
Zasilacz USB-C 30 W
Uniwersalna szybka ładowarka o mocy 30 W do słuchawek i urządzeń przenośnych, a także iPhone'ów marki Apple, smartfonów z systemem Android, tabletów i urządzeń ze złączem USB-C

Przenośny głośnik stereo Bluetooth MOTIV® GO 2 będzie towarzyszyć Ci wszędzie, zapewniając bogaty dźwięk i elegancki wygląd, który harmonijnie wkomponuje się w wystrój Twojego domu. Czy to przy porannej kawie, czy podczas wieczornego relaksu – to Twój dźwięk zapewniający prawdziwe chwile przyjemności.






| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 21,1 cm |
| Wysokość | 11,5 cm |
| Głębokość | 6,5 cm |
| Waga | 0,89 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Android | tak |
| iOS | tak |
| Microsoft | tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Czas działania baterii średnia głośność | 15 h |
| Typ baterii | Litowo-jonowa |
| Funkcja standby | tak |
| Całkowita moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Technologia wzmacniacza | Class D |
| Google Fast Pair | Tak |
| Maksymalna moc ładowania | 30 W |
| Minimalna moc ładowania | 7,5 W |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Materiał obudowy | Aluminium/Tworzywo sztuczne/Materiał |
| Głośniki szerokopasmowe (ilość w obudowie) | 2 |
| Membrana pasywna (ilość w obudowie) | 2 |
| Zakres częstotliwości od/do | 60 - 20000 Hz |
| Konstrukcja obudowy | Zamknięta |
| Odporny na strumienie wody IPX5 | tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Bluetooth | tak |
| Bluetooth AAC | tak |
| Bluetooth Multipoint | tak |
| USB C | tak |
| Karta dźwiękowa USB-C | Tak |
| Bluetooth 5.3 | tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Dynamore® | tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Pilot | Aplikacja |
| Aplikacja Teufel Go | tak |

Nagroda Excellent Award

Teufel Motiv Go 2 to głośnik Bluetooth o praktycznych wymiarach i dobrej żywotności baterii. Podwójne przetworniki średniotonowe zapewniają bardzo dojrzałe brzmienie i dźwięk stereo. Urządzenie przekonuje basami i średnicami, ale w wysokich tonach nieco ustępuje. Jednak fakt, że w przypadku tak kompaktowego urządzenia trzeba pójść na pewne kompromisy, jest zrozumiały. Teufel stworzył w postaci Motiv Go 2 interesujący produkt, który zasługuje na nagrodę Excellent Award.

„Teufel MOTIV GO 2 zachowuje to, co najlepsze w designie serii - elegancję i solidność. Konstrukcja budzi zaufanie od pierwszego wzięcia do ręki.”

„Teufel wziął bardzo dobry głośnik i wyeliminował jego słabe punkty, dostosowując go do standardów drugiej połowy lat dwudziestych. Jeżeli zależy ci na przenośnym głośniku Bluetooth, który równie świetnie brzmi, co wygląda - MOTIV GO 2 jest bez wątpienia pozycją obowiązkową do rozważenia.”
„Bas: Jest sprężysty, kontrolowany i schodzi zaskakująco nisko jak na tak kompaktową konstrukcję.”

solidny głośnik Bluetooth

Nie zabrakło również znanej technologii Dynamore. Ma ona sprawić, że obraz stereo brzmi szerzej, niż można by się spodziewać po rozmiarze urządzenia, i rzeczywiście tak się dzieje. To sprytny dodatek, zwłaszcza w przypadku tak kompaktowego głośnika.

Firma Teufel wprowadza na rynek MOTIV GO 2, głośnik Bluetooth zapewniający wysoką jakość dźwięku

Nowy model MOTIV GO 2 charakteryzuje się konstrukcją opartą na dwóch przetwornikach szerokopasmowych z podwójną membraną pasywną, które zapewniają głębokie i pełne basy podczas odtwarzania. Zastosowana w nim technologia Teufel Dynamore wzmacnia dźwięk, gwarantując wciągające wrażenia audio, idealne nie tylko do słuchania muzyki, ale także do odbioru audycji radiowych i podcastów.
Zestaw nie zawiera kabli połączeniowych

Praktyczne ochronne euti dla głośnika MOTIV® GO i MOTIV® GO 2

2 w 1: Powerbank o mocy ładowania do 18 watów przez USB typu C & bezprzewodowa ładowarka o mocy ładowania do 10 watów

Uniwersalna szybka ładowarka 60 W z dwoma portami połączeniowymi (USB-C 60 W / USB 7,5 W) do słuchawek i urządzeń przenośnych, a także laptopów i innych urządzeń o napięciu roboczym do 60 W i złączu USB-C.