Twarze naszej marki

Przejdź do zawartości
Strona główna

Tak autentyczni, jak nasz dźwięk

Twarze
naszej marki

 

Kochamy charyzmatyczne osobowości, które podzielają nasze wartości i pasują do stylu firmy Teufel. Niezależnie od tego, czy pochodzą one ze świata mody, sportu czy filmu – łączy nas odwaga w podążaniu za wewnętrznym głosem i w kroczeniu nowymi ścieżkami.

Fabio Wibmer

Dla Fabio grawitacja zdaje się nie istnieć. Profesjonalny rowerzysta górski wykonuje najbardziej szalone triki na swoim rowerze, a miliony ludzi z ekscytacją oglądają jego filmy. Dla marki Teufel stworzył on limitowaną edycję głośnika BOOMSTER ze stylowymi wzorami w kolorze czarnym i złotym.

Fabio Wibmenr - BOOMSTER
Mogli

Mogli

Piosenkarka i autorka tekstów Mogli fascynuje oraz wzrusza fanów swoją muzyką. Przy tym nie tylko stawia na swoje ekspresyjne brzmienie, ale także wydaje swoje nowe piosenki oraz tworzy oprawę muzyczną dla filmów dokumentalnych. W ramach kampanii naszej marki Mogli pozuje przed kamerą z głośnikiem ROCKSTER.

Lie Ning
Lie Ning - MUSICSTATION

Lie Ning

Z pewnością żaden stereotyp: berliński piosenkarz Lie Ning świetnie łączy swój charakterystyczny soulowy wokal z wszechstronnością, tworząc swoje indywidualne brzmienie. Od pierwszej nuty jego dźwięk wprowadza intymność, która w innych okolicznościach jest odczuwalna tylko podczas rozmów w środku nocy. Taką bliskość oferują także nasze słuchawki SUPREME ON, które świetnie pasują do tego wokalisty.

Heinz Strunk

Heinz Strunk

Studio Braun, Fraktus czy Der Goldene Handschuh – Heinz Strunk to prawdziwy multitalent w świecie kultury. Jako pisarz Strunk sytuuje się pomiędzy poetą a maszyną do tworzenia komediowych gagów. W 2022 roku jego powieść „Ein Sommer in Niendorf” trafiła na listę bestsellerów tygodnika Spiegel. Na tle mostu Oberbaumbrücke prezentuje on system POWER HIFI.

Sonja Gerhardt

Aktorka Sonja Gerhardt jest berlinianką z krwi i kości, a swoimi występami w teatrze Friedrichstadtpalast oraz na kinowym ekranie definiuje rolę kobiety za każdym razem na nowo. Czasem zbuntowana, czasem pomysłowa, ale zawsze inna. CINEBAR ONE jest w tym wypadku świetnym uzupełnieniem nie tylko do odtwarzania dźwięku filmów z jej udziałem.

Sonja Gerhardt
Micha Fritz - REAL BLUE NC
Gesichter der Marke - Micha Fritz

Micha Fritz

Współzałożyciel organizacji „Viva con Agua” Micha Fritz ma ważne przesłanie: dostęp do czystej wody dla wszystkich ludzi. Wykorzystuje on muzykę jako uniwersalny język, aby zwrócić uwagę na ten problem. Głośnik BOOMSTER zapewnia mu potężne dźwiękowe wsparcie podczas jego misji.

Fabio Schäfer

Rowerzysta górski Fabio Schäfer nie tylko stawia sobie wysoko poprzeczkę, ale także wywraca do góry nogami prawa natury i grawitacji. Na kanale YouTube dokumentuje on swoje triki i nowe wyczyny oraz oferuje wgląd za kulisy swoich innych przygód. Przy takim poziomie adrenaliny, to oczywiste, że potrzebuje on solidnego towarzysza, jakim jest ROCKSTER CROSS.

Fabio Schaefer

Lilly Stoephasius

Kiedy Lilly Stoephasius występowała na Igrzyskach Olimpijskich 2020 w Tokio, miała zaledwie 14 lat. Jednak to nie jej wiek, lecz idealna technika zaimponowała scenie sportowej. Jej urozmaicony trik "Backside Air" pokazuje, jak bardzo ważne są dla Lilly dynamika, szybkość oraz lekkość. Specjalnie dla marki Teufel prezentuje ona niezwykle lekkie słuchawki AIRY TRUE WIRELESS.

Lilly Stoephasius
Anahita Sadighi - Ultima 40
Anahita Sadighi

Anahita Sadighi

Właścicielka galerii Anahita Sadighi nadaje nowy ton na berlińskiej scenie artystycznej. Jej dwie galerie stanowią pewnego rodzaju most pomiędzy Azją a Europą oraz sztuką tradycyjną i współczesną. O odpowiednie brzmienie w jej galeriach dbają ULTIMA 40 oraz MOTIV GO.

Timo Jacobs

Chętnie występuje w roli głównej przed kamerą lub tuż za nią jako reżyser – Timo Jacobs podąża swoją własną drogą. O tym świadczy uznanie jego pracy na międzynarodowej scenie: jego film „Stand up! Was bleibt, wenn alles weg ist” zdobył nagrodę m.in.: na festiwalu filmowym w Nowym Jorku (NYCIFF) w 2021 roku. Teufel towarzyszył Timowi podczas jego spaceru po Berlinie ze słuchawkami REAL BLUE NC.

Timo Jacobs
Finn Springborn

Finn Springborn

Profesjonalny surfer Finn Springborn zdecydowanie nie lubi ciepłych kąpieli. W Danii woda nie osiąga tropikalnych temperatur, a Finn jest przyzwyczajony do surowych warunków pogodowych. Wraz ze swoim kamerzystą Philippem odwiedził on zimą najpiękniejsze miejsca do surfowania w Europie i w swoim krótkim filmie uchwycił najlepsze momenty z tej podróży. Finn uwielbia także cieszyć się swoim ulubionym dźwiękiem na plaży ze słuchawkami AIRY SPORTS TWS lub głośnikiem ROCKSTER AIR.

Ali Lacin

Ali Lacin

Ali to zawodowy sportowiec z Berlina: podczas paraolimpijskich Mistrzostw Świata w 2019 roku wygrał brązowy medal w sprincie na 200 metrów i tym samym zakwalifikował się na Igrzyska Paraolimpijskie w Tokio 2021. Dla marki Teufel sportowiec stanął przed kamerą w 2020 roku i zaprezentował słuchawki AIRY SPORTS.

Buki Akomolafe

Projektantka Buki stanowczo odrzuca szybką modę i produkuje wytrzymałe ubrania z materiałów pochodzących z ekologicznie pewnych i sprawdzonych źródeł. Przyciągające wzrok nadruki i kolorowe materiały to jej znak rozpoznawczy. W jej berlińskiej pracowni można podziwiać modę w androgynicznym stylu. Stylowy dźwięk w jej pracowni zapewnia głośnik MOTIV GO.