Theater 500

Przejdź do zawartości
Otwórz menu Zamknij menu
Strona główna
 • SALE

Theater 500

Master of sound

(92) 4.049, 3.349, Cena zawiera VAT 17% korzystna cena
 • Gotowy do wysyłki w przeciągu jednego dnia roboczego
 • 0, Wysyłka (Neutralna klimatycznie wysyłka Teufel)

Sale

Limitowana ilość w tej cenie

 • Wypróbuj przez 8 tygodni
 • Bezpośrednio od producenta
 • Darmowy zwrot wysyłki

Najważniejsze cechy

Heimkino-Lautsprecher Theater 500 Mk3 von Teufel

Dlatego kochamy ten produkt

Theater 500 to następca nagradzanych kolumn T 500 Mk2. Używa technologii zaczerpniętych z klasy high-end dostarczając naturalnego dźwięku z lekko podkreślonym basem zarówno przy słuchaniu muzyki, jak i oglądaniu filmów lub graniu w gry.

Zalety na pierwszy rzut oka

 • Wybitna para kolumn stereo hifi dla naturalnego, pełnego basu odtwarzania dźwięku
 • Wyważone strojenie dla muzyki, dźwięku filmowego i gier
 • Dopracowany system trójdrożny z dwoma wytrzymałymi driverami basowymi zapewniającymi ekstremalnie niski bas
 • Technologia Time Alignment dba o przestrzenność i siłę przebicia dźwięku
 • Koncept Constant Directivity z Waveguide zapewnia taki sam dźwięk w każdej pozycji odsłuchowej
 • Nowa komora tłumiąca redukuje stojące fale i przeszkadzające rezonanse
 • System bass reflex typu downfire umożliwia ustawienie przy ścianie lub w dowolnym miejscu pokoju
(4.88 z 5 dla 92 ocen)
Wszystkie oceny

Stworzony w Berlinie

Dla muzyki każdego gatunku, ścieżek dźwiękowych filmów i gier: Theater 500 to idealny partner do gry. Tym głośnikom nie są znane nienaturalne basy czy ostre dżwięki wysokie.
Teufel Heimkino-Lautsprecher Theater 500 Berlin

Time Alignment
Korygujące przesunięcie fazy umożliwia lepsze przedstawienie głosów i instrumentów w panoramie stereo.

Constant Directivity Concept
Nowo uformowany Waveguide i Phase Plug powodują szerokie i równomierne rozproszenie.

Komora tłumiąca
We wnętrzu głośnika komora tłumiąca zbudowana według zasady rezonatora Helmholtz dba o właściwy dźwięk. W ten sposób stojące face i rezonanse w obudowie są skutecznie tłumione.

Downfiring system bass reflex
System bass reflex, który wysyła sygnał na dół. Dzięki temu możesz ustawić je blisko ściany lub w dowolnym miejscu w pomieszczeniu, a obraz dźwiękowy nie zostanie zaburzony.

System trójdrożny

W tej klasie cenowej prawdziwy luksus: system trójdrożny. Dwa woofery z lekkimi i stabilnymi membranami kevlarowymi produkują głęboki bas również bez subwoofera. Drivery średnio- i wysokotonowe gwarantują szczegółowe odtworzenie głosów i instrumentów, a co za tym idzie prawie namacalną scene muzyczną. Technika pomiarnicza klippel sprawia, że Theater jest perfekcyjny: Nawet najmniejsze niedociągnięcia w przebiegu drgania membrany zostaną wykryte i usunięte.

