Słuchawki

Przejdź do zawartości
Strona główna

Uwolnij muzykę z Teufel Audio

Słuchawki

Kopfhörer
Słuchawki douszne Słuchawki nauszne i wokółuszne Słuchawki bezprzewodowe Słuchawki True Wireless Słuchawki sportowe Słuchawki noise cancelling Słuchawki gamingowe
31 Produkty
 

Porównanie produktów

Testy

Przetestowane i polecane

Funkcje słuchawek szybko wyjaśnione


  Powiązane tematy

  i ciekawe kategorie

  FAQ

  Zawsze chciałeś wiedzieć, co skrywa się za niektórymi pojęciami ze świata audio? W takim razie rzuć okiem na poniższe pytania.

  Słuchawki: Twój codzienny towarzysz

  Bezprzewodowe słuchanie muzyki z telefonu lub odtwarzacza MP3 w każdym możliwym miejscu i czasie funkcjonuje najlepiej za pomocą słuchawek. Dzięki temu nie zmuszamy nikogo do słuchania naszej muzyki, mamy wolne ręce i możemy się swobodnie poruszać. Jeszcze jeden fakt przemawia za tymi praktycznymi przetwornikami dźwięku: ich łatwy transport. Słuchawki możemy ze sobą zabrać w dowolną podróż, ponieważ zmieszczą się one w każdej walizce. Teufel posiada w swojej ofercie różne modele słuchawek: nauszne, wokółuszne, douszne, dokanałowe, przewodowe oraz bezprzewodowe w bezkonkurencyjnej cenie.

  Więcej informacji dotyczących słuchawek znajdziesz na tej stronie:

  Własny projekt firmy Teufel: Czym są liniowe przetworniki HD?

  Większość słuchawek w sklepie Teufel posiadają liniowe przetworniki HD projektu firmy Teufel. Są to membrany o bardzo dobrej jakości wykonania, które technicznie wykazują najniższe pasmo tolerancji. Ponadto, słuchawki z liniowym przetwornikiem HD gwarantują bardzo prostą charakterystyką częstotliwościową (Hz) i tym samym odtwarzają dźwięki wysokie, średnie i niskie na takim samym wysokim poziomie głośności. Dzięki temu słuchawki, zarówno przewodowe, jak i bezprzewodowe, świetnie nadają się do odtwarzania każdego gatunku muzycznego w super jakości. Ze względu na niskie tolerancje, różnice pomiędzy prawą i lewą membraną słuchawek są bardzo małe, czego wynikiem jest bardzo dobra jakość panoramy stereo. Oprócz tego słuchawki z liniowym przetwornikiem HD odtwarzają bardzo szerokie pasmo częstotliwości dźwięku - w zależności od zdolności naszego słuchu, możemy odbierać zarówno niskie (do około 20 Hz), jak i wysokie częstoliwości dźwięku (do około 20 kHz.). Słuchawki z liniowym przetwornikiem HD nadają się zatem również do odtwarzania muzyki o wysokiej rozdzielczości audio. Sprawdź już teraz ofertę naszych słuchawek w świetnej cenie i wybierz coś dla siebie!

  Małe, bezprzewodowe i z licznymi funkcjami: Co oferują słuchawki True Wireless?

  Dobre słuchawki True Wireless , czyli słuchawki bezprzewodowe, oprócz najlepszej jakości dźwięku, oferują również komfort i swobodę ruchu. Pomijając kabel USB do ładowania baterii, tego rodzaju słuchawki bezprzewodowe nie posiadają żadnych kabli i są zakładane jak normalne słuchawki douszne. Sygnały audio są przesyłane wyłącznie przez aktualną technologię Bluetooth 5.0. Dzięki takiemu rozwiązaniu słuchawki dokanałowe typu earbuds są idealne w użytkowaniu – żadnej plątaniny kabli i maksymalana swoboda ruchu w bezkonkurencyjnej cenie.

  Bezprzewodowa jakość muzyki dzięki technologii Bluetooth

  Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth pozwalają na znacznie większą swobodę ruchu niż standardowe, przewodowe modele z kablem. Ponadto, funkcja systemu głośnomówiącego ze zintegrowanym mikrofonem w słuchawkach, umożliwia bezproblemowe telefonowanie w podróży. Dzięki długiemu czasowi odtwarzania ulubione słuchawki bezprzewodowe są często i chętnie stosowane w życiu codziennym: na przykład czas odtwarzania słuchawek MOVE BT wynosi aż do 20 godzin (przy średnim poziomie głośności słuchawek).

