
Odtwarzacz Blu-ray Panasonic DP-UB154
Odtwarzacz Blu-ray Ultra HD 4K z technologią Dolby Atmos i obsługą Multi HDR oraz HDR10+ dla znakomitej jakości obrazu z realistycznymi kontrastami i kolorami

Z gotowym do gry zestawem Ultima 40 i amplitunerem Denon doświadczysz czystego dźwięku hi-fi, który zapewni Ci intensywne i niezapomniane przeżycia muzyczne przy wysokich poziomach głośności. Kupując ten zestaw oszczędzasz w porównaniu z pojedynczym zakupem.

"... atrakcja dla oczu i uczta dla uszu".








Kolumna hi-fi najwyższej klasy
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 21,5 cm |
| Wysokość | 106,5 cm |
| Głębokość | 32 cm |
| Waga | 20 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Zaciski terminala | Zaciski śrubowe, pozłacane |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Przystosowany do amplitunera | tak |
| Przystosowany do wtyków bananowych | tak |
| Bi-Amping/Bi-Wiring | tak |
| Maksymalna średnica kabla | 4 mm |
| Otwory kompensujące (pozycja) | Tylne |
| Otwory kompensujące | 2 |
| Zdejmowana pokrywa przednia | tak |
| Materiał obudowy | MDF |
| Powierzchnia obudowy | Foliowana |
| Pojemność wewnętrzna netto | 54 L |
| Przygotowany pod spikes | tak |
| Zintegrowany stojak | tak |
| Głośnik wysokotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik wysokotonowy (średnica) | 25 mm |
| Głośnik wysokotonowy (materiał) | Tkanina |
| Głośnik średniotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik średniotonowy (średnica) | 165 mm |
| Głośnik średniotonowy (materiał) | Kevlar |
| Głośnik niskotonowy (ilość w obudowie) | 2 |
| Głośnik niskotonowy (średnica) | 165 mm |
| Głośnik niskotonowy (materiał) | Włókno szklane |
| Moc ciągła (IEC - Long Term) | 120 W |
| Czułość (2.83 V / 1 m) | 87 dB |
| Zakres częstotliwości od/do | 39 - 20000 Hz |
| Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) | 200 W |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego | 108 dB/1m |
| Impedancja [Om] | 4 - 8 Ohm |
| Układ głośników | Trójdrożny |
| Konstrukcja obudowy | Bass reflex |

Amplituner AV z mocą 145 W na każdy kanał
| Opis | Produkt |
|---|---|
| DAB+ | tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 43,4 cm |
| Wysokość | 15,1 cm |
| Głębokość | 33,9 cm |
| Waga | 8,6 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| AUX | tak |
| Cyfrowe wejścia koaksjalne | 1 |
| Cyfrowe wejścia optyczne | 2 |
| AirPlay 2 | tak |
| Bluetooth | tak |
| LAN | tak |
| Wi-Fi | tak |
| HDMI 3D ARC CEC | tak |
| Wyjścia video - HDMI | 1 |
| Wejście video- HDMI | 1 |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| AAC | tak |
| FLAC | tak |
| MP3 | tak |
| WAV | tak |
| WMA | tak |
| Dolby Vision | tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Moc wyjściowa wzmacniacza: satelity | 145 W |
| Kanały wzmacniacza | 2 |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Amazon Music | tak |
| Deezer | tak |
| napster | tak |
| SoundCloud | tak |
| Spotify | tak |
| TIDAL | tak |
| TuneIn | tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Pilot | Na podczerwień |



"... atrakcja dla oczu i uczta dla uszu".


"Dzięki głośnikom podłogowym Ultima 40 berlińska firma wprowadza na rynek prawdziwie wszechstronne urządzenia, które pozwalają doświadczyć każdego rodzaju muzyki, kina domowego lub dźwięku w grach. W zależności od użytego źródła mogą one ujawnić niuanse wzmacniacza lub amplitunera AV, a tym samym z łatwością grać w zakresie high-end. Jednak w segmencie premium pokazuje swoje uzasadnienie i staje się prawdziwym zwycięzcą w stosunku ceny do wydajności produktu. Kolumny Ultima 40 oferują wspaniałą akustykę. Mogą również stanowić wizualne akcenty w pomieszczeniach, w których brakuje przestrzeni i są prawdziwą atrakcją dla oczu i ucztą dla uszu. Dwie kolumny, które razem tworzą prawdziwą potęgę dźwięku [...]."

"Ten głośnik to przyjemność dla oka i ucha"

"Spodziewaliśmy się, że Ultima będzie brzmieć jak Ultima. Grała dynamicznie i tworzyła żywy obraz dźwiękowy. Nawet jeśli reprodukcja czasami wydawała się zbyt zamknięta, a głos Marli Glen wykazywał odrobinę za dużo koloru, głośnik był przyjemnie zauważalny w porównaniu z modelem z 2016 roku z nieco bardziej przewiewną reprodukcją wysokich częstotliwości. Dało to dźwiękowi nieco więcej przestrzenności".

"...znacznie dojrzalszy głośnik"


"[...] Teufel Ultima 40 MK3 2018 oferuje świetny stosunek ceny do jakości produktu. Pierwsze nuty wydobywające się z głośników mają ciepły charakter i zdefiniowany fundament basowy. Tony niskie brzmią potężnie i są wyraźnie obecne, ale nie są przesadzone".

