Bluetooth

Przejdź do zawartości
Otwórz menu Zamknij menu
Strona główna
Bluetooth

Uwolnij dźwięk

Głośniki Bluetooth

Filtry listy produktów

Filtry Zmień

22 Wyniki

Wszystkie produkty kategorii Bluetooth: 22 Wyniki
Zamknij
 • 359,00 zł 8 099,00 zł

Lista produktów

Wszystkie produkty kategorii Bluetooth: 22 Wyniki

Sortowanie

 

Porównanie produktów

Testy

Przetestowane i polecane

Powiązane tematy

i ciekawe kategorie

Bluetooth-Kopfhörer

Słuchawki do telefonu i telewizji

Głośniki Bluetooth: bezprzewodowe, wielostronne, praktyczne

Bluetooth to obsługiwany przez większość producentów standard radiowy, który łączy bezprzewodowe głośniki ze smartfonami, tabletami, laptopami i innymi źródłami dźwięku. Połączenie między głośnikami Bluetooth i źródłami dźwięku zostaje nawiązane w ciągu kilku sekund.

Bluetooth zużywa niewiele energii przez co oszczędza baterię

Połączenie Bluetooth zużywa niezwykle mało energii, przez co czas działania baterii nie zostaje skrócony. Dobre głośniki wykazują czas działania baterii do 30 godzin. Sygnał osiąga zasięg około 10 m.

Więcej informacji znajdziesz tutaj:

Małe głośniki Bluetooth: najlepszy dźwięk na wynos

Czy to w trakcie przyjęcia w ogrodzie, podczas wycieczki rowerowej albo podróży: mały głośnik Bluetooth to zawsze dobry wybór, gdy nie chcesz rezygnować z dobrego dźwięku poza domem, ale nie masz zbyt wiele wolnego miejsca w plecaku. Małe głośniki Bluetooth od Teufel w kieszonkowym formacie nie potrzebują wiele miejsca, mogą być zastosowane w każdej sytuacji i nie potrzebują okablowania.

Szybkie i stabilne połączenie przez Bluetooth

Dzięki uniwersalnej bezprzewodowej metodzie połączenia przez Bluetooth małe głośnik Bluetooth może zostać połaczony z każdym urządzeniem obsługującym tę metodę - bez względu na typ czy markę. Pierwsze połączenie, tzw. parowanie, zajmuje tylko kilka sekund. Wiele urządzeń zapamiętuje sparowane głośniki po pierwszym połączeniu i są natychmiast gotowe do gry przy kolejnym użyciu.

Niewielkie rozmiary przy najlepszym dźwięku - małe głośniki Bluetooth do noszenia sprawiają, że jest to możliwe

Wiele ze znanych małych głośników Bluetooth są wprawdzie kompaktowe, ich odtwarzanie brzmi jednak również bardzo mini. Jednak w przypadku popularnych produktów marki Teufel słuchacze nie będa mogli uwierzyć, że z tak małej obudowy może wydowbywać się tak potężny dźwięk - i to jeszcze przy długim czasie działania baterii na jednym ładowaniu! Wszystko jedno gdzie chcesz ich używać: bezprzewodowe małe głośniki marki Teufel zasługują na miano głośników mobilnych: są wytrzymałe, mają zintegrowaną, pojemną baterię, Bluetooth i intuicyjne sterowanie - oraz oczywiście brzmią wspaniale. Bądź elastyczny!

Czas działania baterii* naszych kompaktowych, małych głośników Bluetooth (Wybór):

 • Bamster XS: do 14 h
 • Bamster: do 12 h
 • Bamster Pro: do 10 h

*czas działania w rzeczywistości może różnić się ze względu na wybraną głośność

Duże głośniki Bluetooth: wielki dźwięk w wersji bezprzewodowej

Również duże systemy głośników czerpią korzyść z przesyłania sygnałów przez Bluetooth. Duże głośniki przekonują przy tym silnym dźwiękiem i bardzo pojemną baterią.

