia dwóch smartfonów i laptopa z jedną parą słuchawek
 • Aplikacja Teufel Headphones zapewnia dodatkowe ustawienia obrazu dźwiękowego, takich jak korektor lub tryby dźwięku, przyciski i joystick na nausznikach gwarantują bezpieczną obsługę, możliwość dopasowania powierzchni czujników dla dodatkowych funkcji, słuchawki można złożyć, w zestawie znajdują się etui i kabel z pilotem przewodowym, funkcja szybkiego ładowania, automatyczna pauza po zdjęciu słuchawek, możliwość wyboru trybu aktywnego lub pasywnego za pośrednictwem kabla
 • Lekka i stabilna budowa, duże, miękkie, wentylowane i wymienne nauszniki wykonane z pianki gwarantują niewielki ucisk, słuchawki nadają się do dłuższych sesji muzycznych i dla osób noszących okulary
"Po czasie, który z nimi spędziłem, uważam, że duże pochwały należą się im za bardzo dobrą wygodę noszenia, wysoką jakość wykonania oraz elegancki, atrakcyjny wygląd."
purepc.pl
13.08.2023
Wszystkie recenzje i testy
(4.75 z 5 dla 8 ocen)
Wszystkie oceny

Profesjonalny dźwięk każdego dnia

Żadnych kompromisów – to właśnie na tym skupiliśmy się tworząc nasze najlepsze słuchawki. REAL BLUE PRO to profesjonalne słuchawki, które świetnie sprawdzą się podczas słuchania muzyki, rozmów telefonicznych, oglądania filmów lub zadbają o idealną ciszę podczas pracy.

Twoje uszy na pewno się ucieszą

Zobacz nowe REAL BLUE PRO z dowolnej perspektywy i kliknij, aby powiększyć obraz.

Usłyszysz każdy najdrobniejszy szczegół

Słuchawki REAL BLUE PRO zapewniają niewiarygodnie głęboki bas. Nie jest on sztucznie uwypuklony, lecz bardzo precyzyjny. Również tony średnie i wysokie są odtwarzane z niezwykłą precyzją. Ponadto REAL BLUE PRO zapewnia bardzo wysokie poziom głośności przy niskim poziomie zniekształceń.

Akustyczna płyta strojąca
Wyrównuje przebieg częstotliwości i zapewnia wyważone odtwarzanie
Aluminiowa cewka drgająca pokryta miedzią
Dba o wysokie poziomy akustyczne przy wysokiej wierności impulsu i niskim poziomie znieszktałceń
 
Przetworniki najwyższej klasy
44-milimetrowe przetworniki liniowe o wysokiej rozdzielczości: najlepsze w tym przedziale cenowym
Wentylowane komory tylne
Unikalne w tej klasie cenowej. Redukują zakłócenia i kreują otwarty, czysty dźwięk

Bezprzewodowo w wysokiej jakości

Nasze produkty gwarantują czyste i stabilne połączenie Bluetooth przy minimalnym zużyciu prądu.  Możliwy jest zasięg powyżej 10 metrów.

Apple
Funktioniert für Systeme mit Android.
Icon - Windows Phone
Linux

Odtwarzaj muzykę, filmy i gry ze smartfona, tableta, notebook'a, komputera PC lub Mac.
Niezależnie od tego, jakiego systemu używasz.

Synchronizacja dźwięku z ruchem warg

Dźwięk wideo np. z YouTube lub innej aplikacji oraz dźwięk gier jest odtwarzany synchronicznie z ruchem warg.

Bluetooth provides wireless connectivity with minimal power consumption. Video sound is transmitted in-sync with on-screen images. The aptX codec offers near CD quality. AptX does not currently work on iOS systems.

Qualcomm aptX

Bluetooth gwarantuje bezprzewodowe połączenie przy minimalnym zużyciu prądu. Ścieżki dźwiękowe filmów są odtwarzane synchronicznie z ruchem warg. Kodek aptX oferuje jakość podobną do płyty CD.

Qualcomm aptX Adaptive

Qualcomm aptX Adaptive obsługuje bezstratną transmisję dźwięku w prawdziwej jakości CD. Nadajnik i odbiornik muszą obsługiwać ten sam kodek. AptX jest obsługiwany na urządzeniach z systemem Android, a także w systemie Mac OS.

AAC is a technology that ensures CD-like quality for audio streams when the sender and receiver device support it. AAC is supported by Chromecast built-in, Android devices, and iOS devices.

AAC

AAC jest obecnie szeroko stosowanym kodekiem Bluetooth, podobnym do apt-X firmy Qualcomm, który zapewnia bezprzewodową transmisję dźwięku w jakości podobnej do płyty CD, o ile nadajnik i odbiornik obsługują ten kodek. AAC jest obsługiwany również przez Androida, ale głównie przez urządzenia z systemem iOS.

Technologia ANC nowej generacji

Zalety technologii ANC nowej generacji:

 • świetna redukcja szumów i hałasów w całym zakresie częstotliwości
 • niski poziom szumów własnych
 • wydajna metoda gwarantuje niski poziom zużycia energii
 • trzy poziomy dopasowania technologii ANC w zależności od otoczenia

Tryb transparentny: usłysz rozmowy i zapowiedzi na dworcu

Jeśli chcesz usłyszeć zapowiedzi na dworcu lub swojego rozmówcę, możesz włączyć tryb transparentny za pomocą jednego przycisku. Hałasy zewnętrzne są wzmacniane przez wbudowane mikrofony. Dzięki temu nie musisz zdejmować słuchawek, tylko możesz dalej słuchać ulubionej muzyki.

Jeszcze więcej dźwięku

REAL BLUE PRO to pierwsze słuchawki z technologią Dynamore® Headphones. Gwarantuje ona precyzyjną i szeroką scenę dźwiękową – zupełnie tak jak nasze głośniki.

Dynamiczny bas

Przy niskim poziomie głośności REAL BLUE PRO zwiększa intensywność basów, ponieważ ludzki słuch nie odbiera basów w taki sam sposób przy niższym poziomie głośności, jak na przykład tony średnie. Dynamiczny bas można także wyłączyć.

Słuchanie na najwyższym poziomie

Dzięki naszemu partnerowi Mimi Hearing Technologies z Berlina możesz stworzyć audiogram dla swoich uszu za pomocą REAL BLUE PRO bezpośrednio w aplikacji Teufel Headphones. Technologia Mimi ocenia audiogram i odpowiednio dostosowuje dźwięk słuchawek, dzięki czemu możliwa jest kompensacja wszelkich wad słuchu.

Aplikacja Teufel Headphones

Pobierz aplikację Teufel Headphones do słuchawek REAL zupełnie za darmo. Dzięki tej aplikacji możesz ustawiać i w każdej chwil zmieniać Twoje osobiste preferencje dźwiękowe w stopniowo regulowanym korektorze.Ponadto, dzięki funkcji ShareMe możesz połączyć dwie pary słuchawek z jednym notebookiem lub smartfonem i oglądać filmy z przyjaciółmi. Dźwięk jest oczywiście odtwarzany synchronicznie z ruchem warg.

Twoje REAL BLUE PRO mogą jeszcze więcej

Niezwykle miękkie: nauszniki wykonane z pianki memory są idealne do długich sesji muzycznych i dla osób noszących okulary.

ShareMe: Wystarczy połączyć dwie pary słuchawek REAL BLUE PRO ze smartfonem za pomocą Bluetooth i już możecie wspólnie oglądać filmy lub słuchać muzyki.

Zajmuje niewiele miejsca: wystarczy złożyć słuchawki REAL BLUE PRO

Słuchawek REAL BLUE PRO możesz także używać za pomocą kabla: aktywnie (z odpowiednimi ustawieniami dźwięku i technologii ANC) lub pasywnie (bez użycia baterii lub z pustą baterią).

Słuchawkami można sterować za pomocą przycisków, joysticka lub paneli dotykowych, na których użytkownik może zapisać także swoje indywidaulne ustawienia.

Odtwarzanie zostanie automatycznie wstrzymane po zdjęciu słuchawek.Jeśli założysz je ponownie, odtwarzanie będzie kontynuowane.

  Porównanie REAL BLUE (NC) i REAL BLUE PRO

  REAL BLUE / REAL BLUE NC
  40 mm
  bardzo dobra
  -
  -
  -
  -
  55 godzin bez ANC, 41 godzin z ANC
  -
  -
  -
  REAL BLUE PRO
  44 mm
  doskonała
  tak
  tak
  tak
  tak
  56 godzin bez ANC, 44 godziny z ANC
  tak
  tak
  tak
  Pokaż więcej

  Pełna zawartość zestawu

  REAL BLUE PRO
  • 1 × Nauszniki (Para) do REAL BLUE PRO – Night Black
  • 1 × Kabel audio z pilotem do REAL BLUE PRO – Night Black
  • 1 × Torba do REAL BLUE (NC/PRO) – Black
  • 1 × Kabel do ładowania USB-C do REAL BLUE (NC/PRO) – Black

  Szczegóły techniczne

  • REAL BLUE PRO

   • Opis Artykuł
    Szerokość 15,2 cm
    Waga 296 g
    Wysokość 18,8 cm
    Głębokość 8,2 cm
   • Opis Artykuł
    AUX tak
    Wejścia wtyczka minijack 3,5 mm 1
    Bluetooth tak
    Bluetooth AAC tak
    Bluetooth aptX tak
    Zestaw głośnomówiący tak
    Bluetooth 5.1 tak
    USB C tak
    Qualcomm aptX Adaptive Tak
   • Opis Artykuł
    Android tak
    iOS tak
    Mac OS tak
    Microsoft tak
    Mimi Tak
   • Opis Artykuł
    Czas odtwarzania na baterii średnia głośność 56 h
    Pojemność baterii 800 mAh
    Regulowane ustawienia dźwięku tak
    Noise Cancelling tak
    Dynamore® Headphones Tak
   • Opis Artykuł
    Zakres częstotliwości od/do 10 - 21000 Hz

  Testy i opinie

  "Po czasie, który z nimi spędziłem, uważam, że duże pochwały należą się im za bardzo dobrą wygodę noszenia, wysoką jakość wykonania oraz elegancki, atrakcyjny wygląd."
  purepc.pl
  13.08.2023
  Więcej

  "Godne polecenia są też pod względem generowanego dźwięku. Obsługują kodek aptX Adaptive (AAC też) i mają bardzo rozrywkowe, dynamiczne brzmienie, z miękkim, dobrze kontrolowanym basem, lekko cofniętym środkiem i mocną górą pasma."

  "Wyraźnie słychać, że są stworzone do imprezowej muzyki, lubią żywe, szybkie, mięsiste brzmienie. Są wręcz stworzone do szerokiego zakresu muzyki elektronicznej, rapu, jazzu, a nawet niektórych gatunków gitarowych. Tony niskie są bardzo elastyczne, w niektórych utworach mocno dociążone i miękkie, a w innych szybkie, sprężyste, pulsujące."