Głośniki imprezowe

Przejdź do zawartości
Otwórz menu Zamknij menu
Strona główna

Wyważony dźwięk z mocnym basem

Głośniki imprezowe

Filtry listy produktów

Filtry Zmień

17 Wyniki

Wszystkie produkty kategorii Głośniki imprezowe: 17 Wyniki
Zamknij
  • 539,00 zł 9 899,00 zł

Lista produktów

Wszystkie produkty kategorii Głośniki imprezowe: 17 Wyniki

Sortowanie

Twoje Korzyści

Icon - Bester Shop

Najlepsza Cena

Teufel sprzedaje swoje produkty w modelu sprzedaży bezpośredniej. Gdzie nie ma pośredników, nie ma też narzuconej marży. A Ty oszczędzasz.

Icon - Bester Shop

Najlepsza Gwarancja

Teufel oznacza jakość, jakość i jeszcze raz jakość. Z tego powodu oferujemy Ci do 12 lat gwarancji i 8 tygodni na zwrot produktu.

Icon - Bester Shop

Najlepsze Opinie

Teufel zajmuje regularnie pierwsze miejsca w testach i ankietach prasy fachowej i jest liderem niemieckiego rynku.

Icon - Bester Shop

Najlepszy Sklep

Sklep online Teufel przekonuje łatwością obsługi, bezpieczeństwem i komfortem.

O głośnikach imprezowych

Głośniki imprezowe to te głośniki, które są wystarczające do nagłośnienia grupy przynajmniej 4 osób dźwiękiem o odpowiednio dużej głośności. Jak głośna Twoja impreza stanie się naprawdę, zależy oczywiście również od wielkości pomieszczenia czy przestrzeni oraz od ilości osób, które bawią się u Ciebie. Jeśli przewidujesz również scenę taneczną, potrzebny będzie wyższy poziom głośności.

Głośniki imprezowe marki Teufel

Głośniki imprezowe mają trochę złą opinię, bo kojarzą się one ze słabą jakością odtwarzania i typowym dźwiękiem disco. W Teufel chcielibyśmy to zmienić: głośniki imprezowe mają być nie tylko głośne, ale mają przede wszystkim brzmieć dobrze, tzn. wyróżniać się wyważonym odtwarzaniem, brakiem zakłóceń w częstotliwościach granicznych i jednolitym, szerokim rozchodzeniem się dźwięku. Ci sami inżynierowie, którzy tworzą w Berlinie nasze high-endowe kolumny, jak np. kolumny podłogowe z serii Definion, konstruują również nasze mobilne głośniki Bluetooth, takie jak ROCKSTER, BOOMSTER i BAMSTER, które są idealne do zastosowania jako głośniki imprezowe. Duży ROCKSTER nagłaśnia imprezę do przynajmniej 50 osób, ROCKSTER AIR i BOOMSTER XL około połowę tej liczby. ROCKSTER CROSS, XS, GO i BAMSTER PRO nadają się na mniejsze imprezy. BOOMSTER to dobry kompromis na każdą okazję.

Oczywiście również nasze systemy stereo takie jak Ultima 40 Club Edition lub Ultima 40 Kombo Power Edition dobrze nagłośnią każdą imprezę. Z łatwością możesz podłączyć je do telewizora, aby osiągnąć niesamowity dźwięk gier, lub użyć je do spokojnego słuchania muzyki. Równiez mały system stereo Ultima 20 Kombo nadaje się na małe, spontaniczne spotkanie w gronie znajomych.