Klasyczne głośniki

Wybierz kraj lub region, aby wyświetlić zawartość dla Twojej lokalizacji i kupować online.
Przejdź do zawartości
Strona główna
Wszystkie produkty Kino Domowe

Klasyczny zestaw głośników

Głośniki podłogowe i kolumny

Standlautsprecher
15 Produkty
15 Produkty
 

Porównanie produktów

FAQ

Zawsze chciałeś wiedzieć, co skrywa się za niektórymi pojęciami ze świata audio? W takim razie rzuć okiem na poniższe pytania.

 • Jakie głośniki nadają się do kina domowego?

  Wybór głośników do kina domowego zależy od kilku podstawowych kwestii. Po pierwsze, od wielkości pomieszczenia i posiadanego już sprzętu, takiego jak odtwarzacze Blu-ray lub głośniki stereo, a po drugie, od preferencji słuchowych, tzn. do jakich celów częściej będziesz używać głośników? Czy ma to być głównie odtwarzanie muzyki, czy też jesteś entuzjastą filmów i chcesz używać systemu głośników głównie do kina domowego? Jeśli potrzebujesz nagłośnić duże pomieszczenie, systemy kina domowego z większymi głośnikami, takimi jak trójdrożne głośniki podłogowe, są korzystne, ponieważ mogą pobierać więcej mocy (watów) z amplitunera AV, umożliwiając tym samym nagłośnienie większych pomieszczeń. Innym aspektem jest wydajność podczas odtwarzania muzyki w formacie stereo. Dzięki trójdrożnej konstrukcji możliwe jest odtwarzanie całego słyszalnego zakresu częstotliwości. Dlatego nie ma potrzeby stosowania oddzielnego subwoofera, aby uzyskać dobry dźwięk i mocne odtwarzanie basów.

  Jeśli masz już kilka głośników stereo, to sprawdź również nasze zestawy do rozbudowy. Nawet jeśli nie masz jeszcze żadnego sprzętu, oferujemy Ci nasze kompletne systemy kina domowego, które mają już wszystkie niezbędne akcesoria w zakresie dostawy. Dokonując wyboru, należy upewnić się, że konstrukcja obudowy i użyte materiały pasują do istniejących głośników. W ten sposób zapewniony będzie jednorodny obraz dźwiękowy, a Ty nie będziesz musiał się martwić, że tylne głośniki trzeszczą przy wysokich częstotliwościach, podczas gdy głośnik centralny gra zbyt cicho.

  Polecamy zestawy kina domowego z dużymi kolumnami głośnikowymi dla tych, którzy oczekują dobrej jakości dźwięku podczas słuchania muzyki i oglądania filmów. Głośniki w systemie dwudrożnym i trójdrożnym idealnie nadają się na wieczory kina domowego z przyjaciółmi i rodziną. Do pomieszczeń o powierzchni do 40 m² polecamy głośniki kolumnowe z serii LT w eleganckiej aluminiowej obudowie. Wszystkie zestawy oferują fantastycznie brzmiące kolumny głośnikowe najwyższej jakości.

 • Jakie głośniki najlepiej wybrać do małego pokoju?
 • Jak prawidłowo ustawić głośniki?
 • Jakie zalety mają kolumny głośnikowe?
 • Czy głośniki podłogowe i kolumny nadają się do odtwarzania muzyki i oglądania filmów?

Kolumny głośnikowe - idealny dźwięk w Twoim salonie

Kolumny głośnikowe to inwestycja w czysty i mocny dźwięk w Twoim salonie, zarówno w czasie słuchania muzyki, jak i oglądania telewizji. Odpowiednio wyważona akustyka jest kluczowa dla uzyskania czystego i jednolitego dźwięku stereo. Zestawy kolumn głośnikowych, które są odpowiednio dostrojone i zintegrowane w przestrzeni, odtwarzają niezwykle szczegółowy dźwięk, a przy tym sprawią, że usłyszysz dźwięki wszystkich instrumentów.

Z dużymi kolumnami jesteś przygotowany na wszystko. Dzięki technologii trójdrożnej odtwarzany jest cały zakres częstotliwośc. Duża objętość wewnętrzna tych głośników oraz materiały użyte do wykonania głośnika wysokotonowego, głośnika średniotonowego i głośnika niskotonowego również zapewniają ciepły i pełny dźwięk. Dzięki systemom kina domowego z głośnikami podłogowymi możesz cieszyć się najlepszym dźwiękiem przestrzennym i mocnym basem. Doświadcz potężnego dźwięku przestrzennego w stylowej obudowie i rozpocznij dzień ze swoją ulubioną ścieżką dźwiękową.

Różne zestawy stereo

Kolumny podłogowe są dostępne w dwóch podstawowych konfiguracjach: ze zintegrowanym subwooferem oraz bez. Wiele zestawów stereo wymaga zewnętzrnego subwoofera, aby zapewnić solidne basy i potężny dźwięk. Kino domowe z kolumnami i zintegrowanym subwooferem nie wymaga użycia dodatkowego, zewnętrznego subwoofera, aby odtwarzać mocny i czysty dźwięk.

Różna charakterystyka dźwięku w głośnikach stereo

Głośniki podłogowe obsługują wszystkie możliwości odtwarzania. Bez względu na to, czy chcesz obejrzeć film akcji pełen wyścigów samochodowych, czy słuchać koncertu muzyki klasycznej, głośniki stereo gwarantują realistyczny i porywający dźwięk. Dialogi filmowe są idealnie odtwarzane dzięki perfekcyjnym głośnikom średniotonowym. Niezależnie od tego, czy jako źródło sygnału chcesz użyć odtwarzacza Blu-ray, DVD czy MP3, zawsze będziesz cieszył się realistycznym odtwarzaniem i szeroką panoramą dźwiękową.

Głośniki marki Teufel

Szeroki wybór high-endowych kolumn jest dostępny w asortymencie Teufel. Nasza seria T, seria Ultima i Theater oferują najlepszy dźwięk dla kina domowego. W sklepie Teufel Audio znajdziesz świetne kolumny w bezkonkurencyjnych cenach.

Teufel oferuje również swoim klientom 8-tygodniowy okres próbny, tak abyś mógł przetestować nasze głośniki w swoim domu. Więcej soundbarów, kin domowych, głośników Bluetooth i słuchawek można znaleźć w naszym sklepie internetowym w odpowiedniej kategorii oraz w naszym przewodniku zakupowym.

Filtry
Zmień Zamknij
 • Cena
 • Typ produktu
 • Streaming
 • Seria
 • Kolor
 • Rodzaj
 • Konfiguracja
 • Złącza
 • Kanały odtwarzania
 • Dynamore®
 • Video
 • Multiroom
 • Formaty dźwięku
 • Radio
 • Media