Słuchawki

Przejdź do zawartości
Otwórz menu Zamknij menu
Strona główna
Kopfhörer

Uwolnij muzykę z Teufel Audio

Słuchawki

Filtry listy produktów

Filtry Zmień

24 Wyniki

Wszystkie produkty kategorii Słuchawki: 24 Wyniki
Zamknij
 • 35,00 zł 1 759,00 zł

Lista produktów

Wszystkie produkty kategorii Słuchawki: 24 Wyniki

Sortowanie

 

Porównanie produktów

Testy

Przetestowane i polecane

Technologia

Funkcje słuchawek szybko wyjaśnione


  Powiązane tematy

  i ciekawe kategorie

  Słuchawki Teufel Audio – gwarancja jakości dźwięku

  Pierwsze słuchawki zostały wynalezione mniej więcej w tym samym czasie, co telefon i radio, ale odtwarzały dźwięk mono i miały niewiele wspólnego z dzisiejszą jakością hi-fi. Dzisiejsze słuchawki używają najnowszych rozwiązań technologicznych i odtwarzają dźwięk niezwykłej jakości. Teufel Audio oferuje szeroki wybór słuchawek, od nausznych po wokółuszne.

  Słuchawki wokółuszne i douszne od Teufel Audio

  Słuchawki nauszne są zdecydowanie mniej dyskretne niż niewielkie słuchawki douszne, ale z pewnością oferują dużo lepsze doświadczenie dźwięku. Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth firmy Teufel - MOVE BT - oferują dobrze zdefiniowaną scenę dźwiękową, co sprawia, że wszystkie gatunki muzyczne brzmią dobrze. Bluetooth sprawia, że nie jesteś ograniczony kablami, a ich wodoodorność pozwoli Ci na cieszenie się dźwiękiem dosłownie wszędzie.

  Nasza seria słuchawek o budowie zamkniętej REAL - z modelami REAL PURE, REAL BLUE i REAL BLUE NC - to przede wszystkim realistyczny dźwięk o głebokim basie, który nie męczy uszu i nie uszkadza słuchu. Z kolei słuchawki nauszne MASSIVE to głębia fal dźwiękowych idealnie nadająca się do słuchania techno, dubstepu i dance. Zamknięta konstrukcja i dobrze zdefiniowane tony niskie oraz wysokie sprawiają, że MASSIVE są dobrym wyborem również dla DJ-ów.

  Zdecyduj sam, czy wolisz zbalansowany dźwięk Aureol Real, czy głęboki bas Massive. Oba modele zapewniają wspaniałe doświadczenie dźwięku, którego nie będziesz chciał zamienić na żadne inne.


  Więcej: