Strona główna

Przejdź do zawartości
Strona główna

REAL BLUE TWS 2

Dźwięk z doświadczeniem

(81) 689,00 599,00 Cena zawiera VAT
13% korzystna cena
Kolor: Night Black
 • Zamów już teraz! Gotowy do wysyłki w przeciągu jednego dnia roboczego
 • Najniższa cena w przeciągu ostatnich 30 dni 599,00
 • 9,00 Wysyłka

+20% Bon rabatowy*

TFL-BKSVM4PU
Skopiowano

Skopiuj i zrealizuj kod rabatowy
Tylko przez krótki czas

Najważniejsze cechy

REAL BLUE TWS 2

Dlatego kochamy ten produkt

Słuchaj swojej ulubionej muzyki w podróży, prowadź wideokonferencje w doskonałej jakości dźwięku i ciesz się najlepszym brzmieniem podczas treningu. Nowe słuchawki REAL BLUE TWS 2 pomieściły w swojej konstrukcji największe technologie dźwiękowe mimo tak kompaktowego formatu. Bo dobry dźwięk wymaga doświadczenia.

REAL BLUE TWS 2

Zalety na pierwszy rzut oka

 • Słuchawki bezprzewodowe douszne z hybrydową technologią Active Noise Cancelling (ANC) zapewniają efektywne tłumienie hałasów, możliwość wyboru trybu transparentnego w celu usłyszenia zewnętrznych hałasów bez potrzeby ściągania słuchawek
 • Nowość: słuchawki są kompatybilne z aplikacją Teufel Headphones, zoptymalizowany dźwięk nawet przy wysokich poziomach, zoptymalizowany kształt słuchawek
 • Bluetooth 5.2 z AAC do bezprzewodowego przesyłania muzyki w jakości podobnej do płyty CD ze Spotify, Amazon Music, YouTube, Apple Music i Co., dźwięk video jest odtwarzany synchronicznie z ruchem warg
 • Wydajne przetworniki liniowe HD z 12 milimetrowymi membranami do uzyskania szerokiego zakresu częstotliwości, precyzyjnych tonów wysokich, ciepłych tonów średnich i mocnych basów aż do 10 Hz
 • Całkowity czas odtwarzania z etui wynosi ponad 25 godzin bez ANC, ponad 18 godzin odtwarzania z ANC, aż do 8 godzin odtwarzania na jednym ładowaniu bez ANC, ponad 6 godzin odtwarzania z ANC
 • Ochrona przed bryzgami wodnymi zgodnie z normą IPX3, słuchawki są odporne na lekki deszcz i pot, inteligentny panel dotykowy na słuchawce do sterowania technologią ANC i trybem transparentnym, do przyjmowania połączeń przychodzących, uruchamiania asystenta głosowego i regulacji głośności
 • Funkcja systemu głośnomówiącego do bezprzewodowego telefonowania, rozmów przez Skype, Facetime, sterowania głosowego poprzez Google/Siri z bardzo dobrym zrozumieniem mowy, możliwość dzwonienia za pomocą tylko jednej słuchawki
 • Kompatybilność z aplikacją Teufel Headphones, oferującą dodatkowe ustawienia dźwiękowe, wyświetlanie poziomu baterii na smartfonach z systemem iOS i Android oraz na etui, automatyczne parowanie po otwarciu etui, specjalnie wyprofilowane wkładki (XS, S, M, L, XL) w kształcie grzybka wykonane z antybakteryjnego silikonu gwarantują idealne i komfortowe dopasowanie słuchawki, także podczas treningu
„Teufel Real Blue TWS 2 to bardzo dobrze brzmiące słuchawki oferujące przy okazji subtelny design, bardzo dobre tłumienie pasywne i bardzo dobrej jakości aktywną redukcję hałasu.”
myapple.pl
28.04.2023
Wszystkie recenzje i testy
(4.75 z 5 dla 80 ocen)
Wszystkie oceny

Dźwięk z doświadczeniem

Małe, subtelne, o potężnym dźwięku. Oto nowe słuchawki REAL BLUE TWS 2.

Zapewniają ciszę oraz świetny dźwięk

Dzięki hybrydowej technologii Active Noise Cancelling (ANC) możesz zredukować przeszkadzające hałasy z zewnątrz, takie jak huczenie w pociągu czy samolocie oraz hałasy otoczenia w biurze, aby cieszyć się ulubioną muzyką oraz rozmowami telefonicznymi w całkowitej ciszy. Technologię Active Noise Cancelling można również wyłączyć.

Kontroluj swój dźwięk

Jeśli chcesz słuchać dźwięków otoczenia podczas użytkowania słuchawek REAL BLUE TWS 2, możesz aktywować tryb transparentny poprzez naciśnięcie jednego przycisku. Dzięki temu usłyszysz na przykład zapowiedzi na dworcu kolejowym.

Dorasta swoim większym kolegom do pięt

Również w naszych dotychczas najmniejszych słuchawkach tkwi prawdziwy Teufel. Nasi akustycy przywiązują bowiem dużą wagę do głębokich i precyzyjnych basów, które nie pojawiły się w żadnych innych słuchawkach True Wireless - w szczególności nie w tej klasie cenowej.

 
Ogromne 12 milimetrowe membrany zapewniają wysokie poziomy akustyczne oraz głębokie i precyzjne basy aż do 10 Hz
Nowa technologia wzmacniacza zapewnia niski poziom szumu urządzenia
Miękkie i szczelnie zamykające ucho wkładki silikonowe w kształcie grzybka
Wskaźnik poziomu naładowania baterii

Bezprzewodowo w wysokiej jakości

Nasze produkty gwarantują czyste i stabilne połączenie Bluetooth przy minimalnym zużyciu prądu.  Możliwy jest zasięg powyżej 10 metrów.

Apple
Funktioniert für Systeme mit Android.
Icon - Windows Phone
Linux

Odtwarzaj muzykę, filmy i gry ze smartfona, tableta, notebook'a, komputera PC lub Mac.
Niezależnie od tego, jakiego systemu używasz.

Synchronizacja dźwięku z ruchem warg

Dźwięk wideo np. z YouTube lub innej aplikacji oraz dźwięk gier jest odtwarzany synchronicznie z ruchem warg.

AAC is a technology that ensures CD-like quality for audio streams when the sender and receiver device support it. AAC is supported by Chromecast built-in, Android devices, and iOS devices.

AAC

AAC jest obecnie szeroko stosowanym kodekiem Bluetooth, podobnym do apt-X firmy Qualcomm, który zapewnia bezprzewodową transmisję dźwięku w jakości podobnej do płyty CD, o ile nadajnik i odbiornik obsługują ten kodek. AAC jest obsługiwany również przez Androida, ale głównie przez urządzenia z systemem iOS.

Odporne i wytrzymałe

Deszcz i kurz nie stanowią żadnej przeszkody dla słuchawek REAL BLUE TWS 2. Bieganie w deszczu, myjnia samochodowa, a nawet prace szlifierskie – nie ma problemu!

Grają dłużej i głośniej

Bluetooth 5.2 i wydajna bateria sprawiają, że REAL BLUE TWS 2 grają aż do 8 godzin. Słuchawki ładują się w etui ponad dwa razy, co zapewnia łączny czas odtwarzania do ponad 25 godzin bez ANC i do ponad 18 godzin z ANC.

Czas odtwarzania bez ANC
ponad 25 godzin

Czas odtwarzania z ANC
ponad 18 godzin

Chętnie rozmawia ze sobą i z innymi

Wbudowana technologia redukcji szumów i echa gwarantuje bardzo dobrą zrozumiałość mowy oraz wysoką jakość rozmów telefonicznych. Dzięki temu zostaniesz zrozumiany również w głośnych otoczeniach.

Icon - Phone
Cześć Marcin! Idziemy do kina?
Headsey
Hej Siri! Jak nazywa się najgorszy film wszechczasów?
Headsey
Hej Google! Wiem, gdzie spędzałeś ostatnie lato.

Dopasuj swój dźwięk

Aplikacja Teufel Headphones zapewnia dostęp do takich funkcji, jak timer, asystent głosowy, korektor (equalizer), podział na lewą i prawą słuchawkę, technologia ANC i wiele więcej. Dzięki temu możesz indywidualnie dopasować swój dźwięk. Nieważne, czy uwielbiasz głębokie basy czy neutralne tony: wystarczy jedno kliknięcie.

Pokaż więcej

Pełna zawartość zestawu

REAL BLUE TWS 2
 • 1 × Słuchawka prawa do REAL BLUE TWS 2 – Night Black
 • 1 × Słuchawka lewa do REAL BLUE TWS 2 – Night Black
 • 1 × Etui do ładowania REAL BLUE TWS 2 – Night Black
 • 1 × Wkładki silikonowe (XS, S, M, L, XL) do REAL BLUE TWS 2 – Night Black
 • 1 × Kabel USB-C do ładowania REAL BLUE TWS 2 – Black

Szczegóły techniczne

 • Słuchawka prawa do REAL BLUE TWS 2

  • Opis Artykuł
   Szerokość 2,24 cm
   Waga 5,5 g
   Wysokość 2,26 cm
   Głębokość 2,76 cm
  • Opis Artykuł
   Android tak
   iOS tak
   Microsoft tak
  • Opis Artykuł
   Czas odtwarzania na baterii średnia głośność 8 h
   Pojemność baterii 55 mAh
   Typ baterii Litowo-jonowa
   Noise Cancelling tak
  • Opis Artykuł
   Głośniki szerokopasmowe (ilość w obudowie) 1
   Głośniki szerokopasmowe (średnica) 12 mm
   Zakres częstotliwości od/do 10 - 20000 Hz
   Ochrona przed natryskiem wody IPX3 tak
  • Opis Artykuł
   Bluetooth tak
   Bluetooth AAC tak
   Zestaw głośnomówiący tak
   Bluetooth 5.2 tak

  Słuchawka lewa do REAL BLUE TWS 2

  • Opis Artykuł
   Szerokość 2,24 cm
   Waga 5,5 g
   Wysokość 2,26 cm
   Głębokość 2,76 cm
  • Opis Artykuł
   Android tak
   iOS tak
   Microsoft tak
  • Opis Artykuł
   Czas odtwarzania na baterii średnia głośność 8 h
   Pojemność baterii 55 mAh
   Typ baterii Litowo-jonowa
   Noise Cancelling tak
  • Opis Artykuł
   Głośniki szerokopasmowe (ilość w obudowie) 1
   Głośniki szerokopasmowe (średnica) 12 mm
   Zakres częstotliwości od/do 10 - 20000 Hz
   Ochrona przed natryskiem wody IPX3 tak
  • Opis Artykuł
   Bluetooth tak
   Bluetooth AAC tak
   Zestaw głośnomówiący tak
   Bluetooth 5.2 tak

  Etui do ładowania REAL BLUE TWS 2

  • Opis Artykuł
   Szerokość 6,51 cm
   Waga 37,3 g
   Wysokość 4,04 cm
   Głębokość 2,96 cm
  • Opis Artykuł
   Pojemność baterii 370 mAh
   Typ baterii Litowo-polimerowa
  • Opis Artykuł
   USB C tak

Testy i opinie

„Teufel Real Blue TWS 2 to bardzo dobrze brzmiące słuchawki oferujące przy okazji subtelny design, bardzo dobre tłumienie pasywne i bardzo dobrej jakości aktywną redukcję hałasu.”
myapple.pl
28.04.2023
Więcej

„Powierzchnia ich obudów ma ciekawą fakturę, która nadaje im bardzo stylowy wygląd - parafrazując nazwę marki (teufel to po niemiecku diabeł), można śmiało nazwać je małym czarnymi diabełkami, choć niepozbawionymi subtelności.”

„Przekładając te wartości na nasz język, słuchawki Teufel REAL BLUE TWS 2 mają przyjemne i dynamiczne basy oraz czyste i klarowne tony wysokie.”
conowego.pl
04.04.2023
Więcej

„Jakość dźwięku z Teufel REAL BLUE TWS 2 jest zaskakująco dobra, a zawdzięczamy to wyjątkowo dużym przetwornikom, które mają nie 5mm średnicy, nie 10mm, ale 12mm. Tym samym są to jedne z największych przetworników w słuchawkach dokanałowych.”

"O wysokiej jakości dźwięku świadczy też zakres częstotliwości, który w tym modelu wynosi od 10 – 20000 Hz, co nie jest często spotykane.”

„[…] za reprodukcję dźwięku odpowiadają dość sporych rozmiarów, 12-milimetrowe przetworniki dynamiczne. Jednak, co ważniejsze, są one w stanie wykrzesać z siebie naprawdę godne pochwały brzmienie.”
oiot.pl
11.01.2023
Więcej

"Bas ma dużą moc, potrafi szybko zaatakować i świetnie schodzi w dół. Mimo to kontrola niskich tonów stoi na bardzo dobrym poziomie, basy nie zamulają całego brzmienia, ich ilość jest po prostu odpowiednia do słuchanego utworu."

"Dźwięk jest pełny, klarowny i bardzo rozdzielczy."