Słuchawki noise cancelling

Przejdź do zawartości
Strona główna
Wszystkie produkty Słuchawki

Tylko spokój nas uratuje

Słuchawki ANC

Noise Cancelling-Kopfhörer
3 Produkty
3 Produkty
Wyświetlono 3 z 3 produktów
 

Porównanie produktów

Powiązane tematy

i ciekawe kategorie

Słuchawki Noise Cancelling: kiedy ich potrzebujesz?

Wielu z Was zna tę sytuację: denerwuje Was buczenie pociągów czy autobusów, głosy i rozmowy innych ludzi, a do tego jeszcze budowa za oknem. Dla wielu rozwiązanie leży na wyciągnięcie ręki: słuchawki na uszy, właczyć muzykę i wyłączyć świat! Ale hałasy z otoczenia przebijają się nawet przez muzykę, a słuchanie na maksymalnym poziomie głośności nie zawsze należy do najprzyjemniejszych doświadczeń. Nie jest to duża ulga dla uszu, wręcz przeciwnie!

Wiele słuchawek jest zbudowanych w taki sposób, że mogą one trochę izolować odgłosy dochodzące z zewnątrz. Ale kto chce się cieszyć prawdziwym spokojem (czy to z muzyką czy bez niej), ten stawia na Noise Cancelling.

Słuchawki Noise Isolating

Aby wyeliminować wszystkie wyżej wymienione źródła hałasu, można użyć słuchawek Noise Isolating. Ta nazwa nie może być jednak mylona ze słuchawkami Noise Cancelling. W przypadku słuchawek Noise Isolating chodzi o pasywny system tłumienia hałasów. Oznacza to, że sygnały z zewnątrz tłumione są tylko ze względu na budowe słuchawek. Nie jest użyta żadna dodatkowa aktywna technologia tłumienia hałasów. Do tej kategorii zaliczają się przede wszystkim słuchawki nauszne, które leżą na całym uchu i przez to tłumią (w dużej mierze) hałasy z zewnątrz.

Ale również słuchawki douszne wykonane na miarę, albo przynajmniej bardzo dobrze pasujące do kanału usznego, takie jak Move BT, mogą całkiem nieźle tłumić hałasy z zewnątrz i umożliwić w ten sposób cieszenie się muzyką.

Słuchawki ANC (Noise Cancelling)

Kiedy mówi się o Active Noise Cancelling (ANC), wtedy zawsze zastosowana jest technologia tłumienia hałasów - tak jak np. w naszych REAL BLUE NC. Małe, niewidoczne mikrofony zamontowane są na nausznikach słuchawek. Wyłapują one sygnały dochodzące z otoczenia, które następnie są przetwarzane przez elektronikę słuchawek tak, że wysyłają one do ucha słuchacza sygnały o przeciwnej fazie. W ten sposób dźwięk z zewnątrz zostaje "wyzerowany". Ta metoda funkcjonuje Szczególnie dobrze w przypadku niskich częstotliwości, takich jak buczenie motoru, pojazdów i szumy. Z tego powodu słuchawki Noise Cancelling są idealne, gdy jesteś w drodze: czy to podczas podróży w autobusie, pociagu czy samolocie. Technologię Noise Cancelling możesz również używać nie słuchając muzyki, aby po prostu cieszyć się spokojem podczas pracy. Aby słuchawki mogły używać technologii ANC niezbędny jest akumulator, który może zostać naładowany np. przez USB.

Zalety słuchawek Noise Cancelling marki Teufel:

REAL BLUE NC oferuje nie tylko formę Noise Isolating, która w pasywny sposób tłumi hałasy z zewnątrz, ale również system Active Noice Cancelling, dzięki któremy sygnały z zewnątrz zredukowane są do absolutnego minimum. REAL BLUE NC mogą być używane zarówno z klasycznym kablem, jak i bezprzewodowo. Elastyczne słuchanie muzyki jest na wyciągnięcie ręki.

Te słuchawki grają do 23 h na jednym ładowaniu przy włączonym Bluetooth i ANC, nawet 60 h gdy używasz je na kablu i przy włączonym ANC - to najdłuższy czas działania akumulatora na jednym ładowaniu.

Odkryj także inne rodzaje naszych słuchawek. Czekają na Ciebie słuchawki z następujących wybranych kategorii: słuchawki bezprzewodowe , słuchawki do biegania, słuchawki True Wireless i wiele innych.

Filtry
Zmień Zamknij