Zalety dużych głosników Bluetooth w porównaniu z małymi:

W przypadku małych głośników ograniczaja się one przede wszystkim do odtwarzania dźwięku. Duże głośniki Bluetooth mogą za to o wiele więcej. Systemy takie jak Teufel ROCKSTER to typowi wielozadaniowcy. ROCKSTER oferuje zintegrowany panel do miksowania dla dwóch źródeł dźwięku podłączonych przez Bluetooth, złącze dla gitary elektrycznej, a nawet funkcję karaoke. BOOMSTER zaskakuje portem do ładowania smartfonów i posiada oddzielny regulator basu. Dzięki niemu będziesz w centrum wydarzeń nawet w trakcie najgłośniejszej imprezy. Większa powierzchnia obudowy dużych głośników Bluetooth pozwala na zamontowanie przycisków, które umożliwiają sterowanie głośnikiem bezpośrednio na urządzeniu.

Może i nadają się one mniej do zabrania w daleką podróż samolotem, jednak duże głośniki Bluetooth marki Teufel przekonują wielostronnością i komfortem użytkowania. Są towarzyszami, na których można polegać, i są wystarczająco mobilne, by zostać użytym wszędzie tam, gdzie potrzebujesz dobrego dźwięku.

Czas działania baterii* naszych dużych głośników Bluetooth (przykładowe modele):
 • Boomster: do 16 h
 • Boomster XL: do 10 h
 • Rockster: do 12 h
 • Rockster Air: do 30 h
*czas działania w rzeczywistości może różnić się ze względu na wybraną głośność

O Bluetooth: To co dobre staje się lepsze

Przy rozwoju standardu Bluetooth ilość przesyłanych danych jest coraz bardziej powiększana. Dzięki temu możliwe jest słuchanie dźwięku o wysokiej rozdzielczości na głosnikach Bluetooth. Do tego znacznie zmniejszono czas między przesłaniem sygnału do odbiornika, a odtworzeniem sygnału dźwiekowego tak, że wynosi on teraz tylko mikrosekundy. Nawet ścieżki dźwiękowe do filmów są odtwarzane teraz synchronicznie do ruchu warg.

Bluetooth nie wymaga routera

Bluetooth funkcjonuje w prawdzie w tym samym zakresie częstotliwości 2,4 GHz co WiFi, jednak w przeciwieństwie do tej sieci nie potrzebuje do przesyłania sygnału żadnych dodatkowych urządzeń. Do nawiązania połączenia między dwoma urządzeniami wystarczą kompatybilne nadajniki i odbiorniki.

Bluetooth ma wielostronne zastosowanie

Ten bezprzewodowy interfejs jest tak popularny i łatwy w obsłudze, że oprócz przenośnych głośników Bluetooth również soundbary, słuchawki, radia takie jak Radio 3sixty od Teufel lub systemy stereo jak Teufel Stereo M czy L korzystają z tego bezprzewodowego standardu przesyłania danych. 

Funkcja Bluetooth z adapterem

Oprócz tego dzięki Teufel BT Link, czyli odzielnemu odbiornikowi Bluetooth, możesz bezprzewodowo przesyłać muzykę z aplikacji takich jak Spotify na Twoim smartfonie bezpośrednio do Twojego systemu stereo czy kina domowego. Jedynym wymaganiem jest posiadanie przez Twój system analogowego wejścia audio. Do niego zostanie podłączony BT Link. Nasz adapter Bluetooth zapamiętuje sześć ostanio sparowanych urządzeń Bluetooth przez co kolejne połączenia między urządzeniami zajmują tylko kilka sekund.

Bluetooth z apt-X

W niektórych produktach, takich jak nowa soundtower Power HiFi, został zintegrowany kodek apt-X. Dzięki niemu zagwarantowana jest najlepsza jakość dźwięku.

Artykuły o Bluetooth na naszym blogu:

Który głośnik Bluetooth jest odpowiedni dla mnie?