Theater 500 Mk3 - T 500 F 16 Detail 2 - on Black

Technologia Time Alignment od Teufel

Specyficznie wpuszczony tweeter Theater 500 koryguje róznice w czasie propagacji i zapewnia dobrze zbudowany dźwięk. Wokale, instrumenty i efekty dźwiękowe zostaną odtworzone czysto i naturalnie. Tak jak podczas koncertu, będziesz mógł rozpoznać i zlokalizować pozycje poszczególnych instrumentów i wokalistów.
Teufel Heimkino-Lautsprecher Theater 500S Membran

Constant Directivity Concept

Całkowicie nowo uformowana Waveguide i Phase Plug gwarantują szerokie i równomierne rozproszenie dźwięku (jasnoszary obszar). Zaleta dla Ciebie: W każdej pozycji w pomieszczeniu słuchasz tego samego dźwięku z tak samo dobrym zrozumieniem mowy i lokalizacją.

Theater 500 Mk3 - Constant Directivity Concept
Theater 500 Mk3 - T 500 F 16 Gehäuse

Innowacyjna komora tłumiąca

We wnętrzu Theater 500 kryje się komora tłumiąca (szary prostokąt) zbudowana wg zasad pudła rezonansowego Helmholtza, która dba o właściwy dźwięk. W ten sposób stojące fale i rezonanse w obudowie mogą zostać skutecznie zminimalizowane. Objętość bass reflex nie musiała zostać dodatkowo stłumiona, co prowadzi do niższej częstotliwości granicznej i wyższej skuteczności basu. Rezultatem jest wyważona scena dźwiękowa przy wszystkich poziomach głośności. Inne głośniki brzmią czasami dobrze tylko przy jednej głośności, przy innej z kolei odtwarzanie jest zniekształcone. Theater 500 produkują zawsze ten sam, świetny dźwięk.

Downfiring system bass reflex

Theater 500 posiada system bass reflex, który wysyła sygnał w dół. Dzięki temu możesz ustawić system blisko ściany lub w dowolnym miejscu w pomieszczeniu, a scena dźwiękowa pozostanie niezmieniona. Niezwykle duży kanał bass reflex zapobiega hałasom przy dużych poziomach głośności.
Teufel Heimkino-Lautsprecher Theater 500S Downfiring Bassreflexsystem

Pełna zawartość zestawu

 • 2× Kolumna T 500 F 16
Theater 500 Mk3 - Outline [SVG]

Szczegóły techniczne

 • Theater 500 Mk3 - T 500 F 16 Angled No Cover

  Kolumna T 500 F 16

  Trójdrożne kolumny najwyższej klasy

  • Opis Artykuł
   Szerokość 20,00 cm
   Waga 20,43 kg
   Wysokość 104,60 cm
   Głębokość 29,30 cm
  • Opis Artykuł
   Wejścia głośnikowe High Level 1
   Zaciski przyłączeniowe Zaciski śrubowe, pozłacane
   Rekomendowana minimalna moc wyjściowa amplitunera 50 W
  • Opis Artykuł
   Przystosowany do amplitunera Tak
   Przystosowany do wtyków bananowych Tak
   Bi-Amping/Bi-Wiring Tak
   Maksymalna średnica kabla 4,00 mm
   Zasada akustyczna Trójdrożna
   Otwory kompensujące (pozycja) Dolne
   Otwory kompensujące 1
   Zdejmowana pokrywa przednia Tak
   Konstrukcja obudowy Bass reflex
   Materiał obudowy MDF
   Powierzchnia obudowy Laminat/lakier
   Pojemność wewnętrzna netto 51 Litry
   Przygotowany pod spikes Tak
   Wbudowany stojak Tak
   Tweeter (ilość w głośniku) 1
   Tweeter (średnica) 25,00 mm
   Tweeter (materiał) Tkanina
   Driver średniotonowy (ilość w głośniku) 1
   Driver średniotonowy (średnica) 160,00 mm
   Driver średniotonowy (materiał) Kevlar
   Woofer (ilość w głośniku) 2
   Woofer (średnica) 160,00 mm
   Woofer (materiał) Kevlar
   Moc ciągła (IEC - Long Term) 180 W
   Czułość (2.83 V / 1 m) 88 dB
   Zakres częstotliwości od/do 39 - 21000 Hz
   Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) 240 W
   Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego 110 dB/1m
   Impedancja 4 - 8 Om
   Częstotliwość podziału zwrotnicy 250/1900 Hz

Testy i opinie

Tak oceniają ten produkt nasi klienci
(4.88 z 5 dla 92 ocen)
5
81
4
11
3
0
2
0
1
0
Bardzo ładny LS
Bardzo zadowolony...
(przetłumaczone automatycznie *)
super
dobry dźwięk
(przetłumaczone automatycznie *)
Świetnie
Głośniki te są znacznie lepsze od swoich poprzedników, które były dokładnie tej samej wielkości. Ciepłe brzmienie i wyraźnie lepsze odtwarzanie basu jest po prostu bardzo przyjemne. Nawet po zwiększeniu głośności brzmi dobrze, bez zniekształceń czy dziwnych rezonansów. Nigdy nie kupowałem głośników w tym przedziale cenowym, ale są one warte swojej ceny. Mała uwaga krytyczna dotyczy tego, że osłony głośników są mocowane za pomocą magnesów. To dobre rozwiązanie pod warunkiem, że nikt nie będzie przechodził blisko głośników. Jeśli tak się stanie, wygląda to trochę dziwnie, ale jest łatwe do naprawienia. Jakość wykonania i wykończenia tych głośników jest naprawdę świetna i z pewnością robi wrażenie "niemieckiej" i solidnej.
Co za dźwięk!
Mówiąc krótko, mój wzmacniacz świeci od czasu, gdy kilka tygodni temu odebrałem piękne kolumny Teufel Theater 500. I niezależnie od tego, czy gram późne sonaty Beethovena z Levittem przy fortepianie, czy jestem w nastroju na pojedynek gitarowy w Friday Night in San Francisco, czy też desperacko potrzebuję usłyszeć Castles Made Of Sand Hendrixa, dźwięk jest po prostu oszałamiający. Można usłyszeć poszczególne instrumenty tak wyraźnie i precyzyjnie dostrojone, jak nigdy wcześniej tego nie doświadczyłem. W najprawdziwszym sensie filharmonii! Również moja żona i córka są zdmuchnięte, więc przychodzi do negocjacji po raz pierwszy, co jest odtwarzane.Wreszcie, muszę wspomnieć, że dostawa była nieskazitelnie na czas. I rozmawiałem przez dwie rozmowy telefoniczne z niewiarygodnie miłymi i kompetentnymi pracownikami firmy Teufel, którzy załatwili wszystko zgodnie z życzeniem. Dlatego mogę dać tylko 12 na 10 punktów i podziękować z całego serca. Za radość i szczęśliwe chwile w tych przygnębiających pandemicznych czasach, które dajecie nam za pośrednictwem głośników.
Doskonała
Długo zmagałem się z tym, czy naprawdę potrzebuję nowych, bo stare nie były zepsute. Teraz są w salonie i co mogę powiedzieć, dźwięk po prostu tylko Gäsehaut. Bogaty bas i krystalicznie czyste wysokie tony, czysta przyjemność słuchania muzyki. Również dostawa, od zamówienia do firmy spedycyjnej gładka 1.
Wielkie pudła
Bardzo czysty, zielony dźwięk...klasyka, pop, rock...fine!!!!!!
(przetłumaczone automatycznie *)
Głośnik top
Theater 500 to absolutnie fantastyczny głośnik. Krystalicznie czyste wysokie tony, suchy, głęboki bas i wystarczająca rezerwa poziomu. Przesiadłem się z zestawu Ultima 40 mk3 i cóż mogę powiedzieć. Po raz kolejny wyraźny skok w górę. W ogóle się tego nie spodziewałem. Zmiana zdecydowanie się opłaciła. Bardzo dziękuję Teufelowi za świetne kolumny podłogowe. 👍🤟
Świetny dźwięk
Niedawno zakupiłem te podwójne głośniki. Jest w nim ładny, pełny dźwięk. Te głośniki wraz z subwooferem i głośnikami surround podłączone do Denon AVR-X2600H. Sąsiedzi również są z niego bardzo zadowoleni. Od zakupu do dostawy byłem na bieżąco informowany, a produkty zostały ładnie dostarczone. Instalacja jest bardzo prosta. Podsumowując, jestem bardziej niż zadowolony z głośników.
Teatr 500
Od 3 tygodni wypróbowuję moje nowe kolumny podłogowe Teufel Theater 500 i jestem całkowicie zachwycony. Dźwięk jest absolutnie czysty, wysokie i średnie tony są precyzyjne. Dwa głośniki basowe pracują bardzo dobrze i nie są przesadzone. Wygląd i wykończenie głośników podłogowych jest bardzo wysokiej jakości. W związku z zamówionymi "kolcami satelitarnymi" daję wyraźną rekomendację zakupu. Nie żałuję zakupu tych głośników bez wcześniejszego odsłuchu.Wielkie podziękowania dla całego zespołu Teufel i pozostańcie zdrowi wszyscy.Bardzo zadowolony klientSven Krause
Teatr 500 z Teufel
Długo szukałem, porównywałem i znalazłem TH 500.Łatwe zamówienie szybka dostawa przez firmę Teufel.Vorweg tak są na pewno jeszcze lepsze skrzynki. Ale nie o to chodzi. Od jakiegoś czasu znów słucham muzyki 🎵 ze starego dobrego gramofonu.... Począwszy od muzyki klasycznej do rocka słyszę bardzo wiele kierunków w zależności od nastroju.Highlight's są dla mnie z tymi boxami....The little night music.... the Troubadoure, on the blue Danube, Sultan of Swing, Layla, Cold as Ice, Personal Jesus i wiele innych utworów....The boxy urzekają czystym dźwiękiem w wysokich tonach w średnich tonach, jak również w niskich tonach i basie. ( w moim salonie)Również mam cię na wieczór kinowy Mavelfilme uruchomić tutaj mogę powiedzieć dość duże kino słusznie masz nazwę teatru 🎭.....Fazit dla mnie najlepsza decyzja mnie, czekam na wiele więcej wieczorów dla dobrej muzyki 🎵 lub wieczorów kinowych.Te głośniki są warte każdego euro.... przyjemność słuchania jest gigantyczna.... Dziękuję bardzo 🙏 Z poważaniem Christian Uhl
* przetłumaczone automatycznie przez DeepL

