Kariera w Teufel - oferty pracy - proces aplikacyjny

Przejdź do zawartości
Otwórz menu Zamknij menu
Strona główna

Nasz proces aplikacyjny*

Po pomyślnym złożeniu wniosku za pośrednictwem naszego portalu online, przejrzymy wszystkie dokumenty aplikacyjne wraz z kierownictwem danego działu. Ze względu na dużą liczbę aplikacji w niektórych działach, może minąć nawet do dwóch tygodni, zanim się z Tobą skontaktujemy.

Jeśli Twoje podanie zrobi na nas pozytywne wrażenie, w pierwszej kolejności planujemy rozmowę telefoniczną lub rozmowę przez Skype'a ze specjalistą danego działu. Chodzi tu przede wszystkim o to , aby uzyskać pierwsze wrażenia, zadać konkretne pytania dotyczące Twojej aplikacji i oczywiście odpowiedzieć na pytania dotyczące Twojej pozycji, zespołu i całej firmy Teufel.

Po pierwszej preselekcji podejmujemy decyzję, kogo chcielibyśmy lepiej poznać podczas dłuższej rozmowy kwalifikacyjnej w naszej firmie. W przypadku niektórych specjalistycznych dziedzin, takich jak inżynierii sprzętu lub oprogramowania, dołączamy również mały test, aby uzyskać pierwsze wrażenie dotyczące Twoich umiejętności technicznych.

Po rozmowie kwalifikacyjnej otrzymasz od nas oficjalny Feedback – a w najlepszym wypadku również ofertę współpracy! Staramy się planować rozmowy kwalifikacyjne dla tego samego stanowiska w krótkich odstępach czasowych, aby móc przekazać Feedback wszystkim kandydatom. Ze względu na podróże służbowe lub nieobecność związaną z urlopem, rozmowy kwalifikacyjne mogą trwać od kilku dni do kilku tygodni – postaramy się jednak przekazać Ci tymczasowy Feedback, gdybyśmy potrzebowali więcej czasu na podjęcie ostatecznej decyzji!

Dla stanowisk kierowniczych przeprowadzamy również jednodniowe szkolenie Assessment Center po rozmowie kwalifikacyjnej.

Masz pytania dotyczące procesu aplikacyjnego? W takim razie skontaktuj się z nami pod adresem careers@teufel.de!

* w indywidualnych przypadkach opisany powyżej proces może być łatwo dostosowany do aktualnej sytuacji kandydata