mini-glosniki

Przejdź do zawartości
Strona główna
Wszystkie produkty Głośniki

Zestawy mini głośników

Heimkino Microlautsprecher Consono 35 Mk3 CS FCR Lautsprecher Schwarz 2
17 Produkty
17 Produkty
Wyświetlono 17 z 17 produktów

O mini głośnikach

Połączenie małej przestrzeni z ogromnym systemem dźwiękowym jest wyzwaniem. Niezależnie od tego, czy chodzi przenośne mini głośniki w podróży, czy też o chęć niepozornej integracji z zakupionym już sprzętem, istnieje wiele powodów, które przemawiają za kupnem mini systemów dźwiękowych. Ważne jest przy tym również odpowiednio dopasowany dźwięk. Dlatego oferujemy nasze mini systemy dźwiękowe o potężnej i mocnej akustyce. Nasze mini systemy głośnikowe można z łatwością wintegrować w każde pomieszczenie lub w wersji przenośnej z Bluetooth zabrać ze sobą w podróż.

Więcej na naszym blogu:

Kompaktowy design

Mini głośniki to mini rozmiary, ale dźwięk pozostaje wielki! Pełne i mocne brzmienie wydobywa się z mini głośników, które w systemie 5.1 odtwarzają cały zakres dźwięku przestrzennego. Oprócz mini głośników satelitarnych, miniaturowy subwoofer odtwarza głębokie i niskie dźwięki. Białe i czarne głośniki można łatwo i szybko zintegrować z kolorystyką Twojego domu.

Zalety małych głośników

Wiele testów pokazuje, że dźwięk przestrzenny nie ma nic wspólnego z wielkością głośników. W ostatnich latach pojawiła się tendencja do oszczędzania przestrzeni <w systemach kina domowego 5.1. Czy to przenośne głośniki, czy kino domowe: Teufel Audio oferuje zawsze dobry i mocny dźwięk.

Filtry
Zmień Zamknij