Outdoor

Przejdź do zawartości
Otwórz menu Zamknij menu
Strona główna
Outdoor-Bluetooth-Lautsprecher

Uwolnij dźwięk

Głośniki przenośne i na zewnątrz

Filtry listy produktów

Filtry Zmień

15 Wyniki

Wszystkie produkty kategorii Outdoor: 15 Wyniki
Zamknij
  • 349,00 zł 8 549,00 zł

Lista produktów

Wszystkie produkty kategorii Outdoor: 15 Wyniki

Sortowanie

 

Porównanie produktów

Przenośne głośniki marki Teufel do użytku na świeżym powietrzu

Czy to w ogrodzie czy na tarasie, na festiwalu czy na imprezie na plaży : głośniki przenośne cieszą się szczególnym zainteresowaniem w cieplejszych porach roku.

Abyś mógł cieszyć się dobrym i bezprzewodowym brzmieniem również w plenerze, firma Teufel oferuje duży wybór praktycznych głośników przenośnych. Od kompaktowych głośników w formacie smartfona, który zmieści się w każdym plecaku, aż po duże i profesjonalne głośniki ze stołem mikserskim – w naszym portfolio produktowym każdy znajdzie coś dla siebie. Podłączenie smartfona lub tableta jest możliwe dzięki technologii Bluetooth. Wystarczy aktywować Bluetooth, połączyć się z głośnikiem i już możesz cieszyć się mocnym i soczystym brzmieniem.

Rodzina głośników ROCKSTER: gotowe na każdą przygodę

ROCKSTER GO można bezproblemowo podłączyć z każdym smartfonem poprzez technologię Bluetooth® z aptX™ i NFC. Ponieważ ten głośnik ma bardzo kompaktowe rozmiary i jest wyposażony w wytrzymałą baterię, świetnie nadaje się on jako przenośny głośnik Bluetooth do użytku na zewnątrz. Spakuj ten przenośny i odporny na każdą pogodę głośnik do Twojego plecaka i mianuj go Twoim stałym towarzyszem. Podczas imprezy nad basenem ROCKSTER GO również chętnie wskoczy do wody: to urządzenie jest wodoodporne zgodnie z normą IPX7. Dodatkowo wraz ze zintegrowanym głośnikiem niskotonowym nigdy nie zabraknie potężnego basu, a dwa pełnozakresowe przetworniki dbają o najlepsze odtwarzanie dźwięku stereo dzięki technologii Dynamore. Dwa głośniki ROCKSTER GO mogą być ze sobą sparowane i odtwarzać dźwięk synchronicznie. Wydajny akumulator umożliwa czas odtwarzania muzyki aż do 12 godzin przy szybkim czasie ładowania. Funkcja systemu głośnomówiącego jsest również zintegrowana, tak jak karta dźwiękowa USB do użytku na komputerze/laptopie (Mac/Win7/10).

ROCKSTER CROSS gwarantuje soczyste brzmienie na rowerze, skuterze i motorze, gdyż dzięki praktycznemu paskowi do noszenia głośnika Twoje ręce pozostaną wolne. Dzięki normie IPX5 głośnik ten jest chroniony przed bryzgami wodnymi, a obudowa o grubych ścianach chroni urządzenie przed uderzeniami. Zintegrowany subwoofer i dwa pasywne przetworniki gwarantują poziom ciśnienia akustycznego o wartości prawie 100 decybeli. Przy szerokości 40 cm głośnik ten możemy nosić jak plecak, dzięki czemu możemy go zabierać ze sobą wszędzie. Wraz ze swoim wydajnym i szybko ładującym się akumulatorem ROCKSTER CROSS może odtwarzać muzykę aż do 16 godzin. Dodatkowo Tryb Party oferuje naprzemienne odtwarzanie utworów z dwóch smartfonów jednocześnie, a dzięki trybowi Connect możesz sparować ze sobą dwa głośniki ROCKSTER CROSS.

Jeśli szukasz głośnika na wielką imprezę, ROCKSTER AIR będzie świetnym wyborem. Wraz ze 112 decybelami ten mały gigant odtwarza dźwięk o niezwykłej mocy. Wyposażony w pasek do przenoszenia ROCKSTER AIR może być swobodnie przetransportowany. Zintegrowany i podświetlony czterokanałowy mikser jest wyposażony w niezbędne regulacje dźwięku, a w zestawie znajduje się także pilot. Również w tym głośniku została zintegrowana technologia Bluetooth z aptX® do streamingu muzyki w jakości płyty CD. Dodatkowe złącza do mikrofonu i instrumentów (np. do gitary elektrycznej) oraz wejście Line-in zadowolą nawet najbardziej wymagających fanów karaoke. Konfiguracja stereo z drugim głośnikiem ROCKSTER AIR lub ROCKSTER jest możliwa za pomocą kabla XLR. Dzięki temu każda impreza w ogrodzie zamieni się w wielki festiwal.

Jeśli dla kogoś to jeszcze za mało, przedstawiamy najlepszej klasy system dźwiękowy do zastosowania na zewnątrz ROCKSTER, który bez problemu nagłośni cały ogród. Kąt rozproszenia dźwięku został w tym głośniku specjalnie zoptymalizowany, co można usłyszeć: maksymalny poziom ciśnienia akustycznego o wartości 121 decybeli zamiast dotychczasowych 115 decybeli tworzy niezapomniane doświadczenie dźwiękowe. W głośniku ROCKSTER zintegrowaliśmy wzmacniacz Class-D i AB o całkowitej mocy 440 watów, a 380 milimetrowy głośnik niskotonowy przyprawia wszystkich fanów mocnego basu o szybsze bicie serca. Tuba głośnika wysokotonowego wspiera swoją niezbędną precyzją obszar dźwięków wysokotonowych. Jeśli nie wiesz, który smartfon powinieneś podłączyć do głośnika, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie: ROCKSTER posiada technologię Bluetooth z aptX® oraz dwukanałowy stół mikserski z regulacją dźwięku, funkcję crossfader oraz funkcję wstępnego odsłuchu. Sparuj ze sobą dwa telefony jednocześnie i ustal za pomocą funkcji crossfader, który utwór powinien być odtworzony jako pierwszy.
Dla instrumentów lub dodatkowych urządzeń zintegrowane są dwa wejścia stereo, wejście mikrofonowe, wejście dla instrumentów, wejście słuchawkowe oraz wyjście Line. Wraz z czasem odtwarzania aż do 20 godzin nic już nie stoi na przeszkodzie, by cieszyć się najwyższej jakości dźwiękiem na zewnątrz. Aby uzyskać doskonały dźwięk stereo możesz połączyć ze sobą dwa głośniki ROCKSTER za pomocą kabla XLR.

Małe i duże głośniki przenośne – mobilne urządzenia marki Teufel wraz z funkcją radia

Również inne głośniki Bluetooth marki Teufel mogą być zastosowane jako głośniki przenośne. Na przykład głośnik BOOMSTER lub BOOMSTER XL są głośnikami mobilnymi i nadają się do użytku na zewnątrz.
Oba urządzenia są wyposażone w system trójdrożny do odtwarzania szczegółowego dźwięku hi-fi o mocnym basowym fundamencie. Do bezprzewodowej transmisji danych zintegrowany został Bluetooth wraz z aptX® oraz NFC. Wydajny akumulator gwarantuje wiele godzin muzycznej rozrywki. Ponadto możesz słuchać Twojej ulubionej muzyki w jakości płyty CD z takich serwisów streamingowych, jak Spotify, Deezer, YouTube itd. Abyś nie musiał rezygnować z Twoich ulubionych stacji radiowych przebywając na zewnątrz, BOOMSTER XL posiada zintegrowany moduł radiowy FM. Głośnik BOOMSTER obsługuje również cyfrowy odbiór radia przez DAB+. Stabilna antena teleskopowa dba o najlepszy odbiór radia i może zostać schowana z tyłu urządzenia. Dodatkową ochronę dla głośnika BOOMSTER podczas podróży gwarantuje torba ochronna BOOM BAG.

Gadżety do podróżowania: spakuj Twój ulubiony dźwięk do walizki

Podczas podróży najlepszą alternatywą jest mały głośnik Bluetooth BOOMSTER GO, gdyż to kompaktowe urządzenie zmieści się w każdym plecaku i torebce. Głośnik ten jest wodoodporny zgodnie z normą IPX7, a jego gumowana obudowa chroni go przed uderzeniami. Wydajny przetwornik pełnozakresowy i dwa pasywne przetworniki basowe o zasadzie Push-Pull tworzą wysokie poziomy dźwiękowe bez żadnych zniekształceń. Wydajny akumulator gwarantuje czas odtwarzania aż do 10 godzin wraz z szybką funkcją ładowania za pomocą dołączonego kabla micro USB. Dodatkową funkcją jest możliwość sparowania dwóch głośników BOOMSTER GO i odtwarzania muzyki synchronicznie w trybie stereo. Głośnik BOOMSTER GO jest dostępny w pięciu stylowych kolorach.

Nieco więcej dźwięku oferuje głośnik MOTIV® GO, który jest dostępny w kolorze czarnym, srebrnym, zielonym i niebieskim. Również w tym głośniku o mocny dźwięk stereo dbają dwa przetworniki pełnozakresowe, wspierane przez dwie pasywne membrany, a zintegrowana technologia Dynamore® odtwarza pełną panoramę stereo. Konstrukcja wykonana z wysokiej jakości auluminium podkreśla stylowy design oraz zapewnia stabilności i pewną pozycję głośnika. Certyfikat IPX5 gwarantuje ochronę przed bryzgami wodnymi, dzięki czemu głośnik ten może być użytkowany również na zewnątrz. Wbudowana bateria litowo-jonowa gwarantuje czas odtwarzania aż do 16 godzin przy normalnej głośności. Na urządzeniu znajdują się również przyciski obsługi dla dodatkowych funkcji oraz 3,5 milimetrowe wejście do podłączenia odtwarzaczy za pomocą kabla.

Firma Teufel oferuje wiele inynch urządzeń, które mogą być użytkowane na zewnątrz. Należy pamiętać, że takie głośniki są chronione przed silnym deszczem i mogą być zastosowane na dworzu. Jeśli właśnie takiego głośnika szukasz, sięgnij po nasze przenośne głośniki i zacznij imprezę na świeżym powietrzu!

Podobne tematy na naszym blogu: