Głośniki inteligentne

Przejdź do zawartości
Strona główna
Wszystkie produkty Głośniki wi-fi

Inteligentne słuchanie muzyki

Głośniki inteligentne

4 Produkty
4 Produkty
„Zagraj moją ulubioną Playlistę!“

Sterowanie głosem naszych głośników smart, takich jak Holist, jest banalnie proste. Wystarczy, że wypowiesz swoje życzenie na głos. Dzięki kilku mikrofonom HD, które można również wyłączyć, polecenie głosowe jest bardzo zrozumiałe i zrealizowane, nawet przy głośnej muzyce lub z daleka.

M Weiss von Teufel

Audio Streaming

Z zewnątrz piękno, wewnątrz Wi-Fi i Bluetooth
Stream music wirelessly from your smartphone, PC, laptop, iOS or MAC-OS device to your speaker. Video sound is transmitted in-sync with on-screen images.
Bluetooth

Używaj bluetooth do streamingu każdego sygnału audio z smartfona, tableta, komputera lub telewizora do głośników, jak np. YouTube, Apple Music czy Amazon Music. Lub film z ostatniego wieczoru karaoke. Nasze głośniki oferują szczególnie stabilny przesył przez bluetooth przy bardzo dużym zasięgu.

Chromecast built-in

Chromecast

Wybrane systemy streamingowe Teufel są wyposażone dodatkowo w technologię Chromecast built-in. Dzięki niej możesz streamować muzykę z ponad 100 aplikacji z Twojego smartfona, tableta czy komputera bezpośrednio do głośników. Funkcjonalność Chromecast oferują następujące produkty: Teufel Soundbar Streaming, Teufel Sounddeck Streaming i Connector.

Logo - Alexa built in
Alexa built-in

Dzięki wbudowanej technologii Alexa możesz korzystać z takich funkcji jak sterowanie głosem czy aplikacji Amazon Music.

Źródła muzyki

Szafa grająca w stylowej obudowie
Głośniki Teufel Multiroom oferują wiele usług streamingowych, internetowe stacje radiowe i podcasty. Odkryj wszystkie źródła muzyki naszych trzech różnych technologii streamingowych.

FAQ

Zawsze chciałeś wiedzieć, co skrywa się za niektórymi pojęciami ze świata audio? W takim razie rzuć okiem na poniższe pytania.

  • Czym są inteligentne głośniki?

    Inteligentne głośniki to urządzenia ze zintegrowanym wzmacniaczem (głośniki aktywne) i cyfrowym asystentem głosowym. Aby móc korzystać ze sterowania głosowego, inteligentne głośniki są wyposażone w dodatkowe mikrofony. Asystent głosowy sam w sobie jest zwykłym oprogramowaniem, który specjalizuje się w rozpoznawaniu ludzkiej mowy. Właśnie dlatego inteligentne głośniki potrafią reagować i wykonywać polecenia głosowe, jak na przykład: regulacja poziomu głośności, wybór playlisty lub piosenki, a także ustawienie budzika. W zależności od zastosowanego oprogramowania, takie głośniki można zintegrować z inteligentnym systemem zarządzania, jak na przykład Amazon Alexa, i sterować wszystkimi urządzeniami w całym domu.

  • Czy Teufel HOLIST jest inteligentnym głośnikiem?
  • Czy do inteligentnych głośników potrzebuję kabli?
  • Jakie zalety mają inteligentne głośniki w przeciwieństwie do głośników wi-fi?
  • Czy mogę wyłączyć mikrofony w inteligentnych głośnikach?
  • Czy mogę używać głośnik Bluetooth jako inteligentny głośnik?

Głośniki Wi-Fi: tak się słucha muzyki

Zwolennicy schludnej postury będą bardzo zadowoleni: głośniki Wi-Fi Teufel ostatecznie rozprawiają się z kablami, zapewniają doskonały dźwięk hi-fi oraz umożlwiają streaming muzyki w każdym pomieszczeniu Twojego domu.

Bogaty dźwięk dzięki bezprzewodowym głośnikom

Głośniki bezprzewodowe skutecznie eliminują stosy sprzętu i płyt CD oraz plątaniny kabli. Zwolennicy hi-fi mogą cieszyć się korzyściami płynącymi z bezprzewodowego słuchania muzyki w całym domu, ponieważ dźwięk jest dostępny w każdym pomieszczeniu dzięki sieci wi-fi.

Ilość kabli jest zredukowana do minimum. Wystarczy jedno połączenie z najbliższym gniazdkiem zasilającym. W naszych systemach stereo specjalny kabel dostarczany wraz z systemem odtwarza sygnał dźwiękowy do drugiego głośnika i tym samym umożliwia uzyskanie bogatej panoramy stereo. Bezprzewodowa transmisja danych audio z urządzenia odtwarzającego do głośnika jest całkowicie bezprzewodowa.

Wystarczy połączyć głośniki wi-fi z siecią

Wiele miłośników muzyki kupuje bezprzewodowe głośniki multiroom, aby móc słuchać tej samej muzyki w kilku pomieszczeniach jednocześnie. Aby to umożliwić, wystarczy połączyć wszystkie bezprzewodowe głośniki Teufel w jedną sieć. Zintegrowana technologia Raumfeld pozwala na bezprzewodową transmisję dźwięku do wszystkich pomieszczeń w Twoim domu.

