Kino Domowe

Przejdź do zawartości
Otwórz menu Zamknij menu
Strona główna
Heimkinoanlagen von Teufel

Daj się ponieść dźwiękowi

Kino domowe

Filtry listy produktów

Filtry Zmień

92 Wyniki

Wszystkie produkty kategorii Kino Domowe: 92 Wyniki
Zamknij
  • 749,00 zł 26 499,00 zł

Lista produktów

Wszystkie produkty kategorii Kino Domowe: 92 Wyniki

Sortowanie

 

Porównanie produktów

Testy

Przetestowane i polecane

Powiązane tematy

i ciekawe kategorie

Ciesz się prawdziwym dźwiękiem kinowym w swoim domu z głośnikami Teufel Audio

Na początku swojej historii filmy były pozbawione dźwięku z powodu ograniczeń technologicznycha, a ich widzowie musieli popisać się nie lada wyobraźnią, aby czerpać z wizyty w kinie dużą przyjemność. Dzisiaj nawet domowe telewizory są w stanie odwtorzyć wysoką jakość obrazu, a głośniki kina domowego zapewniają dźwięk, wypełniający całe pomieszczenie. Połączenie tych urządzeń sprawia, że każdy fan kina może w swoim własnym domu oglądać filmy w jakości kinowej. Jednak nie wszystkie zestawy kina domowego są sobie równe. Aby cieszyć się dynamicznym i potężnym dźwiękiem, a także wysokim poziomem zrozumiałości dialogów, niezbędna jest wysoka jakość komponentów. Ilość głośników również ma znaczenie. Najlepsze systemy kina domowego to te w konfiguracji 5.1 lub większej.

Teufel Audio oferuje szeroką gamę głośników kina domowego premium dopasowanych do każdego gustu, wielkości pomieszczenia i budżetu. Od kompletnych zestawów z mikro satelitami, aż po systemy z eleganckimi kolumnami głośnikowymi, które wpasują się w każde wnętrze. Różnorodność designu, a także różne dostępne kombinacje kolorystyczne naszych produktów sprawiają, że każdy znajdzie system, który najlepiej pasuje do jego gustu. Kolumny są idealne do salonów, natomiast systemy 2.1, 5.1 lub z mikro satelitami nadają się lepiej do sypialni i jako uzupełnienie komputera czy laptopa. Nasza seria Concept E jest idealna do domowych biur i gabinetów.

Twoja ulubiona muzyka w idealnej jakości dzięki głośnikom kina domowego

Systemy kina domowego stały się tak zaawansowane, że umożliwiają również odtwarzanie muzyki w wysokiej jakości. Teufel Audio oferuje zestawy kina domowego, które posiadają zarówno głośniki, jak i odtwarzacze cyfrowe, co pozwala łatwo i szybko skonfigurować wymarzony zestaw.

Kiedy następnym razem odwiedzi Cię rodzina czy przyjaciele, zaskocz ich idealnym, potężnym dźwiękiem z Twojego kina domowego wysokiej klasy. Dzieci pokochają dynamiczny i realistyczny dźwięk gier komputerowych, a rodzice docenią wieczory filmowe w domowym kinie. Wszyscy zachwycą się muzyką - dźwięk reprodukowany przez zestawy głośników sprawi, że poczujecie się jak na koncercie na żywo. Aby doświadczenie dźwięku było kompletne, należy dobrze rozmieścić głośniki i dopasować ich konfigurację do wielkości pomieszczenia.

Głośniki kina domowego: poprawne rozmieszczenie w pomieszczeniu

Pojedyncze głośniki, wchodzące w skład zestawu, należy odpowiednio rozmieścić w pomieszczeniu. Większość zestawów, jak na przykład serie Impaq, Consono i Columa, składa się z pięciu głośników i subwoofera - nazywamy to konfiguracją 5.1. Dla osiągnięcia najlepszych efektów dźwiękowych, poszczególne głośniki nie powinny być ustawione w przypadkowych miejscach pomieszczenia, ale zaaranżowane w taki sposób, aby słuchacz/widz pozostawał w ich centralnym punkcie. Głośnik centralny powinien być umieszczony w centrum, tak jak wskazuje jego nazwa, np. pod telewizorem. Ten głośnik odpowiada za zrozumiałość dialogów i mowy. Dwa głośniki frontowe powinny być umieszczone odpowiednio po prawej i lewej stronie głośnika centralnego i skierowane do słuchacza.

Dwa pozostałe głośniki kina domowego powinny być umieszczone za widzem i reprodukować dźwięk do całego pomieszczenia. Są odpowiedzialne za odgłosy tła i otoczenia, które są niezmiernie ważne dla wrażenia dźwięku otaczającego widza.

Konfiguracja głośników 5.1 to tylko wierzchołek góry lodowej

Jeżeli szukasz większego uderzenia dźwięku, powinieneś zdecydować się na zestaw kina domowego w konfiguracji 6.1, 7.1 lub nawet 9.2. Im więcej głośników w Twoim kinie domowym, tym lepszy będzie efekt dźwiękowy. Powinieneś też zawsze zwracać uwagę na rozmiar pomieszczenia i jego możliwości akustyczne.

Dowiedz się więcej o różnicach pomiędzy systemami suround

Jeśli nie chcesz inwestować w kino domowe, które zapełni Twój salon plątaniną kabli, powienieś zdecydować się na bezprzewodowe kino domowe, które przesyła i odbiera sygnał z głośników za pośrednictwem domowej sieci wi-fi. Teufel Audio oferuje również soundbary oraz bezprzewodowe subwoofery, które komunikują się z resztą głośników za pomocą Bluetooth.

Podobne produkty: