AIRY SPORTS

Przejdź do zawartości
Otwórz menu Zamknij menu
Strona główna
 • SALE
 • Nowość
 • Darmowa wysyłka

AIRY SPORTS

Push your limits

(162) 539, 449, Cena zawiera VAT 16% korzystna cena
Kolor: Night black
 • W magazynie. Gotowy do wysyłki w przeciągu jednego dnia roboczego.
 • 0, Wysyłka

 • Wypróbuj przez 8 tygodni
 • Bezpośrednio od producenta
 • Darmowy zwrot wysyłki

Najważniejsze cechy

Dlatego kochamy ten produkt

Słuchawki AIRY SPORTS to idealny partner sportowych wyzwań, który gwarantuje ulubioną muzykę w najlepszej jakości dźwięku.

Zalety na pierwszy rzut oka

 • Profesjonalne słuchawki douszne z liniowym przetwornikiem HD i efektywną funkcją tłumienia zewnętrznych hałasów
 • Technologia Bluetooth z apt-X® i AAC do streamingu muzyki w jakości podobnej do płyty CD ze Spotify, Amazon Music, YouTube, Apple Music i Co., dźwięk video jest odtwarzany synchronicznie z ruchem warg
 • Wodoszczelne według normy IPX7, nadają się do pływania (krótkiego zanurzenia), kąpieli i podczas kitesurfingu
 • Czas działania aż do 25 godzin , funkcja automatycznego odtwarzania po sparowaniu słuchawek, pilot In-Line do sterowania muzyką i połączeniami
 • System głośnomówiący z technologią Qualcomm® cVc™ do bezprzewodowego dzwonienia, rozmów na Skype i Facetime, sterowanie głosowe przez Google/Siri w najlepszej jakości dźwięku
 • Duże przetworniki liniowe HD z magnesami neodymowymi dla precyzyjnych dźwięków wysokich i mocnego basu na każdym urządzeniu
 • Funkcja ShareMe: podłącz dwie pary słuchawek do jednego smartfona, aplikacja Teufel Headphones oferuje różne możliwości ustawień
 • Niezwykle miękkie i elastyczne haczyki do uszu wykonane z antybakteryjnego silikonu gwarantują stabilność podczas słuchania muzyki (również u osób noszących okulary), regulowany pasek na szyję, 3 wkładki douszne
"Jeśli zaś chodzi o muzykę, to byłem wręcz zachwycony ich możliwością."
www.fakt.pl 01.08.2021

"Do tego w słuchawkach zastosowano „przetwornik liniowy HD z magnesami neodymowymi”. [...] dzięki temu dostaniecie świetną jakość wysokich dźwięków i możliwość pogłębienia basów. "


"Do tego, dzięki zastosowaniu korektora dźwięku z poziomu aplikacji (equalizer) możecie pobawić się dodatkowo ustawieniami i odkryć wasze ulubione utwory w nowym wydaniu."

(4.56 z 5 dla 162 ocen)
Wszystkie oceny

Push your limits.

Słuchawki AIRY SPORTS to idealny kompan sportowych wyzwań. Nie boją się wody, gwarantują maksymalną swobodę ruchu i wyrazisty dźwięk, są niezwykle lekkie, a przy tym idealnie dopasowują się do ucha.

AIRY SPORTS - black - Lifestyle
AIRY SPORTS - pink - Lifestyle
AIRY SPORTS - pink - Lifestyle

Dźwięk na pierwszym miejscu

Słuchawki AIRY SPORTS zostały zaprojektowane i stworzone przez naszych inżynierów w Berlinie. Nic więc dziwnego, że podczas mocnego i intensywnego treningu, słuchawki dostarczają równie mocny dźwięk.

Jonowo-litowa bateria
W pełni szczelna, lekka i wydajna bateria.
Liniowe przetworniki HD
Gwarantują wysokie poziomy głośności bez żadnych zakłóceń na każdym urządzeniu.
Aluminiowa cewka drgająca
Zapewnia wysoką wierność impulsu nawet przy ekstremalnym obciążeniu.
PDS - AIRY SPORTS - Explosion
 
 
Efektywne tłumienie hałasów
Hałasy i szumy otoczenia nie przenikają do słuchawek.

