Strona główna

Przejdź do zawartości
Strona główna

STEREO L 2

Każdy ton to dzieło sztuki

(70) 9 199,00 Cena zawiera VAT
Kolor: White
 • Zamów już teraz! Gotowy do wysyłki w przeciągu jednego dnia roboczego
 • 319,00 Wysyłka
 • Testuj przez 8 tygodni
Tak klienci oceniają nasz produkt Teufel STEREO L (4.77 z 5 na 70 ocen)
Uwaga: Kolumny STEREO L 2 nie są kompatybilne z aplikacją Teufel Raumfeld

Najważniejsze cechy

Dlatego kochamy ten produkt

Do serii Teufel Home dołączył nowy produkt: dzięki aktywnym i bezprzewodowym kolumnom podłogowym STEREO L 2 każdy ton staje się dziełem sztuki podczas streamingu muzyki przez AirPlay2, Google Chromecast i Bluetooth.

Zalety na pierwszy rzut oka

 • Aktywne i bezprzewodowe kolumny podłogowe o wysokiej rozdzielczości i z ponadczasowym, nowoczesnym designem do streamingu muzyki gwarantujące doskonały dźwięk stereo dla każdego gatunku muzycznego
 • Akustyka klasy premium: trójdrożny system z koaksjalną (współosiową) obudową przetwornika SCA zapewnia wyjątkową przestrzenność, 3 kevlarowe głośniki niksotonowe o długim skoku membrany dla precyzyjnych tonów średnich i potężnych basów
 • Zintegrowane wzmacniacze Class D o mocy 190 W po obu stronach zapewniają maksymalną wytrzymałość i wydajność, oba głośniki mogą być obsługiwane bezprzewodowo lub przewodowo
 • Streaming muzyki przez wi-fi przez Apple AirPlay 2, Google Chromecast™, Spotify Connect, TuneIn i Bluetooth, system można wybrać bezpośrednio z prawie wszystkich aplikacji muzycznych, takich jak Amazon Music
 • Możliwość rozbudowy systemu o zewnętrzne odtwarzacze przez wejście liniowe np. dla gramofonu, wejście optyczne dla odtwarzania dźwięku synchronicznie z ruchem warg po podłączeniu do telewizora lub notebooka, Ethernet, automatyczne wybudzanie z trybu czuwania
 • Konfiguracja i obsługa głośników za pomocą aplikacji Teufel Home z korektorem (equalizer), ustawieniami wstępnymi i radiem internetowym TuneIn, a także panel sterowania na głośniku z funkcjami takimi jak poziom głośności, odtwarzanie / pauza i przyciski stacji
 • Obsługa funkcji Multiroom z innymi głośnikami z serii Teufel Home - i innymi urządzeniami, które zawierają AirPlay 2 lub Chromecast built-in
 • Czujnik zbliżeniowy regulujący podświetlenie na panelu sterowania, obudowa kolumn została stworzona z drewna z certyfikatem FSC®, włókna tekstylne z recyklingu zostały wykorzystane do stworzenia maskownicy, powierzchnia głośników została wykończona lakierem szlifowanym, system jest dostępny w dwóch kolorach
Uwaga: Kolumny STEREO L 2 nie są kompatybilne z aplikacją Teufel Raumfeld

Umów się na sesję odsłuchową w sklepie Audiomagic w Warszawie lub odwiedź nas w Berlinie

Twoja sesja odsłuchowa

Gęsia skórka gwarantowana! Zajrzyj do sklepu naszego partnera w Warszawie lub przyjdź do naszego sklepu w Berlinie i przetestuj nasze produkty na własnych uszach! Czy to kompaktowe słuchawki, czy systemy dźwiękowe 5.1 – pracownicy sklepu służą Ci pomocą i fachową radą. Umów się na wizytę w sklepie z doradcami i odkryj dźwięk Teufel na żywo.

Każdy ton to dzieło sztuki

Subtelne tony wysokie, pełne tony średnie, podkreślone basy: dzięki kolumnom STEREO L 2 streaming muzyki staje się sztuką samą w sobie. Daj się zahipnotyzować ich dźwiękiem.

Ciesz się precyzyjnym dźwiękiem

Dzięki kolumnom podłogowym STEREO L 2 poczujesz się jakbyś siedział w pierwszym rzędzie: ich koaksjalna (współosiowa) obudowa SCA i trzy głośniki niskotonowe o długim skoku membrany grają jak doskonale zgrana orkiestra, wspierana przez 190-watowe wzmacniacze mocy Class D zintegrowane po obu stronach, które wyznaczają rytm.

Nowoczesne, wewnętrzne wzmacniacze i komponenty DSP są optymalnie dostosowane do przetworników. Dzięki temu cały system jest bardziej wydajny niż porównywalne głośniki pasywne z zewnętrznymi wzmacniaczami.
Duży głośnik wysokotonowy zapewnia jedwabiste wysokie tony nawet przy dużej głośności. Głośnik wysokotonowy i średniotonowy są połączone w jeden komponent. Prawie wszystkie promieniowane częstotliwości docierają do ucha w tym samym czasie, zapewniając wyjątkowo naturalne odtwarzanie.
Głośnik niskotonowy został wykonany z włókna kevlarowego w kształcie Wok. Dzięki temu jest wyjątkowo lekki, wytrzymały na skręcanie i ma ekstremalną zdolność uderzenia, zapewniając głęboki oraz precyzyjny bas.

Magia źródła punktowego

W Teufel chcemy, abyś usłyszał każdy dźwięk saksofonu, fortepianu i analogowego syntezatora bez konieczności wydawania fortuny na system hi-fi. Właśnie dlatego opracowaliśmy w Berlinie koaksjalną obudowę głośnika o płaskiej membranie SCA (Synchronised Coaxial Acoustics). Działa ona jak punktowe źródło dźwięku, które dopuszcza jedynie bardzo małe różnice w opóźnieniu między głośnikiem średniotonowym a wysokotonowym.

Płaska membrana nie ogranicza dźwięku głośnika wysokotonowego. W naturalny sposób pobudza ona cząsteczki powietrza w jednej płaszczyźnie i zapobiega zakłóceniom. W rezultacie fale dźwiękowe są postrzegane jako jedno źródło dźwięku, tak jak w rzeczywistości. Dzięki temu reprodukcja przestrzenna wydaje się bardziej realistyczna i precyzyjna niż w przypadku oddzielnie rozmieszczonych głośników wysokotonowych.

Aby bezstratnie przesyłać muzykę z iPada, iPhone'a lub komputera Mac do urządzeń z serii Teufel Home, takich jak STEREO M 2, STEREO L 2 lub MOTIV HOME, wystarczy dotknąć ikony AirPlay w aplikacji, a następnie wybrać urządzenie Teufel Home lub kilka głośników wyposażonych w AirPlay 2, aby móc odtwarzać muzykę w kilku pomieszczeniach.

Wszystkie głośniki z serii Teufel Home, takie jak STEREO M 2, STEREO L 2 i MOTIV HOME są wyposażone w Chromecast built-in. Dzięki temu można je wybrać bezpośrednio jako odtwarzacz z ponad 100 aplikacji muzycznych, takich jak Amazon Music. Można je również pogrupować z dowolnymi głośnikami wyposażonymi w Chromecast built-in, aby stworzyć system Multiroom*.

*Uwaga: Wymagane jest posiadanie konta Google i aplikacji Google Home. 
    Google Home i Chromecast built-in są znakami towarowymi Google LLC.

Spotify

Dzięki funkcji Spotify Connect w aplikacji Spotify wystarczy wybrać głośnik z serii Teufel Home, taki jak STEREO M 2 / STEREO L 2, aby bezpośrednio odtwarzać muzykę. Oczywiście ta funkcja działa również z darmową wersją Spotify.

Streaming WiFi Raumfeld App

TuneIn jest największym dostawcą radia internetowego i odtwarza lokalne i międzynarodowe stacje radiowe.

Zalety stremingu muzyki przez sieć wi-fi

Wysoka jakość dźwięku dzięki odtwarzaniu z wysoką częstotliwością próbkowania
Wykonywanie połączeń bez zatrzymywania odtwarzania
Muzyka jest nadal odtwarzana, gdy telefon jest poza zasięgiem Bluetooth
Telefon może być jednocześnie używany z innymi aplikacjami, np. z grami
Grupowanie urządzeń w celu odtwarzania muzyki w wielu pomieszczeniach
Bateria telefonu nie jest rozładowywana przez streaming muzyki
Urządzeniami można sterować z dowolnego miejsca
Streaming muzyki na urządzeniach z różnymi systemami (iOS/Android)

Podłącz gramofon i odtwarzacz CD przez wejście Line-In

Aktywuj wejście liniowe i słuchaj płyt CD oraz winyli w krystalicznie czystej jakości. Prościej się już nie da.

Podłącz telewizor przez wejście Optical-In

Aby uzyskać synchroniczne odtwarzanie dźwięku, podłącz telewizor, komputer, notebook lub Macbook do wejścia Optical-In w kolumnach podstawkowych STEREO L 2 oraz połącz obie kolumny za pomocą kabla optycznego wtedy, gdy znajdują się one bardzo daleko od siebie.

Bluetooth: bezprzewodowo w wysokiej jakości

Nasze głośniki i słuchawki Bluetooth gwarantują czyste, stabilne połączenie Bluetooth przy minimalnym zużyciu prądu.

Apple
Android compatible
Icon - Windows Phone
Linux

Odtwarzaj muzykę, filmy i gry ze smartfona, tableta, notebook'a, komputera PC lub Mac'a.

Niezależnie od tego, jakiego systemu używasz.

Synchronizacja dźwięku z ruchem warg

Dźwięk wideo np. z YouTube lub innej aplikacji oraz dźwięk gier jest odtwarzany synchronicznie z ruchem warg.

Bezpośrednie sterowanie

Wbudowany czujnik zbliżeniowy powoduje, że podświetlenie przycisków włącza się automatycznie. Możesz pozostawić podłączony smartfon i sterować wszystkimi funkcjami za pomocą głośnika.

Teufel Home App

Aplikacja Teufel Home

Dzięki bezpłatnej aplikacji Teufel Home możesz korzystać z następujących funkcji:

 • Prosta konfiguracja
 • Regulacja głośności, korektor i ustawienia dźwięku
 • Wybór źródła
 • Szybki wybór internetowych stacji radiowych i podcastów w serwisie TuneIn
 • Zarządzanie swoimi ulubionymi stacjami

Rodzina Teufel Home

Jeśli posiadasz kilka głośników Teufel HOME, możesz je pogrupować za pomocą AirPlay 2 lub Chromecast built-in i sterować muzyką w różnych pokojach za pomocą smartfona.

Dźwięk przyjazny środowisku

Firma Teufel przywiązuje szczególną wagę do ciągłego ulepszanie swoich produktów, co obejmuje również ich produkcję w sposób bardziej przyjazny dla środowiska. Właśnie dlatego po raz pierwszy użyto drewna z certyfikatem FSC® do produkcji całej konstrukcji STEREO L 2. Ponadto, maskownice głośników zostały wykonane z włókien syntetycznych pochodzących z recyklingu. To mały, ale ważny krok we właściwym kierunku. Dzięki temu przejrzystość akustyczna maskownic została znacznie ulepszona w porównaniu z poprzednim modelem.

Teufel Stereo L Schwarz
Teufel STEREO L
Tak
-
-
-
-
2 x 150
38 - 22000
STEREO L 2
-
Tak
Tak
Tak
Tak
2 x 190
24 - 22000
Pokaż więcej

Szczegóły techniczne

STEREO L 2 Podstawowy Mk4 23 (szt.)