  Czas odtwarzania bezprzewodowych słuchawek Bluetooth firmy Teufel (przy średnim poziomie głośności słuchawek):

  • AIRY: do 30 godzin
  • AIRY SPORTS: do 25 godzin
  • AIRY TRUE WIRELESSS: więcej niż 25 godzin dzięki etui
  • SUPREME IN: do 16 godzin
  • SUPREME ON: do 30 godzin
  • MOVE BT: do 20 godzin
  • REAL BLUE: do 30 godzin
  • REAL BLUE NC: do 30 godzin (długość odtwarzania z kablem i technologią ANC: do 60 godzin)

  Bądź elastyczny dzięki słuchawkom dousznym

  Bezprzewodowe słuchawki douszne , jak sama nazwa wskazuje, są wkładane bezpośrednio do przewodu słuchowego. Firma Teufel oferuje do wybranych słuchawek tego typu wkładki douszne w trzech dostępnych rozmiarach, które możesz również kupić osobno w kategorii "Akcesoria". Dzięki temu słuchawki będą pasowały do każdego ucha i zapewniają optymalną jakość muzyki.

  Konstrukcja słuchawek dousznych sprawia, że hałasy zewnętrzne są tłumione i dzięki temu możemy w pełni skoncentrować się na ulubionej muzyce. Słuchawki douszne MOVE BT marki Teufel z pilotem Inline odbierają sygnały dźwiękowe bezprzewodowo za pomocą Bluetooth, co sprawia, że nie mamy już żadnych problemów z plączącymi się kablami i jesteśmy jeszcze bardziej mobilni. W ofercie naszych słuchawek znajdują się również AIRY SPORTS – profesjonalne, douszne słuchawki sportowe z liniowym przetwornikiem HD, certyfikatem IPX7 i efektywną redukcją zewnętrznych hałasów oraz AIRY TRUE WIRELESS – całkowicie bezprzewodowe słuchawki douszne, które dzięki neodymowym przetwornikom liniowym HD gwarantują potężne brzmienie i doskonałą jakość dźwięku.

  Zalety dousznych słuchawek firmy Teufel:

  • Słuchanie muzyki w każdej sytuacji (podczas zwykłych aktywności domowych, treningu, w podróży, w metrze, itd.)
  • Małe, lekkie i łatwe do przechowywania
  • Mocny dźwięk z potężnym basem

  Komfort noszena dzięki miękkim nausznikom słuchawek nausznych

  Jak już sama nazwa wskazuje, słuchawki nauszne leżą na uchu, ale nie zakrywają go całkowicie. Miękko wyściełane nauszniki zapewniają przyjemny komfort noszenia słuchawek. Ten rodzaj słuchawek zapewnia również efektywne tłumienie hałasów zewnętrznych. Nauszne słuchawki Teufel AIRY obsługują również Bluetooth z aptX i gwarantują najlepszą bezprzewodową jakość brzmienia.

  Zalety słuchawek nausznych:

  • Wygodne nauszniki
  • Dobra wentylacja uszu dzięki konstrukcji nausznych słuchawek oraz świetna jakość dźwięku
  • Mocne brzmienie z potężnym basem

  Słuchawki wokółuszne - hałasy zostają na zewnątrz

  W przeciwieństwie do słuchawek nausznych, słuchawki wokółuszne zakrywają całkowicie ucho, co pozwala na odtwarzanie niezwykle mocnego i potężnego dźwięku. W tej kategorii produktów w sklepie Teufel można znaleźć dwa różnego rodzaju modele w przystępnej cenie:

  Słuchawki nauszne z Bluetooth lub z kablem

  Wraz ze słuchawkami AIRY i nowymi SUPREME ON firma Teufel oferuje nie tylko bezprzewodowe, ale również wysokiej jakości słuchawki nauszne w atrakcyjnej cenie. Słuchawki nauszne leżą na uchu i nie zakrywają go całkowicie. Wygodne i miękko wyściełane nauszniki oraz lekkie tłumienie hałasów zewnętrznych sprawia, że te nauszne słuchawki sprawdzą się w każdej sytuacji.

  Dzięki technologii Bluetooth z aptX dla odtwarzania dźwięku o wysokiej rozdzielczości, możemy słuchać muzyki w podróży oraz w domu z kablem lub bez. Szybkie nawiązanie połączenia zapewnia standard NFC, który umożliwia stworzenie aż do sześciu profili dla różnych urządzeń. Dzięki temu możemy bez problemu sparować produkty, takie jak smartfony i tablety ze słuchawkami AIRY.

  Długość czasu odtwarzania słuchawek AIRY bez kabla wynosi aż do 20 godzin, a dzięki funkcji szybkiego ładowania te słuchawki bezprzewodowe są ponownie gotowe do pracy w przeciągu zaledwie kilkunastu minut.

