True Wireless

Przejdź do zawartości
Strona główna
Wszystkie produkty Słuchawki

Prawdziwa wolność

Słuchawki True Wireless

Kopfhörer
4 Produkty
4 Produkty
 

Porównanie produktów

Powiązane tematy

i ciekawe kategorie

FAQ

Zawsze chciałeś wiedzieć, co skrywa się za niektórymi pojęciami ze świata audio? W takim razie rzuć okiem na poniższe pytania.

Małe, bezprzewodowe i pełne nowych funkcji: słuchawki True Wireless

Słuchawki True Wireless oferują nie tylko najlepszy dźwięk, ale także dużo komfortu i pełną swobodę ruchu. Poza kablem do ładowania baterii Airy True Wireless są całkowicie bezprzewodowe i wkładane do uszu jak normalne słuchawki douszne. Sygnały dźwiękowe są przesyłane wyłącznie przez Bluetooth 5.0. Koniec z plątaniną kabli!

Kiedy słuchawki douszne są dobrze dopasowane, można zapomnieć, że ma się je w uchu. Słuchawki True Wireless są wyposażone w dotykowe sterowanie i dzięki temu zapewniają niezwykłą wygodę w noszeniu, ale również świetny komfort obsługi. Dzięki AIRY TRUE WIRELESS możesz używać sterowania dotykowego do zmiany utworu lub odbierania połączeń telefonicznych. Najnowsze AIRY oferują również funckję zestawu słuchawkowego dzięki zintegrowanym mikrofonom na obu słuchawkach.

Idealny do uprawiania sportu na zewnątrz dzięki ochronie przed bryzgami wodnymi

Aby słuchawki AIRY TRUE WIRELESS wszędzie się sprawdziły, są one wodoodporne według normy IPX5. Dzięki temu słuchawki stają się wiernym towarzyszem sportów na świezym powietrzu. Dzięki swojej lekkości nawet ich nie poczujesz podczas porannego joggingu.

Wytrzymałe euti do ładowania dla bezpiecznego transportu i szybkiego naładowania baterii

Aby słuchawki True Wireless były tak kompaktowe, jak tylko jest to możliwe, potrzebny jest mały, a zarazem mocny akumulator. Oczywiście, zintegrowana bateria w urządzeniu nie może zapewnić tej samej mocy co na przykład bateria przenośnego radia. Ładowanie słuchawek Airy True Wireless w podróży nie jest żadnym problemem, jeśli masz ze sobą specjalne dla tych słuchawek etui z funckją powerbank. Etui do ładowania nadaje się również do noszenia w kieszeni spodni, ponieważ słuchawki można przechowywać w sposób oszczędzający miejsce. Ładowanie baterii rozpoczyna się po włożeniu słuchawek do euti.

Dlaczego opłaca się wymienić Twoje słuchawki na bezprzewodowe Airy True Wireless:

  • Pełna swoboda ruchu: żadnych irytujących i plątających się kabli
  • Praktyczność: słuchawki są zawsze pod ręką i ładują baterię w etui
Filtry
Zmień Zamknij