System Dźwiękowy 7.1

Przejdź do zawartości
Otwórz menu Zamknij menu
Strona główna

Poczuj akustykę kina

System dźwiękowy 7.1

System dźwiękowy 7.1: modernizacja jest taka prosta

Aby jeszcze bardziej wzbogacić dźwięk system kina domowego 5.1 można rozbudować go do systemu 7.1. Dzięki temu uzyskamy następujące ulepszenia dźwiękowe:

  • Media z siedmioma ścieżkami dźwiękowymi z głośników satelitarnych mogą być odtwarzane w proporcji 1:1 (np. Dolby Digital +)
  • Żadnych "pustych dźwięków" w większych pomieszczeniach
  • Wyższy poziom dźwięku
  • Rozszerzenie optymalnej pozycji odsłuchowej (Sweetspot)

Filtry listy produktów

Filtry Zmień

8 Wyniki

Wszystkie produkty kategorii System Dźwiękowy 7.1: 8 Wyniki
Zamknij
  • 809,00 zł 2 599,00 zł

Twoje Korzyści

Icon - Bester Shop

Najlepsza Cena

Teufel sprzedaje swoje produkty w modelu sprzedaży bezpośredniej. Gdzie nie ma pośredników, nie ma też narzuconej marży. A Ty oszczędzasz.

Icon - Bester Shop

Najlepsza Gwarancja

Teufel oznacza jakość, jakość i jeszcze raz jakość. Z tego powodu oferujemy Ci do 12 lat gwarancji i 8 tygodni na zwrot produktu.

Icon - Bester Shop

Najlepsze Opinie

Teufel zajmuje regularnie pierwsze miejsca w testach i ankietach prasy fachowej i jest liderem niemieckiego rynku.

Icon - Bester Shop

Najlepszy Sklep

Sklep online Teufel przekonuje łatwością obsługi, bezpieczeństwem i komfortem.

O systemach dźwiękowych 7.1

Z 5.1 zrób 7.1 - z zestawami kina domowego do indywidualnej konfiguracji

Na pierwszy rzut oka w ofercie Teufel brakuje zestawów kina domowego w konfiguracji 7.1. Ale Teufel oferuje dla wielu ze swoich konwencjonalnych systemów 5.1 odpowiednie zestawy do rozbudowy do systemu w konfiguracji 7.1. Wybierz zatem system 5.1 wg Twoich upodobań i zamów do tego pasujący zestaw do rozbudowy 7.1, jeśli chcesz jeszcze więcej.

Systemy do rozbudowy 7.1 możesz kupić online przy zakupie systemu 5.1 lub w dowolnym późniejszym momencie. Zestawy do rozbudowy 7.1 z satelitami, które są identyczne do posiadanych głośników, nadają się idealnie do rozbudowy systemu, ponieważ gwarantują tą samą budowę wszystkich posiadanych satelit a co za tym idzie to samo brzmienie głośników.

Co tylko chcesz: zestawy do rozbudowy 7.1 z głośnikami mikro, regałowymi, podłogowymi i kolumnami

Oferta zestawów do rozbudowy jest w naszym sklepie tak samo szeroka, jak oferta naszych systemów w podstawowej konfiguracji 5.1. Wszystko jedno czy życzysz sobie systemu 5.1 z głośnikami kompaktowymi, kolumnami czy dipolami, u nas znajdziesz pasujący zestaw, który zapewni Ci konfigurację kina domowego 7.1.

System dźwiękowy 7.1 THX: certyfikowana jakość kina domowego

Również dla naszych kin domowych THX Teufel oferuje zestawy do rozbudowy. Dzięki temu możesz jeszcze bardziej ulepszyć już i tak prawie perfekcyjny dźwięk z certyfikatem THX. estawy do rozbudowy THX nadają się idealnie do rozbudowy głośników przednich - front high - lub do rozbudowy głośników surround. Czysty kinowy feeling – potężny dźwięk bez przerw.

Więcej informacji znajdziesz na naszym blogu:

Powiązane tematy

i ciekawe kategorie