  Zalety słuchawek nausznych:

  • Przyciski obsługi na słuchawce do sterowania muzyką i przyjmowania połączeń przychodzących (system głośnomówiący ze zintegrowanym mikrofonem)
  • Wymienne nauszniki można wygodnie wyczyścić, a torba transportowa chroni te nauszne słuchawki przed uderzeniami
  • Dobra wentylacja uszu dzięki konstrukcji słuchawek oraz świetny dźwięk
  • Mocny dźwięk z potężnym basem

  Słuchawki wokółuszne o zamkniętej budowie

  Zamknięta budowa słuchawek zmniejsza przenikanie hałasów zewnętrznych i zapewnia redukcję dźwięków i szumów otoczenia. Takie rozwiązanie sprawia, że nasze uszy nie są dobrze wentylowane, a same słuchawki są cięższe niż w przypadku otwartej budowy, ale dźwięk jest za to znacznie mocniejszy, a do wnętrza słuchawek przenika mniej hałasów z zewnątrz. Ta istotna charakterystyka dźwięku sprawia, że w naszym portofolio znajdują się przede wszystkim bezprzewodowe i przewodowe zamknięte słuchawki wokółuszne. Do nich zaliczają się:

  • Teufel Massive
  • MUTE
  • Seria REAL

  Słuchawki wodoodporne – woda nie ma żadnych szans

  Słuchawki towarzyszą nam praktycznie codziennie, dlatego mogą mieć kontakt również z wilgocią: czy to pot, czy też nagły deszcz. Na szczęście niektóre z nich posiadają ochronę przed bryzgami wodnymi. Należą do nich słuchawki MOVE BT oraz AIRY TRUE WIRELESS, które spełniają normę IPX5 oraz słuchawki AIRY SPORTS, które posiadają certyfikat IPX7 i dzięki temu nadają się do pływania (możliwość krótkiego zanurzenia pod wodą).

  Jak działają słuchawki z aktywną redukcją hałasów?

  Podczas długich podróży w autobusie, metrze czy pociągu odgłosy silnika często nie dają nam spać i nie rzadko przyprawiają o bóle głowy. W takich sytuacjach z pomocą przychodzą bezprzewodowe słuchawki z aktywną redukcją hałasów (ANC) . Ta specjalna technologia filtruje i aktywnie wycisza przeszkadzające częstotliwości i przekazuje do ucha tylko dźwięk muzyki. Dzięki tej technologii możemy bezprzewodowo słuchać ulubionych utworów nawet w głośnym otoczeniu. Właśnie dlatego słuchawki z technologią ANC świetnie nadają się do użytku w kazdym miejscu i oferują wszystkie funkcje i filtry, które czynią z nich dobre słuchawki w bezkonkurencyjnej cenie.

  Słuchawki Teufel z aktywną redukcją szumów:

  • REAL BLUE NC

  Łatwe telefonowanie dzięki funkcji zestawu słuchawkowego z wbudowanym mikrofonem

  Wiele naszych dostępnych bezprzewodowych słuchawek Bluetooth oferują funkcję zestawu słuchawkowego, dzięki czemu możemy bez problemu wziąć udział w videokonferencji przez Microsoft Teams czy Skype oraz telefonować. Mikrofon zestawu słuchawkowego aktywuje sie po naciśnięciu przycisku (przyjęcie połączenia przychodzącego).

  Słuchawki gamingowe z mikrofonem sprawiają, że gry komputerowe są bardziej realistyczne

  Twój ostatni przeciwnik pojawił się znowu tak nagle, że nie miałeś z nim żadnych szans? To może być spowodowane tym, że za późno go usłyszałeś lub polecenia głosowe w trybie Teamspeak były niewyraźne. W taki wypadku powinieneś wybrać specjalne słuchawki gamingowe i zestawy słuchawkowe do gier z mikrofonem, które rozwiążą ten problem. Jeśli Twoja gra posiada prawdziwy dźwięk przestrzenny, te sygnały audio zostaną bezstratnie i bez żadnych zakłóceń przesłane do prawego i lewego kanału słuchawek CAGE z mikrofonem HD, które zapewniają optymalne zlokalizowanie przeciwnika. Gaming jeszcze nigdy nie sprawiał tyle radości!

  Zestaw słuchawkowy dla graczy firmy Teufel:

  • CAGE

  Czy mogę używać telefonu z portem USB typu C do moich słuchawek?

  Niektórzy producenci smartfonów rezygnują w swoich urządzeniach z typowego złącza mini jack do podłączenia słuchawek. Jednakże dostępny w sklepie specjalistycznym sprzęt, jakim jest mały adapter USB typu C na złącze mini jack sprawia, że możemy w dalszym ciągu używać przewodowych słuchawek i słuchać ulubionych piosenek w najlepszej jakości dźwięku.

  Podobne tematy

  Zobacz artykuły na naszym blogu, które mogłyby Cię zainteresować:

  Filtry
  Zmień Zamknij