 • Opis Produkt
  Szerokość 22,2 cm
  Wysokość 117 cm
  Głębokość 30 cm
  Waga 26,2 kg
 • Opis Produkt
  AUX tak
  Wejścia cinch stereo 1
  Cyfrowe wejścia optyczne 1
  AirPlay 2 tak
  Bluetooth tak
  Chromecast built in tak
  Kompatybilny z Google Home tak
  LAN tak
  Wi-Fi tak
  Cyfrowe wyjścia optyczne 1
  USB C tak
 • Opis Produkt
  Android tak
  iOS tak
  Mac OS tak
  Microsoft tak
  Teufel Home tak
 • Opis Produkt
  FLAC tak
  MP3 tak
  OGG tak
  WAV tak
  Apple Lossless tak
 • Opis Produkt
  Radio internetowe tak
 • Opis Produkt
  Napięcie zasilania 230 V
  Maksymalny pobór mocy 440 W
  Kabel - konektor IEC tak
  Klasa ochronności 2
  Przechowywanie ustawień po odłaczeniu tak
  Funkcja standby tak
  Całkowita moc wyjściowa (RMS) 190 W
  Regulowane ustawienia dźwięku tak
  Multiroom tak
  Technologia wzmacniacza Class D
  Kanały wzmacniacza 3
  10/100-Mbit/s Ethernet tak
  Standard WiFi 802.11a/b/g/n, 2,4 und 5 Ghz
 • Opis Produkt
  Otwory kompensujące (pozycja) Dolne
  Otowory kompensujące 1
  Zdejmowana pokrywa przednia tak
  Powierzchnia obudowy Lakier, matowy
  Głośnik wysokotonowy (ilość w obudowie)  1
  Głośnik wysokotonowy (średnica) 25 mm
  Głośnik wysokotonowy (materiał) Tkanina
  Głośnik średniotonowy (ilość w obudowie) 1
  Głośnik średniotonowy (średnica) 152 mm
  Głośnik średniotonowy (materiał) Aluminium
  Głośnik niskotonowy (ilość w obudowie) 3
  Głośnik niskotonowy (średnica) 165 mm
  Głośnik niskotonowy (materiał) Kevlar
  Zakres częstotliwości od/do 24 - 22000 Hz
  Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego 112 dB/1m
  Układ głośników Trójdrożny
  Budowa obudowy Bass reflex
  Drewno z certyfikatem FSC® tak
 • Opis Produkt
  Spotify tak
  TuneIn Tak
 • Opis Produkt
  Pilot Aplikacja
 • Opis Produkt
  Kabel zasilania 1,5 m

STEREO L 2 Drugi Mk4 23 (szt.)

 • Opis Produkt
  Szerokość 22,2 cm
  Wysokość 117 cm
  Głębokość 30 cm
  Waga 26,1 kg
 • Opis Produkt
  AUX tak
  Wejścia cinch stereo 1
  Cyfrowe wejścia optyczne 1
  AirPlay 2 tak
  Bluetooth tak
  Chromecast built in tak
  Kompatybilny z Google Home tak
  Cyfrowe wyjścia optyczne 1
 • Opis Produkt
  Napięcie zasilania 230 V
  Maksymalny pobór mocy 440 W
  Kabel - konektor IEC tak
  Klasa ochronności 2
  Przechowywanie ustawień po odłaczeniu tak
  Funkcja standby tak
  Całkowita moc wyjściowa (RMS) 190 W
  Regulowane ustawienia dźwięku tak
  Technologia wzmacniacza Class D
  Kanały wzmacniacza 3
  10/100-Mbit/s Ethernet tak
  Standard WiFi 802.11a/b/g/n, 2,4 und 5 Ghz
 • Opis Produkt
  Otwory kompensujące (pozycja) Dolne
  Otowory kompensujące 1
  Zdejmowana pokrywa przednia tak
  Powierzchnia obudowy Lakier, matowy
  Głośnik wysokotonowy (ilość w obudowie)  1
  Głośnik wysokotonowy (średnica) 25 mm
  Głośnik wysokotonowy (materiał) Tkanina
  Głośnik średniotonowy (ilość w obudowie) 1
  Głośnik średniotonowy (średnica) 152 mm
  Głośnik średniotonowy (materiał) Aluminium
  Głośnik niskotonowy (ilość w obudowie) 3
  Głośnik niskotonowy (średnica) 165 mm
  Głośnik niskotonowy (materiał) Kevlar
  Zakres częstotliwości od/do 24 - 22000 Hz
  Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego 112 dB/1m
  Układ głośników Trójdrożny
  Budowa obudowy Bass reflex
  Drewno z certyfikatem FSC® tak
 • Opis Produkt
  Kabel zasilania 1,5 m

Opinie

customer.review.ratings.filter.no.results

Pełna zawartość zestawu

STEREO L 2
 • 1 × STEREO L 2 Podstawowy Mk4 23 (szt.) – White
 • 1 × STEREO L 2 Drugi Mk4 23 (szt.) – White
 • 1 × Maskownica do STEREO L 2 (Para) – White
 • 2 × Kabel sieciowy do STEREO L 2 1,8 m – Black
 • 2 × Stojak dla STEREO L 2
Uwaga: Kolumny STEREO L 2 nie są kompatybilne z aplikacją Teufel Raumfeld