Głośniki imprezowe

Przejdź do zawartości
Strona główna
Wszystkie produkty Bluetooth

Zamieniają każdą imprezę w wielki koncert

Głośniki imprezowe

Party Lautsprecher Rockster
14 Produkty
14 Produkty

O głośnikach imprezowych

Głośniki imprezowe to te głośniki, które są wystarczające do nagłośnienia grupy przynajmniej 4 osób dźwiękiem o odpowiednio dużej głośności. Jak głośna Twoja impreza stanie się naprawdę, zależy oczywiście również od wielkości pomieszczenia czy przestrzeni oraz od ilości osób, które bawią się u Ciebie. Jeśli przewidujesz również scenę taneczną, potrzebny będzie wyższy poziom głośności.

Głośniki imprezowe marki Teufel

Głośniki imprezowe mają trochę złą opinię, bo kojarzą się one ze słabą jakością odtwarzania i typowym dźwiękiem disco. W Teufel chcielibyśmy to zmienić: głośniki imprezowe mają być nie tylko głośne, ale mają przede wszystkim brzmieć dobrze, tzn. wyróżniać się wyważonym odtwarzaniem, brakiem zakłóceń w częstotliwościach granicznych i jednolitym, szerokim rozchodzeniem się dźwięku. Ci sami inżynierowie, którzy tworzą w Berlinie nasze high-endowe kolumny, jak np. kolumny podłogowe z serii Definion, konstruują również nasze mobilne głośniki Bluetooth, takie jak ROCKSTER, BOOMSTER i BAMSTER, które są idealne do zastosowania jako głośniki imprezowe. Duży ROCKSTER nagłaśnia imprezę do przynajmniej 50 osób, ROCKSTER AIR i BOOMSTER XL około połowę tej liczby. ROCKSTER CROSS, XS, GO i BAMSTER PRO nadają się na mniejsze imprezy. BOOMSTER to dobry kompromis na każdą okazję.

Oczywiście również nasze systemy stereo takie jak Ultima 40 Club Edition lub Ultima 40 Kombo Power Edition dobrze nagłośnią każdą imprezę. Z łatwością możesz podłączyć je do telewizora, aby osiągnąć niesamowity dźwięk gier, lub użyć je do spokojnego słuchania muzyki. Równiez mały system stereo Ultima 20 Kombo nadaje się na małe, spontaniczne spotkanie w gronie znajomych.

FAQ

Zawsze chciałeś wiedzieć, co skrywa się za niektórymi pojęciami ze świata audio? W takim razie rzuć okiem na poniższe pytania.

Filtry
Zmień Zamknij