Powerbanki

Wybierz kraj lub region, aby wyświetlić zawartość dla Twojej lokalizacji i kupować online.
Przejdź do zawartości
Strona główna
Wszystkie produkty Akcesoria

Dodatkowa moc dla mobilnych urządzeń audio

Powerbanki

2 Produkty
2 Produkty

Wydajny dostawca energii w podróży

Na pewno to znasz: jesteś w podróży i w najgorszym możliwym momencie bateria Twojego telefonu rozładowała się. Aby Twoje mobilne urządzenia były zawsze w gotowości, warto zakupić naprawdę dobry powerbank. A potem liczy się tylko jedno: ładowanie, ładowanie i jeszcze raz ładowanie – abyś był znowu dostępny dla reszty świata.

Czym jest powerbank?

Powerbanki są przenośnymi akumulatorami i mniejszymi wersjami powerstation. Te ostatnie służą do ładowania średniej lub dużej wielkości głośników przenośnych . Jeśli bateria Twojego mniejszego urządzenia, takiego jak smartfona, odtwarzacza MP3, słuchawek, tableta, głośnika USB lub innych rozładuje się, powerbank pomoże Ci zaopatrzyć Twoje urządzenie w potrzebną energię. Powerbanki są akumulatorami, które przechowują energię elektryczną do ładowania mobilnego urządzenia. Dzięki ich małym wymiarom zajmują one niewiele miejsca i są bardzo poręczne. Ich niewielka waga i pojemność sprawiają, że nadają się one idealnie do mobilnych urządzeń.

Na co powinienem zwrócić uwagę podczas zakupu powerbanku?

Pewne i bezpieczne ładowanie to podstawa. Jest wiele ofert powerbanków. Często pośród nich znajdują się akumulatory średniej jakości. Aby znaleźć dla siebie najlepszy zewnętrzny akumulator, zwróć koniecznie uwagę na różnice w jakości. Korzystniejsza cena nie powinna być kryterium przy podejmowaniu decyzji o zakupie. Zwłaszcza tanie lub nieznane produkty z Chin mogą uszkodzić Twoje urządzenie. Twój telefon nie lubi podwyższonego napięcia. Niestety niektóre symbole jakości, jak na przykład symbol CE, są po prostu tylko przyklejone. Dlatego zawsze należy porównać dane techniczne i zainwestować lepiej parę złoty więcej w porządny powerbank od znanego producenta.

Kiedy potrzebuję powerbanku?

Powerbanki są polecane szczególnie wtedy, gdy jesteś w podróży lub planujesz krótki weekendowy wypad. Jako ładowarka o odpowiedniej pojemności gwarantują one dodaktowe godziny rozmów, a jeśli posiadają złącze USB typu C i Quick Charge, zadbają o szybkie ładowanie. Dzięki statusowi ładowania LED zachowasz cykl ładowania pod stałą kontrolą. Sam proces ładowania odbywa się niezależnie od sieci i lokalizacji. Dzięki najnowszej technologii możliwe jest również bezprzewodowe ładowanie: już bardziej komfortowo nie można ładować baterii.

Jak działa ładowanie za pomocą powerbanku?

Jeśli poziom baterii Twojego telefonu jest zbyt niski, naładowanie Twojego urządzenia przez zewnętrzny akumulator, taki jak powerbank, jest łatwym zadaniem. Najnowsze powerbanki oferują dzięki swojej pojemności i wielu portom USB, jak USB typu C i USB typu A możliwość ładowania wielu urządzeń mobilnych jednocześnie. Jeśli nie ma w pobliżu gniazdka elektrycznego, wystarczy podłączyć kabel ładowarki Twojego smartfona do powerbanka za pomocą kabla USB i możesz zacząć ładowanie Twojego urządzenia. Jeśli powerbank będzie pusty, wystarczy podłączyć go za pomocą kabla zasilania znajdującego się w zestawie do gniazdka elektrycznego i naładować go na następną wycieczkę. Pojemność nowoczesnych powerbanków z pewnością Cię zaskoczy.

Razem w podróży: Teufel & VARTA

Tutaj znajdziesz funkcjonalne powerbanki o dużej pojemności marki VARTA. VARTA przekonuje bardzo dobrym stosunkiem cen do jakości produktów, imponującą historią, najnowszą technologią, trwałością i wysokiej jakości wykonaniem. Dla optymalnego użytkowania powerbanki zawierają złącza USB typu C i USB typu A, możliwe jest również bezprzewodowe ładowanie, abyś mógł swobodnie korzystać ze swojego urządzenia.

Powerbanki marki VARTA zapewniają aż do 55 godzin dodatkowych rozmów na Twoim smartfonie, oferują idealną pojemność na weekendową wycieczkę, posiadają najnowszą technologię dla pewnego, szybkiego i inteligentnego ładowania z mocą do 18 watów (5 V/3 A; 9 V/ 2 A; 12 V/1,5 A) oraz jako zewnętrzny akumulator oferują maksymalny komfort i elastyczność.

  • ENERGY POWERBANK VARTA: Ten powerbank posiada cztery złącza USB: 1x USB-C dla szczególnie szybkiego ładowania, 2 x USB-A i 1x wejście Micro USB. Czy to smartfon, słuchawki, głośniki czy odtwarzacz - możesz naładować aż do trzech urządzeń jednocześnie. Dzięki pojemności 10.000 mAH ENERGY POWERBANK VARTA wykazuje bardzo dużą wydajność, dba o bezpieczne ładowanie i zaopatrzy Twoje przenośne urządzenie w porządną dawkę energii. Dzięki VARTA Advanced Safety Technology powerbank jest chroniony przed zbyt głębokim rozładowaniem, za szybkim ładowaniem lub zwarciem.
  • BEZPRZEWODOWY POWERBANK VARTA: Ten powerbank posiada pojemność o wartości 10.000 mAH i jest potężnym produktem 2 w 1, a mianowicie jako bezprzewodowa ładowarka i powerbank z trzema złączami USB (1x USB-C PD i 2x USP-A QC 3.0). Powerbank może naładować do czterech urządzeń jednocześnie za pomocą kabla lub bezprzewodowo. Bezprzewodowe i szybkie ładowanie aż do 10 watów, USB typu C i Quick Charge wspierają maksymalną prędkość ładowania.

Powiązane tematy:

Filtry
Zmień Zamknij