Zestawy-projektorów

Wybierz kraj lub region, aby wyświetlić zawartość dla Twojej lokalizacji i kupować online.
Przejdź do zawartości
Strona główna
Wszystkie produkty Kino Domowe

Idealna projekcja obrazu

Zestawy projektorów

2 Produkty
2 Produkty

Projektory Full HD marki Benq do Twojego kina domowego

Projektory, znane również jako projektory cyfrowe, projektory video lub rzutniki, są Ci już prawdopodobnie znane z konferencji i spotkań biznesowych lub z ostatniego pokazu zdjęć i filmików urlopowych Twoich znajomych. Chodzi tutaj o projektory, które przenoszą powiększone ruchome lub nieruchome obrazy z urządzeń źródłowych, jak na przykład z telewizora, komputera, kamery, odtwarzacza DVD, konsoli czy odtwarzacza Blu-ray na gładką powierzchnię projekcyjną, taką jak na przykład biała ściana (nie jest zalecana) lub odpowiedni ekran. Spektrum obejmuje zarówno mobilne projektory małych rozmiarów, jak i projektory Full HD o wysokiej rozdzielczości obrazu. Nowoczesne projektory o wysokim kontraście i Cinematic Color już od dawna znajdują się w wyposażeniu domowych kin naszych fanów jako uzupełnienie niemal wszystkich systemów multimedialnych.

Jest to naszym zdaniem bardzo dobry trend, ponieważ wysokiej jakości urządzenia z porządnym objektywem potrafią tak precyzyjnie odtwarzać wspaniały obraz na dużych powierzchniach, że oglądanie filmów staje się wciągającym doświadczeniem i prawdziwym kinowym przeżyciem. Odpowiedni dźwięk gwarantujemy oczywiście my, firma Teufel.

Tak znajdziesz odpowiedni projektor do Twojego kompletu kina domowego

Wysoka jakość jest dla nas ważna, dlatego Teufel poleca tylko wybranych partnerów, takich jak Benq, dla technicznie idealnego połączenia wszystkich komponentów. Aby ułatwić Ci wybór, przygotowaliśmy kilka dokładnie dopasowanych zestawów z projektorami marki Benq i systemami dźwiękowymi marki Teufel w najlepszym stosunku ceny do jakości produktu.

Cenne wskazówki przed zakupem projektora

 • Dobry projektor kina domowego musi mieć odpowiednią wielkość obudowy, aby zapewnić ciche chłodzenie urządzenia.
 • Objektyw musi dokładnie pasować: w miejscu instalacji projektora obraz wraz z ogniskową musi być dokładnie skierowany na ekran (do obliczania wartości skorzystaj z instrukcji obsługi lub karty danych projektora).
 • Nie wyczerpuj maksymalnych wartości parametrów. Każdy element ma swoje tolerancje.
 • Nie powinieneś również nadużywać regulacji soczewki objektywu.
 • Temat tabu: Ustawianie pod odpowiednim kątem! Projektor musi wisieć lub stać poziomo i w stosunku do płótna musi być zamontowany na odpowiedniej wysokości.
 • Każdy projektor potrzebuje zasilania, a co za tym idzie, również solidnego okablowania. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest zamontowanie kanału kablowego lub gniazdka w pobliżu.

Benq W5700 & SYSTEM 6

Projektor Benq W5700 oraz SYSTEM 6 THX AVR idealnie do siebie pasują! Dlatego chcielibyśmy zaprezentować ten projektor Full HD i nasz SYSTEM 6 wraz z amplitunerem AV Denon AVC-X3700H jako zestaw kina domowego.

Projektor Benq W5700 jako urządzenie kina domowego z technologią 4 K UHD CinePrime oferuje prawie wszystko, czego oczekujemy od normalnego projektora. Projektor DLP jest regularnie doceniany w recenzjach produktów. My również jesteśmy nim zachwyceni! Wyposażony w takie funkcje, jak podwójna soczewka do wygodnego dopasowania optyki projektora na optycznej osi oraz inne funkcje, jak Cinematic Color.

Porównując projektor Benq W5700 z telewizorem Full HD szybko dochodzimy do wniosku, że taki projektor ,w przeciwieństwie do innych telewizorów HD, posiada kilka przydatnych zalet. To urządzenie można umieścić w mieszkaniu oszczędzającym przy tym miejsce i ustawić w zależności od zastosowania. Dzięki maksymalnie możliwej szerokości ekranu 431 centymetrów większość telewizorów nie ma żadnych szans. Bardzo ostre zdjęcia UHD wymagają jednakże wystaraczającej ilości lumenów ANSI – w innym wypadku ciemniejsze sceny nie będą mogły być bezstratnie odtwarzane. Projektor Benq W5700 dysponuje aż 1800 lumenami ANSI. Ten produkt posiada również wystarczającą ilość złączy, jak HDMI i S/PDIF Out potrzebnych do transmisji optycznych sygnałów cyfrowych.

Wiele korzyści przynosi podłączenie projektora Benq do amplitunera AV.

Dzięki sygnałowi optycznemu żadne informacje nie giną, sygnał jest transmitowany bezstratnie i ląduje następnie w cyfrowym konwerterze amplitunera(DAC). Warunkiem wstępnym jest możliwość doprowadzenia sygnału z projektora Benq do urządzenia. Ten sygnał zawiera zarówno informacje dla obrazu, jak i dźwięku. Jeśli szukasz projektora z LED Full HD, który spełnia wszystkie nowoczesnie wymagania, powienieneś sięgnąć po projektor Benq W5700.

Projektor Benq W2700 + ULTIMA 40 Surround „5.1-Set“

Projektor Benq W2700 jest przeznaczony dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z projektorami. To urządzenie umiejętnie pokazuje swoje zalety w mniejszych pomieszczeniach: to wyposażone w optykę krótkodystansową urządzenie wyświetla duże obrazy z małej odległości i daje się łatwo zintegrować w pomieszczenie. Pod względem wyposażenia projektor W2700, tak samo jak jego większy brat W5700, służy technologią CinePrime. Do dyspozycji jest również funkcja regulacji soczeki oraz wysoka rozdzielczość w ULTRA HD dla bardzo ostrych obrazów. Projektor Benq zawiera zatem wiele funkcji, które zazwyczaj można znaleźć w modelach z droższej półki cenowej.

Rozsądnym rozwiązaniem jest oczywiście poprowadzenie dźwięku do zewnętrznego urządzenia. Tutaj do gry wkracza nasz system kina domowego ULTIMA 40 Surround 5.1: składający się z dwóch głośników podłogowych ULTIMA 40, głośnika centralnego , subwoofera oraz dwóch głośników tylnych zestaw został stworzony dla najlepszych doświadczeń prawdziwego kina domowego. Wszystkie komponenty zostały przez nas stworzone oraz sprawdzone pod względem jakości i kompatybilności. Dzięki temu możesz przeżyć prawdziwy dźwięk kina domowego w Twoim salonie.

Benq TH685 + CINEBAR 11 „2.1-Set”

Na sam koniec postanowiliśmy stworzyć niezwykły zestaw z projektorem Benq TH685. Wraz z zestawem CINEBAR 11 „2.1” ta oferta jest przeznaczona szczególnie dla graczy. Smukły soundbar pokazuje swoją moc zarówno podczas grania, jak i podczas odtwarzania muzyki.

Należący do zestawu i oszczędzający miejsce Subwoofer T 6 jest przydatny dla użytkowników, którzy chcą, aby subwoofer w miarę możliwości nie rzucał się w oczy. I tak własnie Subwoofer T 6 można na przykład umieścić pod kanapą. Projektor TH685 dysponuje niezwykle szybką prędkością odświeżania wynoszącą zaledwie 8,3 milisekund. Dzięki temu nigdy nie pojawią się denerwujące opóźnienia podczas transmiji obrazu.

Znakomita rozdzielczość Full HD 1080p wraz z obsługą HDR umożliwa odtwarzanie szczegółowych i wyważonych obrazów. Duża jasność jest zagwarantowana dzięki 3.500 lumenom ANSI – dzięki temu będziesz mógł cieszyć się filmami i grami nawet w dziennym świetle.

Filtry
Zmień Zamknij
 • Cena
 • Typ produktu
 • Streaming
 • Seria
 • Kolor
 • Rodzaj
 • Konfiguracja
 • Złącza
 • Kanały odtwarzania
 • Video
 • Multiroom
 • Formaty dźwięku
 • Asystent głosowy
 • Radio