Uchwyty ścienne

Przejdź do zawartości
Strona główna
Wszystkie produkty Akcesoria

Dźwięk, który rozrusza Twoje ściany

Uchwyty ścienne

Wandhalterung
8 Produkty
8 Produkty
Wyświetlono 8 z 8 produktów

Uchwyty ścienne - każdy głośnik znajdzie swoje miejsce

Ze względu na walory dźwiękowe, które ma do zaoferowania system surround, potrzebuje on wystarczająco dużo miejsca, które może się różnić w zależności od wybranego modelu. Tutaj z pomocą przychodzą nasze uchwyty ścienne. Cenna przestrzeń może być wykorzystana ponownie, jeśli głośniki są zamontowane na ścianie lub suficie. Dzięki temu możliwość przypadkowego przewrócenia się i uszkodzenia głośników jest ograniczona do minimum, co jest szczególnie ważne dla rodzin z dziećmi.

Zoptymalizowany obraz dźwiękowy dzięki uchwytowi ściennemu

Dla uzyskania optymalnego obrazu dźwiękowgo bardzo ważne jest prawidłowe ustawienie głośników. Poprzez zamocowanie głośników za pomocą uchwytów ściennych można łatwo i szybko osiągnąć ten cel. Zwłaszcza, że z audio-technologicznego punktu widzenia lepiej jest umieścić głośnik na wysokości naszych uszu. Prawie każdy uchwyt ścienny Teufel oferuje możliwość ustawienia głośników poziomo i pionowo!

W ten sposób można regulować wzorzec promieniowania głośnika, nawet jeśli jest on zamontowany poza optymalną wysokością (0,4 - 1,2 metrów)poprzez ustawienie głośnika w pozycji odsłuchowej. Nie mniej ważne jest również możliwość umieszczenia małych głośników satelitarnych poza polem widzenia. Odkryj nasze akcesoria głośnikowe dla Twojego kina domowego!

Które uchwyty ścienne są odpowiednie?

Nie każdy uchwyt ścienny pasuje do każdego głośnika. Tutaj znajdziesz przegląd naszych uchwytów ściennych. Do wyboru są uchwyty metalowe i plastikowe w różnych rozmiarach. Stabilność uchwytu zależy przede wszystkim od ciężaru głośnika. Informacja o stabilności danego uchwytu znajduje się zazywczaj na opakowaniu. W Teufel można zamówić odpowiedni uchwyt dla każdego głośnika, niezależnie od tego, czy jest to mały głośnik satelitarny, czy duży głośnik podłogowy.

Aby uzyskać więcej informacji na temat wyboru odpowiedniego uchwytu, należy skontaktować się z naszym działem obsługi klienta!

Filtry
Zmień Zamknij