Theater 500

Przejdź do zawartości
Otwórz menu Zamknij menu
Strona główna
 • SALE

Theater 500

Master of sound

(62) 3.899, 2.829, Cena zawiera VAT 27% korzystna cena
 • Gotowy do wysyłki w przeciągu 1 tygodnia
 • 0, Wysyłka (Klimaneutraler Versand von Teufel)

 • Wypróbuj przez 8 tygodni
 • Bezpośrednio od producenta
 • Darmowy zwrot wysyłki

Najważniejsze cechy

Heimkino-Lautsprecher Theater 500 Mk3 von Teufel

Dlatego kochamy ten produkt

Theater 500 to następca nagradzanych kolumn T 500 Mk2. Używa technologii zaczerpniętych z klasy high-end dostarczając naturalnego dźwięku z lekko podkreślonym basem zarówno przy słuchaniu muzyki, jak i oglądaniu filmów lub graniu w gry.

Zalety na pierwszy rzut oka

 • Wybitna para kolumn stereo hifi dla naturalnego, pełnego basu odtwarzania dźwięku
 • Wyważone strojenie dla muzyki, dźwięku filmowego i gier
 • Dopracowany system trójdrożny z dwoma wytrzymałymi driverami basowymi zapewniającymi ekstremalnie niski bas
 • Technologia Time Alignment dba o przestrzenność i siłę przebicia dźwięku
 • Koncept Constant Directivity z Waveguide zapewnia taki sam dźwięk w każdej pozycji odsłuchowej
 • Nowa komora tłumiąca redukuje stojące fale i przeszkadzające rezonanse
 • System bass reflex typu downfire umożliwia ustawienie przy ścianie lub w dowolnym miejscu pokoju
(4.84 z 5 dla 61 ocen)
Wszystkie oceny

Stworzony w Berlinie

Dla muzyki każdego gatunku, ścieżek dźwiękowych filmów i gier: Theater 500 to idealny partner do gry. Tym głośnikom nie są znane nienaturalne basy czy ostre dżwięki wysokie.
Teufel Heimkino-Lautsprecher Theater 500 Berlin

Time Alignment
Korygujące przesunięcie fazy umożliwia lepsze przedstawienie głosów i instrumentów w panoramie stereo.

Constant Directivity Concept
Nowo uformowany Waveguide i Phase Plug powodują szerokie i równomierne rozproszenie.

Komora tłumiąca
We wnętrzu głośnika komora tłumiąca zbudowana według zasady rezonatora Helmholtz dba o właściwy dźwięk. W ten sposób stojące face i rezonanse w obudowie są skutecznie tłumione.

Downfiring system bass reflex
System bass reflex, który wysyła sygnał na dół. Dzięki temu możesz ustawić je blisko ściany lub w dowolnym miejscu w pomieszczeniu, a obraz dźwiękowy nie zostanie zaburzony.

System trójdrożny

W tej klasie cenowej prawdziwy luksus: system trójdrożny. Dwa woofery z lekkimi i stabilnymi membranami kevlarowymi produkują głęboki bas również bez subwoofera. Drivery średnio- i wysokotonowe gwarantują szczegółowe odtworzenie głosów i instrumentów, a co za tym idzie prawie namacalną scene muzyczną. Technika pomiarnicza klippel sprawia, że Theater jest perfekcyjny: Nawet najmniejsze niedociągnięcia w przebiegu drgania membrany zostaną wykryte i usunięte.

Theater 500 Mk3 - T 500 F 16 Detail 2 - on Black

Technologia Time Alignment od Teufel

Specyficznie wpuszczony tweeter Theater 500 koryguje róznice w czasie propagacji i zapewnia dobrze zbudowany dźwięk. Wokale, instrumenty i efekty dźwiękowe zostaną odtworzone czysto i naturalnie. Tak jak podczas koncertu, będziesz mógł rozpoznać i zlokalizować pozycje poszczególnych instrumentów i wokalistów.
Teufel Heimkino-Lautsprecher Theater 500S Membran

Constant Directivity Concept

Całkowicie nowo uformowana Waveguide i Phase Plug gwarantują szerokie i równomierne rozproszenie dźwięku (jasnoszary obszar). Zaleta dla Ciebie: W każdej pozycji w pomieszczeniu słuchasz tego samego dźwięku z tak samo dobrym zrozumieniem mowy i lokalizacją.

Theater 500 Mk3 - Constant Directivity Concept
Theater 500 Mk3 - T 500 F 16 Gehäuse

Innowacyjna komora tłumiąca

We wnętrzu Theater 500 kryje się komora tłumiąca (szary prostokąt) zbudowana wg zasad pudła rezonansowego Helmholtza, która dba o właściwy dźwięk. W ten sposób stojące fale i rezonanse w obudowie mogą zostać skutecznie zminimalizowane. Objętość bass reflex nie musiała zostać dodatkowo stłumiona, co prowadzi do niższej częstotliwości granicznej i wyższej skuteczności basu. Rezultatem jest wyważona scena dźwiękowa przy wszystkich poziomach głośności. Inne głośniki brzmią czasami dobrze tylko przy jednej głośności, przy innej z kolei odtwarzanie jest zniekształcone. Theater 500 produkują zawsze ten sam, świetny dźwięk.

Downfiring system bass reflex

Theater 500 posiada system bass reflex, który wysyła sygnał w dół. Dzięki temu możesz ustawić system blisko ściany lub w dowolnym miejscu w pomieszczeniu, a scena dźwiękowa pozostanie niezmieniona. Niezwykle duży kanał bass reflex zapobiega hałasom przy dużych poziomach głośności.
Teufel Heimkino-Lautsprecher Theater 500S Downfiring Bassreflexsystem

Pełna zawartość zestawu

 • 2× Kolumna T 500 F 16
Theater 500 Mk3 - Outline [SVG]

Szczegóły techniczne

 • Theater 500 Mk3 - T 500 F 16 Angled No Cover

  Kolumna T 500 F 16

  Trójdrożne kolumny najwyższej klasy

  • Opis Artykuł
   Szerokość 20,00 cm
   Waga 20,43 kg
   Wysokość 104,60 cm
   Głębokość 29,30 cm
  • Opis Artykuł
   Wejścia głośnikowe High Level 1
   Zaciski przyłączeniowe Zaciski śrubowe, pozłacane
   Rekomendowana minimalna moc wyjściowa amplitunera 50 W
  • Opis Artykuł
   Przystosowany do amplitunera Tak
   Przystosowany do wtyków bananowych Tak
   Bi-Amping/Bi-Wiring Tak
   Maksymalna średnica kabla 4,00 mm
   Zasada akustyczna Trójdrożna
   Otwory kompensujące (pozycja) Dolne
   Otwory kompensujące 1
   Zdejmowana pokrywa przednia Tak
   Konstrukcja obudowy Bass reflex
   Materiał obudowy MDF
   Powierzchnia obudowy Laminat/lakier
   Pojemność wewnętrzna netto 51 Litry
   Przygotowany pod spikes Tak
   Wbudowany stojak Tak
   Tweeter (ilość w głośniku) 1
   Tweeter (średnica) 25,00 mm
   Tweeter (materiał) Tkanina
   Driver średniotonowy (ilość w głośniku) 1
   Driver średniotonowy (średnica) 160,00 mm
   Driver średniotonowy (materiał) Kevlar
   Woofer (ilość w głośniku) 2
   Woofer (średnica) 160,00 mm
   Woofer (materiał) Kevlar
   Moc ciągła (IEC - Long Term) 180 W
   Czułość (2.83 V / 1 m) 88 dB
   Zakres częstotliwości od/do 39 - 21000 Hz
   Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) 240 W
   Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego 110 dB/1m
   Impedancja 4 - 8 Om
   Częstotliwość podziału zwrotnicy 250/1900 Hz

Testy i opinie

Tak oceniają ten produkt nasi klienci
(4.84 z 5 dla 61 ocen)
5
51
4
10
3
0
2
0
1
0
Bardzo zadowolony
Głośniki wolnostojące zostały wybrane, ponieważ wymiary nie są tak hojne jak porównywalne głośniki, a moja przestrzeń w salonie nie jest tak hojna w tym miejscu. Chciałem mieć 20 cm głośnik niskotonowy na bas, ale to jest zbyt duże dla mojego salonu, więc wybrałem Theater 500 z dwoma 16 cm głośnikami niskotonowymi. Rezultat był dość zaskakujący, ponieważ dają one krystalicznie czysty, mocny bas nawet przy niższych głośnościach. Średnie i wysokie częstotliwości również całkowicie mnie przekonały. Następnego dnia po złożeniu zamówienia, przewoźnik dostarczył głośniki na jednokierunkowej palecie. Z mojego punktu widzenia mogę gorąco głośnikcić te głośniki, w tej chwili cena została nawet ponownie obniżona.
Głośnik o pełnym brzmieniu
Dużo napisano o tym mówcy. Chciałbym podzielić się tutaj moimi doświadczeniami tak krótko jak to tylko możliwe w porównaniu z moim poprzednikiem - głośnikiem Jamo S628:My Jamo miał wyraźny charakter wysokich częstotliwości. Było to niemalże jak używanie słuchawek, detale były odwzorowane bardzo dokładnie, a dynamika również była fantastyczna. Bas był - mimo 25 głośników niskotonowych z boku - głęboki, ale powściągliwy. Teufel Theater 500 jest prawie lustrzanym odbiciem Jamo. W zakresie wysokich częstotliwości Teufel jest bardziej powściągliwy, jedwabistszy, ewentualnie cieplejszy. Odtwarza wszystko, ale nie przedstawia wszystkich szczegółów na srebrnej tacy jak Jamo. Z drugiej strony, Teufel jest pełnowartościowy w niskim zakresie częstotliwości. Theater 500 odtwarza basowe impulsy w muzyce, która do tej pory była przede mną ukryta. Podczas gdy ja odkryłem na nowo szczegóły w zakresie wysokich częstotliwości muzyki z Jamo, dzięki precyzyjnemu i wyraźnemu zakresowi wysokich częstotliwości, doświadczam tego samego w zakresie niskich częstotliwości z Teufelem. Jest tak wiele nieznanych pasaży niskich częstotliwości w różnych piosenkach, że po prostu nigdy wcześniej nie słyszałem. Salon jest całkowicie wypełniony niskim zakresem częstotliwości. To sprawia, że muzyka jest naprawdę zabawna. Teufel grają trochę mniej dynamicznie, ale też mniej wyczerpująco. Aby przeprowadzić sekcję muzyki w zakresie średnich i wysokich częstotliwości, używam teraz słuchawek: Obróbka jest precyzyjna i czysta. Połączenia nadają się również do kabli 4mm2, ale dołączone mostki są niestety ostrokrawędziste i wyglądają tanio. To dosłownie wrzeszczy za używanie funkcji Bi-Wi. Pokrywy głośników mogą być łatwo zdejmowane i ponownie systemane. Kompletny pakiet, który jest dość przekonujący. W każdym razie jestem bardzo zadowolony.
pionowe głośniki
Dobry dźwięk, jeśli chodzi o dostrajanie się do innych zakupów (teufel) wygląda dobrze, gdzie są te małe kółka w plastikowej torbie, które pochodzą z większą ilością julliespeakers? Brak podkładek dla tych głośników!! Brak odniesienia lub obrazu widocznego w instrukcji obsługi.
Wyjątkowe wrażenia dźwiękowe
Głośniki dają doskonały obraz dźwięku przy wszystkich rodzajach muzyki i głośności. Jesteśmy zachwyceni! Zamówienie i dostawa działały zgodnie z oczekiwaniami.
(przetłumaczone automatycznie *)
Klasa
Jestem super zadowolony, dostawa na czas i w jednym kawałku, cena, współczynnik wydajności jest doskonały, dobre wykonanie.
(przetłumaczone automatycznie *)
Dobry kompromis
Wymieniliśmy Teatr 500 na nasze ponad 35-letnie skrzynki Sony. Rezultat: zupełnie nowe doznania dźwiękowe. Wzloty i upadki są bardzo wyraźnie słyszalne. Jesteśmy zachwyceni i dajemy wyraźną rekomendację do zakupu. Będziemy jednak nadal korzystać z istniejącego subwoofera.
Świetny dźwięk
W końcu znów cieszę się moimi starymi płytami z lat 80. ze wspaniałym dźwiękiem i dużą ilością basu. Długo na to czekałem. Trzymaj się.
(przetłumaczone automatycznie *)
Piękny dźwięk
Nie do pobicia w tej kategorii cenowej.
(przetłumaczone automatycznie *)
Teatr 500
Dobrze. Cudowny dźwięk. Design również doskonale pasuje.
(przetłumaczone automatycznie *)
głośnik
wspaniałe części, czysty, łatwo rozpoznawalny dźwięk. Bardzo zadowolony.
(przetłumaczone automatycznie *)
* przetłumaczone automatycznie przez DeepL