* Wskazówki
Naliczenie wartości słuchawek jako rabatu lub wypłata wartości słuchawek w gotówce nie jest możliwa. Akcja nie obowiązuje na towar B, edycje specjalne i MOVE PRO.

Bony rabatowe
Bezpłatne słuchawki MOVE PRO jako dodatek gratisowy nie mogą zostać zamówione w kombinacji z bonami rabatowymi - bony rabatowe nie mogą zostać zrealizowane, jeśli bezpłatne słuchawki MOVE PRO są częścią zakupu.

Czas obowiązywania
Oferta obowiązuje tylko na zamówienia, które wpłynęły do Teufel Audio od 15.07.2021 od godziny 00:00. Akcja obowiązuje do wyczerpania zapasów MOVE PRO - najpóźniej jednak do 21.07.2021 o 23:59.

W przypadku zwrotu
Słuchawki MOVE PRO są warte 399 zł. Ta oferta powinna być traktowana jako całość.

Uwaga
W przypadku bezpłatnych dodatków do produktów w ramach kampanii promocyjnych, 12 lub 2-letnia gwarancja Lautsprecher Teufel nie ma zastosowania do tych produktów. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Dostawa
Dostawa słuchawek MOVE PRO nie musi nastąpić razem z dostawą zamówionego produktu.