Surround-gaming

Przejdź do zawartości
Strona główna
Wszystkie produkty Gaming

Głośniki komputerowe Teufel

Surround gaming

PC Lautsprecher 5.1
2 Produkty
2 Produkty
Wyświetlono 2 z 2 produktów
 

Porównanie produktów

Powiązane tematy

i ciekawe kategorie

Głośniki komputerowe 5.1 - dźwięk przestrzenny z komputera i laptopa

W przypadku gatunków filmowych preferencje widzów są bardzo różne: jedni lubią thrillery, drudzy komedie romantyczne, jeszcze inni filmy akcji - niemożliwe jest stwierdzić, który z nich jest najlepszy. Dźwięk filmowy ma jednak jednolite standardy. Wszyscy doceniają, gdy jest dynamiczny, harmonijny i oddaje zamysł reżyserów dźwięku. Niektórzy z widzów chodzą do kina tylko po to, żeby doświadczyć wrażeń dźwiękowych - głośniki Teufel Audio sprawią, że będzie to możliwe także w domu. Różne zestawy głośników kina domowego 5.1 sprawią, że przeniesiesz dźwięk kinowy do swojego salonu bez wychodzenia z domu, stania w kolejkach i czekania na zbyt drogi popcorn.

Czy głośniki 5.1 nadają się do komputera?

Zestaw głośników 5.1 może być połączony z różnymi źródłami dźwięku. Można do nich podłączyć następujące urządzenia, aby cieszyć się dźwiękiem surround:
  • odtwarzacz Blu-ray
  • odtwarzacz DVD
  • konsole do gier (np. Nintendo, Wii, Playstation)
  • antena satelitarna/dekoder HD/odtwarzacz DVB-T
  • odtwarzacz MP3
  • telewizor LCD itp.
Zestaw głośników 5.1 może być podłączony bezpośrednio do komputera lub Macbooka, jeżeli wbudowana karta dźwiękowa jest wyposażona w odtwarzanie dźwięku 5.1 lub odpowiednie wejścia - przednie (R/L), tylnie (R/L) oraz dla głośników przednich i subwoofera. Jeśli te warunki są spełnione, Twój komputer zabrzmi pięknym i czystym dźwiękiem surround. W przypadku braku odpowiedniej ilości złącz, głośnik frontowy (R/L) może zostać podłączony do subwoofera. Dzięki technologii Upmix również dźwięk stereo zostanie przesłany do wszystkich sześciu głośników. Jeżeli dostępne jest również nagranie z konfiguracją dźwięku 5.1, będziesz cieszyć się idelanym dźwiękiem surround.

Głośniki 5.1 surround – Teufel Audio ma dla Ciebie szeroką ofertę

Jeżeli jesteś fanem klimatycznego, otaczającego dźwięku filmowego, powienieneś zdecydować się na głośniki kina domowego 5.1. Teufel Audio ma w swojej ofercie wiele zestawów kina domowego i głośików komputerowych, które dzięki swojemu mocnemu i czystemu dźwiękowi przeniosą akcję filmów do Twojego salonu. Niektóre zestawy głośników do komputera mają również piloty oraz odtwarzają dźwięk przestrzenny, co z pewnością ucieszy również fanów kina domowego!
Filtry
Zmień Zamknij