
POWER HIFI
Nasz najmocniejszy system Bluetooth
![POWER HIFI Stereo [Highlight]](https://cdn.teufelaudio.com/image/upload/c_lfill,e_blur:500,f_auto,h_512,o_100,q_0,w_960/v1/products/Power_Hifi/power-hifi_stereo_highlight.jpg)
Chcesz tego w stereo? Dostaniesz to szalenie głośno, precyzyjnie i z mocnym basem w stereo. Kupując ten zestaw oszczędzasz w porównaniu z zakupem pojedyńczych komponentów.

Jednostka wysokotonowa i sterująca z panelem obsługi z metalu i wyświetlaczem
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 44 cm |
| Wysokość | 20 cm |
| Głębokość | 39,2 cm |
| Waga | 8,06 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Wyjście XLR | 1 |
| AUX | tak |
| Wejścia cinch stereo | 1 |
| Cyfrowe wejścia optyczne | 1 |
| Karta dźwiękowa 2.0 USB | tak |
| Bluetooth | tak |
| Bluetooth aptX | tak |
| USB 2.0 | tak |
| Wyjścia analogowe | 1 |
| Wejście XLR | 2 |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Funkcja standby | tak |
| Moc wyjściowa impulsowa (szczyt) Bass | 320 W |
| Całkowita moc wyjściowa (RMS) | 440 W |
| Technologia wzmacniacza | Class D |
| Kanały wzmacniacza | 3 |
| Maksymalna moc wyjściowa - kanał głośnika wysokotonowego | 20 W |
| Maksymalna moc wyjściowa - kanał głośnika średniotonowego | 100 W |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Materiał obudowy | Drewniana obudowa |
| Głośnik wysokotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik wysokotonowy (średnica) | 25 mm |
| Głośnik wysokotonowy (materiał) | tworzywo sztuczne |
| Zakres częstotliwości od/do | 32 - 20000 Hz |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego | 121 dB/1m |
| Układ głośników | Trójdrożny |

Jednostka średniotonowa z dużym driverem 200 mm
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 44 cm |
| Wysokość | 31,2 cm |
| Głębokość | 39,2 cm |
| Waga | 13,9 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Materiał obudowy | Drewniana obudowa |
| Głośnik średniotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik średniotonowy (średnica) | 200 mm |
| Głośnik średniotonowy (materiał) | Papier |

Jednostka subwoofera z dwoma subwooferami o wysokiej mocy
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 44 cm |
| Wysokość | 76 cm |
| Głębokość | 39,2 cm |
| Waga | 37,9 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Materiał obudowy | Drewniana obudowa |
| Głośnik niskotonowy (ilość w obudowie) | 2 |
| Głośnik niskotonowy (średnica) | 305 mm |
| Głośnik niskotonowy (materiał) | Papier |

Wielu klientów chwali mocny, czysty dźwięk z głębokim basem i ogromną głośność bez zniekształceń; często wspomina się o wszechstronności dźwięku w różnych gatunkach i przydatność do dużych przestrzeni/imprez. Wiele osób podkreśla także jakość wykonania, elegancki design, prostą konfigurację, bezpieczne pakowanie oraz dobrą obsługę klienta. Niektórzy klienci zauważają, że czasami występują problemy z Bluetooth.
Wygenerowane przez sztuczną inteligencję na podstawie recenzji naszych klientów.
Es liegen keine Bewertungen dieses Typs vor.
Niezbędne akcesoria są zawarte w zestawie.

Wysokiej jakości kabel połączeniowy XLR od Cordial

Kabel stereo cinch 0,5 m

Uniwersalny kabel połączeniowy stereo jack 3,5 mm

Uniwersalny przedłużasz stereo jack 3,5 mm

Mikrofon wokalny i głośnikowy o świetnym stosunku ceny do jakości dźwięku dla muzyków, artystów, wykonawców i mówców

Gotowy do odtwarzania gramofon o napędzie paskowym, idealny dla płyt LP i Singles

Najwyższej klasy gramofon hi-fi z napędem paskowym, idealny dla płyt LP i Singles, elektroniczna regulacja obrotów 33/45/78

2-kanałowy mikser DJ z profesjonalnymi funkcjami, zintegrowaną kartą dźwiękową i najlepszym stosunkiem ceny do jakości dźwięku

2-kanałowy kontroler DJ do różnych aplikacji (rekordbox, serato DJ Pro, serato FX, serato P'nT DJ)

System oświetleniowy LED DMX wraz ze stojakiem o regulowanej wysokości i pilotem na podczerwień

System oświetleniowy 3 w 1 z efektem derby, czarnym światłem i efektem stroboskopowym z regulowaną prędkością