Odtwarzacze Blu-ray

Przejdź do zawartości
Strona główna
Wszystkie produkty Akcesoria

Filmy tak mocne, jak nasz dźwięk

Odtwarzacze Blu-ray

4 Produkty
4 Produkty
 

Porównanie produktów

FAQ

Zawsze chciałeś wiedzieć, co skrywa się za niektórymi pojęciami ze świata audio? W takim razie rzuć okiem na poniższe pytania.

Odtwarzacze Blu-ray w sklepieTeufel – zanurz się w świecie idealnego obrazu dźwiękowego

Dzięki współpracy z naszym partnerem, firmą Panasonic, rozszerzyliśmy nasze dotychczasowe portfolio produktów Blu-ray o odtwarzacz Blu-ray Panasonic DP-UB154 Full HD 4K. Jest on dostępny pojedynczo, jako indywidalne rozszerzenie systemu kina domowego, lub w zestawie jako niedrogi system domowej rozrywki z naszym soundbarem CINEBAR 11 i Subwooferem T 6.

Wraz ze swoim niezwykle cichym napędem CD ten odtwarzacz oprócz płyt Blu-ray odtwarza również Twoje ulubione płyty CD i DVD. Ponadto gwarantuje on transmisję formatów audio o wysokiej rozdzielczości, optymalne poziomy jasności oraz żywe obrazy. Nie musisz więc rezygnować z obsługi HDR10+ i Dolby Atmos, ponieważ ten kompaktowy odtwarzacz łączy w sobie najlepsze cechy swoich większych kolegów. Dzięki sterowaniu przez HDMI możliwa jest komfortowa obsługa za pomocą pilota od Twojego telewizora. Port USB umożliwa również podłączenie dodatkowych urządzeń.

Dzięki szerokości tylko 32 cm i eleganckiemu designowi odtwarzacz Blu-ray marki Panasonic wizualnie dopasowuje się do Twojego telewizora i wystroju pomieszczenia. Dzięki temu ruchome obrazy i potężny dźwięk mają jeszcze większe pole działania.

Odtwarzacz Blu-Ray Panasonic DP-UB154 gwarantuje czystą przyjemność oglądania w najlepszej jakości obrazu 4K – i to w cenie podstawowej.

CINEBAR 11 + PANASONIC UB154

Ten zestaw składajacy się z CINEBAR 11 2.1 i Panasonic UB154 świetnie nadaje się jako pełnowartościowy system kina domowego do transmisji audio o wysokiej rozdzielczości w pomieszczeniach do około 20 m2. Dokładnie dopasowne do siebie komponenty najwyższej klasy gwarantują emocjonujące wieczory filmowe o krystalicznie czystej jakości obrazu i powolającym dźwięku. Gry i muzyka są oczywiście również obsługiwane.

W połączeniu z odtwarzaczem Panasonic UB154 ten zestaw niemal dorównuje kompletnemu systemowi dźwiękowemu. Wystarczy jeden kabel HDMI do odtwarzacza Blu-ray, jeden do soundbara i gotowe. Dzięki obsłudze ARC i CEC gwarantującym kompatybilność z Twoim pilotem od telewizora sterowanie jest bardzo łatwe. Podłączenie za pomocą kabla optycznego (TOSLINK) jest również możliwe. Ciesz się zatem wysokimi poziomami dźwięku bez żadnych zniekształceń, precyzyjnym basem, bardzo dobrą zrozumiałością mowy i imponującą jakością obrazu 4K HDR.

Nasz CINEBAR 11 jest wyposażony w dwudrożny system z 8 wydajnymi przetwornikami o długim skoku membrany, 8 końcówek mocy i w dodatkowy głośnik basowy sterowany bezprzewodowo. W myśl zasadzie: mniej kabli, więcej precyzji. Innowacyjny i zajmujący niewiele miejsca Subwoofer T 6 może być ustawiony w pozycji pionowej lub poziomej, przy czym obraz dźwiękowy i pozycję można wygodnie dopasować. Pomimo swojej eleganckiej konstrukcji ten mały gigant służy jako potężne wsparcie dla najlepszego soundbara w swojej klasie. Subwoofer pokrywa zakres częstoliwości od 31 do 200 Hz i osiąga maksymalny poziom ciśnienia akustycznego o wartości 96 dB/1 m. Spektakularny bas odtwarzający dźwięk bez żadnych zniekształceń, który nie ma sobie równych w swojej kategorii.

Spodziewaj się również wielu innych i ciekawych funkcji, jak na przykład wejście AUX do podłączenia odtwarzacza MP3, CD lub Twoich słuchawek, skalowanie 4K UHD, dts, dts-HD, dts X, Dolby, Dolby Surround Pro Logic II i Dolby Atmos oraz Dolby True HD.

Jeśli zamiast filmów 3D chciałbyś odtwarzać muzykę z serwisów streamingowych (Spotify, YouTube itd), Bluetooth 5.0 z kodekiem aptX gwarantuje najwyższej klasy bezprzewodową transmisję Twoich ulubionych piosenek ze smartfona, tableta, laptopa MAC, komputera PC lub notebooka o zasięgu aż do 10 metrów.

CINEBAR 11 Surround + PANASONIC UB154

Jeszcze więcej dobrego dźwięku: CINEBAR 11 – jeden z naszych najpopularniejszych i najlepszych soundbarów – może zostać rozszerzony o bezprzewodowe głośniki dla obszaru tylnego. Głośniki EFFEKT są odpowiednie do odtwarzania treści w technologi Dolby, DTS oraz innych formatów surround i stereo. Twój smart TV otrzyma najlepsze wsparcie, a Ty z pewnością pokochasz ten realistyczny, czysty i wypełniający pomieszczenie dźwięk. Imponujący dźwięk surround oraz efekty spejcalne są teraz na wyciągnięcie ręki – w towarzystwie najlepszego basu.

Nawiązanie bezprzewodowego połączenia jest odbywa się w kilku krokach w menu soundbara CINEBAR 11. Tryby dźwiękowe, jak noc, język itd można również indywidualnie ustawić.

Przy okazji: niektóre stacje odtwarzają sygnał dźwiekowy tylko w formacie stereo. Jeśli system CINEBAR 11 został rozbudowany o głośniki EFFEKT, będą one wyciszone w trybie stereo. Aby wszystkie głośniki otrzymały sygnał audio, należy wybrać w menu soundbara CINEBAR 11 pod punktem „Dźwięk” opcję Upmix. Dzięki aktywnej funkcji Upmix system oblicza niezbędne sygnały i tworzy w ten sposób pełny dźwięk przestrzenny.

Głośniki są dostępne w kolorze czarnym, białym lub czarno-białym i posiadają otwory znajdujace się z tyłu urządzenia do zamontowania ich na ścianie. Opcjonalnie głośniki mogą być również ustawione na stojaku AC 1001 SP.

Dzięki naszemu modelowi sprzedaży bezpośredniej otrzymasz najlepszy system bezpośrednio do Twojego domu i to w najlepszej cenie.

Filtry
Zmień Zamknij
  • Cena
  • Streaming
  • Seria
  • Złącza
  • Radio
  • Media