Wszystko jedno czy w ogrodzie, na tarasie czy w parku - również na dworze chcesz cieszyć się dobrym dźwiękiem? Na pewno znajdziemy coś w sam raz dla Ciebie. 

 • BOOMSTER – odkryj dźwięk na nowo  

Boom box 2.0. Świadomie wybraliśmy lubianą formę z lat 80-siątych, ale jej wnętrze zostało wypełnione jak najbardziej aktualnymi technologiami, takimi jak radio cyfrowe czy Bluetooth. Perfekcyjny do domu, w sam raz do używania na dworze, praktyczna rączka powoduje, że jest on jeszcze bardziej mobilny.

 • BOOMSTER XL - nowoczesny boombox w formacie XL

Z tym przenośnym boom boxem Bluetooth nie ukryjesz, że należysz do rodziny Teufel. Głośny i duży - dzięki zintegrowanemu subwooferowi typu downfire dostarczy wystarczająco mocnego dźwięku na każdej imprezie. Wszechstronny głośnik, który dodatkowo oferuje port do ładowania USB dla urządzeń smart.

 • BAMSTER - mobilny, bezprzewodowy i o pełnej mocy

Muzyka z dźwiękowego batonika. Zawsze gotowy do gry: jako wzmacniacz dźwięku dla smartfonów lub nagłośnienie przy następnej sesji oglądania seriali na laptopie. W domu, na dworze lub w samolocie.

 • ROCKSTER – król rocka

Spowoduje, że każdy zatańczy jak mu zagrasz. Ta głośna dyskoteka na kółkach jest wyposażona po brzegi w pakiet rozrywkowy. W jego skład wchodzą między innymi: dwukanałowy mikser dla DJa z equalizatorem, crossfader oraz 2 wejścia stereo, wyjście dla instrumentów, mikrofonu, słuchawek i line in.

 • ROCKSTER AIR - przenośny głośnik Bluetooth z dużą porcją funkcji specjalnych

Mniej więcej o połowe mniejszy od ROCKSTERa, ale tak samo wielostronny - jednym słowem ROCKSTER AIR. Zamiast kółek został on wyposażony w praktyczny pasek, abyś mógł go z łatwością przenosić. Do tego oferuje on złącza dla mikrofonu, instrumentów i line in. Możliwe jest również stworzenie sysytemu stereo z drugim ROCKSTERem AIR lub jego większym bratem ROCKSTERem.

 • ROCKSTER CROSS & ROCKSTER GO

Nasze dwa najnowsze boom boxy w portoflio kontynuują sukces naszych głośników bezprzewodowych.
CROSS jest wodoszczelny wg normy IPX5. Jego elastyczna obudowa o grubych ścianach jest odporna na lekkie uderzenia. Ultra mobilnego GO zabierzesz ze sobą wszędzie, wsadzisz go do każdego plecaka i zadasz szyku w każdym otoczeniu. Do tego zdolni są tylko prawdzie produkty Teufel.

Głośniki Bluetooth od Teufel – znajdź właściwy na każdą okazję

Zbudowane by dopasować się do dnia codziennego, głośniki bezprzewodowe Bluetooth od Teufel znajdą zastosowanie w każdej sytuacji. Od mega imprezy, aż po wyprawę w Bieszczady - dla każdego znajdziemy coś dobrego w naszym asortymencie. Wytrzymałe głośniki Bluetooth są gotowe do gry zarówno w domu, jak i na zewnątrz.

Wyróżnione: głośniki Bluetooth Teufel

Od prasy fachowej po influencerów na Instagramie - głośniki przenośne Teufel zbierają najlepsze opinie od wszystklch testerów. O naszym BOOMSTERZE pisano już tak: „W teście akustycznym Teufel przekonuje absolutnie: brzmienie jest wyważone, głosy brzmią autentycznie [...]. Tym bardziej podobają się precyzyjne, nigdy niedudniące basy.…“.

Podobne tematy: