Twarze naszej marki

Przejdź do zawartości
Otwórz menu Zamknij menu
Strona główna

Tak autentyczni, jak nasz dźwięk

Twarze
naszej marki

Kochamy charyzmatyczne osobowości, które podzielają nasze wartości i pasują do stylu firmy Teufel. Niezależnie od tego, czy pochodzą one ze świata mody, sportu czy filmu – łączy nas odwaga w podążaniu za wewnętrznym głosem i w kroczeniu nowymi ścieżkami.

Frederick Lau

Frederick Lau gra całym sercem i całą duszą. Zawsze intensywnie, zawsze prawdziwie i szczerze. Prawdziwy Berlińczyk z krwi i kości. Tak jak my. Aktor już od dwóch lat jest twarzą naszej marki i dzieli razem z nami pasję do dobrego brzmienia.

Ali Lacin

Ali to zawodowy sportowiec z Berlina: podczas paraolimpijskich Mistrzostw Świata w 2019 roku wygrał brązowy medal w sprincie na 200 metrów i tym samym zakwalifikował się na Igrzyska Paraolimpijskie w Tokio 2021. Dla marki Teufel sportowiec stanął przed kamerą w 2020 roku i zaprezentował słuchawki AIRY SPORTS.

Buki Akomolafe

Projektantka Buki stanowczo odrzuca szybką modę i produkuje wytrzymałe ubrania z materiałów pochodzących z ekologicznie pewnych i sprawdzonych źródeł. Przyciągające wzrok nadruki i kolorowe materiały to jej znak rozpoznawczy. W jej berlińskiej pracowni można podziwiać modę w androgynicznym stylu.

Fabio Wibmer

Dla Fabio Wibmer grawitacja nie istnieje. Na swoim rowerze Wibmer wykonuje niewiarygodne triki, a w swoich filmach trzyma publiczność w napięciu do samego końca. Fakt, że podczas sesji zdjęciowej w lecie 2020 balansował na stojąco na kierownicy swojego roweru z głośnikiem BOOMSTER, nie było dla niego niczym szczególnym, ale dla nas było to wielkie kino.