Funkcja Multiroom pozwala wielu bezprzewodowym głośnikom na synchroniczne odtwarzanie tej samej lub innej muzyki w każdym z pomieszczeń. Wystarczy zainstalować aplikację Teufel Raumfeld na swoim smartfonie. Pozwala ona na zarządzanie pomieszczeniami, grupowanie poszczególnych głośników bezprzewodowych i tworzenie indywidualnych list odtwarzania dla różnych okazji. Ale to nie wszystko: dzięki zawartemu w aplikacji equalizerowi możesz również kontrolować głośność i dźwięk w każdym pomieszczeniu.

Z aplikacją Teufel Raumfeld możesz słuchać wysokiej jakości dźwięków bez rozmów i komunikatów przerywających odtwarzanie - aktualny utwór po prostu gra dalej. Aplikacja może być używana do streamingu muzyki z takich aplikacji jak Spotify, Tune In lub Napster w każdym pomieszczeniu. Muzyka z gramofonu, odtwarzaczy CD, pamięci USB lub dysków twardych może być również odtwarzana przez sieć wi-fi.


Przyjemność słuchania ze Spotify Connect

Serwis muzyczny Spotify oferuje w swojej aplikacji doskonały katalog muzyczny. Dla wszystkich miłośników muzyki z internetu Teufel oferuje specjalną funkcję Spotify - Spotify Connect. Dzięki tej funkcji muzyczny serwis streamingowy może być odtwarzany na wszystkich bezprzewodowych głośnikach Teufel. Dzięki temu możesz przełączać muzykę z aplikacji do głośników w mgnieniu oka.


Seria głośnikówTeufel One - małe wymiary, duży dźwięk

Mała rzecz, a cieszy - ten opis idealnie odnosi się do serii głośników Teufel One. Po podłączeniu głośników do sieci wi-fi lub Bluetooth natychmiast znajdziesz się w muzycznym raju. Twoje ulubione utwory możesz odtwarzać w fantastycznej jakości dźwięku i to w niewielkich rozmiarach. Głośniki serii One zawierają przyciski sterujące, któe umożliwiają regulację dźwięku. A pod koniec dnia sleeptimer opowie Ci bajkę na dobranoc.


Seri stereo Teufel: bogaty dźwięk stereo z półki lub kolumny

Dzięki serii stereo Teufel udowadnia, że bezprzewodowe głośniki nie muszą być małe. Głośniki stereo są dostępne w różnej wielkości jako głośniki regałowe lub podłogowe, każdy z trójdrożnym systemem z wysokiej klasy przetwornikiem współosiowym. Woofery z włókna węgłowego w modelach Stereo M i Stereo L zapewniają ciśnienie i objętość dźwięku.

Dzięki technologii Teufel Raumfeld możesz również sterować i streamować muzykę w głośnikach serii stereo i Teufel One poprzez funkcję multiroom do wszystkich pomieszczeń w całym domu.


Dobry dźwięk, gdzie tylko chcesz dzięki głośnikom wi-fi i systemowi multiroom

Głośniki bezprzewodowe nie są jedynymi urządzeniami, których można używać do uzyskania niesamowitego dźwięku w systemie multiroom. Bezprzewodowe soundbary Teufel, podłączone do bezprzewodowych głośników, zapewniają czystą przyjemność ze słuchania muzyki w Twoim domu. A jeśli chcesz budzić się z muzyką polecamy nasze Radio Wi-Fi z funckją budzika.


Głośniki wi-fi i Bluetooth firmy Teufel

Wybrane głośniki bezprzewodowe Teufel są sterowane nie tylko przez sieć wi-fi. Również przez Bluetooth możesz wysłać dowolny sygnał audio ze swojego smartfonu, telewizora, tabletu lub komputera do głośników z takich serwisów, jak YouTube-Videos, Apple Music lub Amazon Music. Głośniki Teufel mają bardzo stabilne połączenie Bluetooth o dużym zasięgu.


Głośniki streamingowe - muzyka jest wszędzie

Dobry dźwięk gwarantuje dobrą zabawę! Podkręć Twoją ulubioną muzykę, usiądź wygodnie w fotelu i ciesz się dobrym brzmieniem. Aby muzyka była dostępna w każdym pomieszczeniu, skorzystaj z tej samej biblioteki muzycznej w kuchni i sypialni. Głośniki streamingowe to idealne rozwiązanie.

Audio Streaming umożliwia przesyłanie muzyki drogą radiowa do odbiorcy i urządzeń końcowych. Mogą to być systemy Hi-Fi lub głośniki. Audio Streaming Client oznacza odpowiednie oprogramowanie lub urządzenie, w którym znajduje się to oprogramowanie. Nasze produkty streamingowe Teufel mogą być obsługiwane przez aplikację Teufel Raumfeld. Mają one również dostęp do Twojej biblioteki muzycznej lub internetu - dzięki temu możesz w każdej chwili i w różnych pomieszczeniach cieszyć się swoją muzyką lub muzyką z internetu.

Żegnaj plątanino kabli, witaj audio streaming

Każdy, kto obawia się plątaniny kabli, może odetchnąć z ulgą. Streaming sygnałów audio działa całkowicie bezprzewodowo, system jest zintegrowany z siecią domową. To dotyczy nie tylko Streaming Client, ale również głośników, które odbierają sygnały audio bez ograniczeń.

Pytanie o format muzyczny już się nie pojawia. Podczas gdy większość urządzeń powodowała problemy z bardziej nietypowymi formatami jak .aac lub .flac, w przypadku głośników streamingowych nie ma to już znaczenia. Nic nie stoi Ci na przeszkodzie, aby w pełni i bezprzewodowo cieszyć się muzyką.

Powiązane tematy:

Filtry
Zmień Zamknij