Bezprzewodowo w wysokiej jakości

Nasze produkty gwarantują czyste i stabilne połączenie Bluetooth przy minimalnym zużyciu prądu.  Możliwy jest zasięg powyżej 10 metrów.

Apple
Funktioniert für Systeme mit Android.
Icon - Windows Phone
Linux

Odtwarzaj muzykę, filmy i gry ze smartfona, tableta, notebook'a, komputera PC lub Mac.
Niezależnie od tego, jakiego systemu używasz.

Synchronizacja dźwięku z ruchem warg

Dźwięk wideo np. z YouTube lub innej aplikacji oraz dźwięk gier jest odtwarzany synchronicznie z ruchem warg.

AAC is now a widely used Bluetooth codec, similar to Qualcomm's apt-X, which provides CD-like wireless audio transmission, as long as both transmitter and receiver support the codec. AAC is supported by Android but mainly by iOS devices.

AAC

AAC jest obecnie szeroko stosowanym kodekiem Bluetooth, podobnym do apt-X firmy Qualcomm, który zapewnia bezprzewodową transmisję dźwięku w jakości podobnej do płyty CD, o ile nadajnik i odbiornik obsługują ten kodek. AAC jest obsługiwany również przez Androida, ale głównie przez urządzenia z systemem iOS.

Bluetooth guarantees a wireless connection with minimal power consumption. Video sound is transmitted in-sync with on-screen images. The aptX codec offers almost CD quality. AptX does not currently work on iOS systems.

Qualcomm aptX

Bluetooth gwarantuje bezprzewodowe połączenie przy minimalnym zużyciu prądu. Ścieżki dźwiękowe filmów są odtwarzane synchronicznie z ruchem warg. Kodek aptX oferuje jakość podobną do płyty CD.

PDS - AIRY SPORTS - Lifestyle

We dwójkę raźniej

Trenujecie razem i wspólnie spędzacie wieczory przy Netflixie? Nie ma problemu! Dzięki specjalnej funkcji w ustawieniach aplikacji Teufel Headphones słuchawki AIRY SPORTS przesyłają dźwięk bezprzewodowo i synchronicznie z ruchem warg do drugiej pary słuchawek. Ta funkcja obejmuje wszystkie systemy.

PDS - AIRY SPORTS - Zu zweit hören

Woda im niestraszna

Słuchawki AIRY SPORTS są wodoszczelne zgodnie z normą IPX7 co oznacza, że możesz z nimi pływać, brać prysznic, biegać w deszczu itd. AIRY SPORTS przetrwają nawet krótkie zanurzenie pod wodą.

PDS - AIRY SPORTS - steel blue - Lifestyle

Aplikacja Teufel Headphones

Pobierz aplikację Teufel Headphones do słuchawek AIRY SPORTS zupełnie za darmo. Dzięki tej aplikacji możesz ustawiać i w każdej chwil zmieniać Twoje osobiste preferencje dźwiękowe w korektorze. Przygotuj się również na inne aktualizacje.

Szybkie ładowanie i duża wydajność

Słuchawki AIRY SPORTS zawierają wydajną baterię oraz funkcję inteligentego zużywania energii.

Aż do  25 godzin odtwarzania.

Naładowane w mniej niż  3 godziny.

AIRY SPORTS - black - Lifestyle
PDS - AIRY SPORTS - Freichsprech

Talk to me

Wbudowana technologia tłumienia hałasów i szumów cVc Qualcomm gwarantuje wysoką jakość rozmów i połączeń telefonicznych. Dzięki temu zostaniesz zrozumiany nawet w głośnym otoczeniu.

Cześć Tonja, Twoja herbata jest już gotowa.
Hej Google! Gdzie zostawiłem mój rower?
Hej Siri! Jaka będzie jutro pogoda?
Die Qualcomm cVc Technologie optimiert deine Stimme bei Headset-Gesprächen und filtert Umgebungsgeräusche heraus.

Podłączenie i sterowanie

Słuchawki AIRY SPORTS możesz obsługiwać bez użycia smartfona. Wystarczy skorzystać z  przycisków na pilocie, aby odtwarzać muzykę, odbierać połączenia przychodzące i uruchomić asystenta głosowego.

PDS - AIRY SPORTS - moon gray- Detail Remote
PDS - AIRY SPORTS - steel blue - Detail Remote

Pełna zawartość zestawu

 • 1× Mikrokabel USB do AIRY SPORTS
 • 1× Wkładki silikonowe do AIRY SPORTS (S, M, L)
 • 1× Etui do AIRY SPORTS
 • 1× AIRY SPORTS
Airy Sports - Outline [SVG]

Szczegóły techniczne

 • AIRY SPORTS - black - Set

  AIRY SPORTS

  Profesjonalne słuchawki douszne z liniowym przetwornikiem HD i efektywną funkcją tłumienia zewnętrznych hałasów

  • Opis Artykuł
   Waga 20 g
  • Opis Artykuł
   Android Tak
   iOS Tak
  • Opis Artykuł
   Qualcomm cVc Tak
   Bluetooth 5.0 Tak
   Bluetooth AAC Tak
   Bluetooth aptX Tak
   Bluetooth Tak
  • Opis Artykuł
   Czas działania baterii przy średniej głośności 25 h
   Typ baterii litowo-jonowa
   Automatyczne włączanie/wyłączanie Tak
   Regulacja dźwięku Tak
  • Opis Artykuł
   Wodoszczelny IPX7
   Zakres częstotliwości od/do 10 - 20000 Hz
   Impedancja 32 Om

Testy i opinie

 • "Jeśli zaś chodzi o muzykę, to byłem wręcz zachwycony ich możliwością."
  www.fakt.pl 01.08.2021

  "Do tego w słuchawkach zastosowano „przetwornik liniowy HD z magnesami neodymowymi”. [...] dzięki temu dostaniecie świetną jakość wysokich dźwięków i możliwość pogłębienia basów. "


  "Do tego, dzięki zastosowaniu korektora dźwięku z poziomu aplikacji (equalizer) możecie pobawić się dodatkowo ustawieniami i odkryć wasze ulubione utwory w nowym wydaniu."

  Więcej Zwiń szczegóły...
 • "Słuchawki Teufel Airy Sports bardzo miło mnie zaskoczyły. Choć wcześniej nawet nie słyszałam o firmie i nie wiedziałam, czego się spodziewać, nie mogę nacieszyć się długim życiem baterii i wygodą użytkowania. Stabilne połączenie i jakość dźwięku umocniły moje zaufanie do tego produktu."
  treningbiegacza.pl 05.12.2020

  "Słuchawki wyposażone są również w “przetwornik liniowy HD z magnesami neodymowymi”. Co to oznacza dla użytkownika? Bardzo dobrą jakość dźwięków wysokich i możliwość podbicia i pogłębienia basów, co osobiście lubię, bo ubarwia moje ulubione, stare, rockowe kawałki. "


  "Bateria to z kolei jeden z mocniejszych argumentów przemawiających na rzecz słuchawek Teufel Airy Sports. Słuchawki Teufel naładowałam 6 listopada (ładowanie zajęło nieco ponad godzinę) i udało mi się je wyczerpać… po ok. trzech tygodniach! I to niemal codziennego użytkowania. "

  Więcej Zwiń szczegóły...
 • "Muszę przyznać, że byłem pod wrażeniem brzmienia słuchawek Teufel. Airy Sports zapewniają piękne mocne basy oraz wyraźne wokale, dzięki czemu piosenkarze nie są zagłuszani przez muzykę. "
  applemobile.pl 30.11.2020

  "Bez względu na poziom głośności, dźwięk brzmi wystarczająco ostro i żywo. Nie wychwyciłem zniekształceń, które by niszczyły ogólną jakość dźwięku. Jak na słuchawki sportowe, Teufel Airy Sports brzmią świetnie."


  "Z początku miałem wątpliwości czy słuchawki Teufel będą wygodne, bo pałąki zauszne choć w miarę elastyczne, wyglądają na dość twarde. A jednak mogę śmiało stwierdzić, że Airy Sports są diablo wygodne. Słuchawki trzymają się w uszach bardzo stabilnie i żadne machanie głową, prace domowe czy bieganie nie są im straszne."

  Więcej Zwiń szczegóły...