bluetooth-bestsellery

Przejdź do zawartości
Strona główna
Wszystkie produkty Bluetooth

Tych produktów nie możesz przegapić

Bestsellery z kategorii Bluetooth

Bluetooth
9 Produkty
9 Produkty
 

Porównanie produktów

Wartość „Nadaje się do” mieści się w zakresie od 5 do 100 w przyrostach co 5 punktów. Im wyższa wartość, tym bardziej odpowiedni jest produkt dla danego zastosowania.

Testy

Przetestowane i polecane

FAQ

Zawsze chciałeś wiedzieć, co skrywa się za niektórymi pojęciami ze świata audio? W takim razie rzuć okiem na poniższe pytania.

 • Jak znaleźć odpowiedni głośnik Bluetooth?

  Przed zakupem głośnika Bluetooth powinieneś się najpierw zastanowić, jakie funkcje powinien mieć ten głośnik, do czego będzie Ci służył i jakiego rodzaju muzykę powinien on odtwarzać. Przenośne głośniki Bluetooth na zewnątrz mogą być używane również w pomieszczeniach. Głośniki Bluetooth do domu są natomiast podłączone kablem do prądu i są idealnym rozwiązaniem do odtwarzania muzyki w stałym miejscu, na przykład w kuchni, łazience, biurze, czy sypialni. Przenośne mini głośniki, jak BOOMSTER GO czy też ROCKSTER GO z systemem głośnomówiącym, są szczególnie wytrzymałe dzięki gumowanej obudowie i wodoodporne zgodnie z normą IPX7. Z tego względu sprawdzą się one również jako głośniki do ogrodu. Ponadto te głośniki można sparować z drugim głośnikiem tej samej kategorii, co sprawia, że mini głośniki przenośne świetnie sprawdzą się w pokoju dziecięcym lub na pikniku nad jeziorem. Mimo kompaktowych rozmiarów głośnika, dobry dźwięk Twojej muzyki jest gwarantowany. Jeśli głośniki będą używane w pomieszczeniach, to bardzo ważną kwestią przy wyborze odpowiedniego głośnika jest powierzchnia oraz akustyka pomieszczenia. Do mniejszych pomieszczeń wystarczą często wydajne micro głośniki bezprzewodowe. Jeśli jednak chcemy nagłośnić pomieszczenie o powierzchni większej niż 30m2, głośnik powinien być nieco większy. W końcu dobry dźwięk powinien wypełnić całe pomieszczenie. Zastanów się również, z jakimi urządzeniami chciałbyś połączyć głośnik Bluetooth i czy potrzebujesz zewnętrznego subwoofera (np. jako uzupełnienie Twojego zestawu stereo z technologią Bluetooth). Na wszystkich stronach z produktami dostępne są informacje dotyczące portów i złączy, takich jak AUX czy USB oraz dane techniczne produktu.

 • Jak sparować głośnik bezprzewodowy Bluetooth z telefonem?
 • Które głośniki Bluetooth można ze sobą połączyć?
 • Jaka jest różnica pomiędzy wi-fi a Bluetooth?
 • Które głośniki Bluetooth są optymalne dla usługi Alexa?
 • Czy mogę wyposażyć mój stary system w technologię Bluetooth?
 • Czy głośniki Bluetooth można połączyć z telewizorem?
 • Które głośniki Bluetooth marki Teufel są najlepsze?
 • Które głośniki odbierają radio?
Filtry
Zmień Zamknij