"... inteligentna technologia z harmonijną akustyką..."


"Pod względem akustycznym nowa Ultima 40 również ma wiele do zaoferowania. Potężny dźwięk charakteryzuje się dobrą dynamiką i reprodukcją, która może wyróżniać się w filmie. Dzięki dwóm przetwornikom basowym i dość niskiemu strojeniu, dodatkowy subwoofer nie jest konieczny. [...] Pod względem muzycznym te dwie kolumny podłogowe są bardzo solidne w tym co robią, są dostrojone nieco bardziej pod kątem basów, ale oferują dobrze zbalansowane wysokie i średnie tony."

"... słuchanie każdego rodzaju muzyki jest przyjemnością..."


"Ultima 40 w swojej trzeciej generacji to prawdzia okazja cenowa, która jest w stanie przekonać większość użytkowników: zewnętrzny design bez zarzutu i z cudownie zrównoważonym i neutralnym dźwiękiem. Nie jest to audiofilski cud, ale głośnik, z którym można cieszyć się słuchaniem każdego rodzaju muzyki. Nie znam lepszej alternatywy dla każdego, kto nie chce wydawać dużych pieniędzy, ale nadal chce słuchać muzyki trochę głośniej - również dlatego, że nowa Ultima 40 została opracowana w tak praktyczny sposób, aby można ją było łączyć z mniejszymi wzmacniaczami i umieszczać w mniejszych pomieszczeniach".

"... niebiańskie rozkosze".




"[...] Zestaw Ultima stworzył świetną atmosferę i sprawiał wrażenie dużej areny koncertowej. [...]""Reprodukcja głosu w muzyce i zrozumiałość mowy w filmie były na równi z wieloma zestawami, które kosztowały dwa razy więcej. Ten zestaw z Berlina bardzo dobrze poradził sobie również z reprodukcją przestrzenną [...]".

"Świetny dźwięk za niewielkie pieniądze"




"[...] to, co te dwa [...] głośniki emitują w naszym pokoju jest po prostu rewelacyjne. Rzadko kiedy słyszeliśmy głośniki w tym przedziale cenowym, które odtwarzają muzykę tak szczegółowo, szerokopasmowo i przestrzennie. Klasyczne dzieła Beethovena brzmią w całej swojej akustycznej okazałości, lśniąc bajeczną rozdzielczością i doskonale zdefiniowaną sceną stereo. Dzięki konfiguracji z podwójnym głośnikiem niskotonowym, nowa kolumna podłogowa z serii Ultima przez cały czas ujawnia niesamowicie potężny, a jednocześnie precyzyjnie brzmiący bas. Ten ostatni charakteryzuje się również doskonałą dynamiką i zwinną reakcją, co jest szczególnie zauważalne w przypadku nowoczesnej muzyki pop, rock i hip-hop".
Niezbędne akcesoria są zawarte w zestawie.

Odtwarzacz Blu-ray Ultra HD 4K z technologią Dolby Atmos i obsługą Multi HDR oraz HDR10+ dla znakomitej jakości obrazu z realistycznymi kontrastami i kolorami

Odtwarzacz Blu-ray Ultra HD z technologią Dolby Atmos, Dolby Vision, najnowocześniejszym procesorem HCH i obsługą Multi HDR oraz HDR10+ dla wysokiej wierności odtwarzania filmu

Odtwarzacz Blu-ray Ultra HD 4K z technologią Dolby Atmos i obsługą Multi HDR oraz HDR10+ dla znakomitej jakości obrazu z realistycznymi kontrastami i kolorami

Kabel głośnikowy 2 x 4,0 mm²

Kabel głośnikowy 2 x 2,5 mm²

Kabel HDMI o wysokiej prędkości obsługuje wszystkie specyfikacje 2.0, jak na przykład 4K 50/60p i 4K 3D

Kabel HDMI o wysokiej prędkości obsługuje wszystkie specyfikacje 2.0, jak na przykład 4K 50/60p i 4K 3D

Uniwersalny kabel połączeniowy stereo jack 3,5 mm

Uniwersalny przedłużasz stereo jack 3,5 mm

Wtyki bananowe, pokryte złotem

Projektor Full HD średniej klasy dla bardzo ostrych obrazów

Subwoofer aktywny najwyższej klasy, może być używany jako subwoofer typu front-firing lub down-firing

Wielostronny odtwarzacz sieciowy WiFi i Bluetooth z wysokiej jakości konwerterem D/A od Cirrus Logic®

Zestaw składający się z 1x nadajnika oraz 1x odbiornika do bezprzewodowej transmisji sygnałów (audio/video) przez HDMI do 30 metrów (w linii wzroku)

Wysokiej jakości nadajnik i odbiornik Bluetooth, odpowiedni do wszystkich słuchawek Teufel Bluetooth lub kompletnych systemów audio oraz soundbarów

Przełącznik z 4 portami do podłączenia soundbara za pomocą złącza HDMI eARC do trzech źródeł HDMI oraz telewizora, projektora lub monitora

To urządzenie umożliwia emitowanie dźwięku z telewizora ze złączem HDMI-ARC lub ze źródła HDMI, jak Apple TV, Fire TV lub komputer, które są podłączone do portu HDMI