Bezprzewodowe systemy surround

Przejdź do zawartości
Otwórz menu Zamknij menu
Strona główna
[SEO] Kabellose Heimkinosysteme

Bezprzewodowy dźwięk Hi-Fi firmy Teufel

Bezprzewodowe systemy surround

Filtry listy produktów

Filtry Zmień

11 Wyniki

Wszystkie produkty kategorii Bezprzewodowe systemy surround: 11 Wyniki
Zamknij
  • 1 799,00 zł 8 549,00 zł

Lista produktów

Wszystkie produkty kategorii Bezprzewodowe systemy surround: 11 Wyniki

Sortowanie

Twoje Korzyści

Icon - Bester Shop

Najlepsza Cena

Teufel sprzedaje swoje produkty w modelu sprzedaży bezpośredniej. Gdzie nie ma pośredników, nie ma też narzuconej marży. A Ty oszczędzasz.

Icon - Bester Shop

Najlepsza Gwarancja

Teufel oznacza jakość, jakość i jeszcze raz jakość. Z tego powodu oferujemy Ci do 12 lat gwarancji i 8 tygodni na zwrot produktu.

Icon - Bester Shop

Najlepsze Opinie

Teufel zajmuje regularnie pierwsze miejsca w testach i ankietach prasy fachowej i jest liderem niemieckiego rynku.

Icon - Bester Shop

Najlepszy Sklep

Sklep online Teufel przekonuje łatwością obsługi, bezpieczeństwem i komfortem.

Porady i wskazówki

Często skomplikowane okablowanie systemu kina domowego zniechęciło wielu potencjalnych fanów kina domowego. Teufel opracował jednak nowe rozwiązania, które pomogą Ci uzyskać prawdziwy efekt kina domowego bez zbędnego okablowania. Do nowych możliwości zaliczają się systemy kina domowego z wirtualnym dźwiękiem przestrzennym lub systemy z bezprzewodowymi subwooferami i głośnikami surround.

Systemy surround firmy Teufel sprawią, że Twój salon w mgnieniu oka zamieni się w salę kinową. Potężny i fascynujący dźwięk zapewni niezapomniane przeżycia filmowe . Nie marnuj czasu na uciążliwe okablowanie i sięgnij od razu po nasze głośniki bezprzewodowe. Aby mieć pewność, że dźwięk jest emitowany z każdego zakątka strefy odsłuchowej, głośniki muszą być ustawione zaraz za słuchaczem. Bezprzewodowe systemy surround Teufel zapewniają dźwięk na wysokim poziomie.

Więcej informacji na naszym blogu:


Tak znajdziesz Twój Sweet Spot

Aby w pełni korzystać z możliwości głośników surround, istnieje kilka wskazówek dotyczących ich ustawienia. Specjaliści wymieniają tak zwany Sweet Spot, który opisuje idealną pozycję odsłuchową. Aby znaleźć Sweet Spot, należy zwrócić uwagę na odległość między głośnikami. Jeśli głośniki zostaną prawidłowo ustawione, dźwięk dotrze do Twoich uszu we właściwym momencie Dowiedz się więcej o Sweet Spot.

Ustawienie systemów kina domowego 5.1 i 7.1