Słuchawki

Przejdź do zawartości
Otwórz menu Zamknij menu
Strona główna
Kopfhörer

Uwolnij muzykę z Teufel Audio

Słuchawki

Filtry listy produktów

Filtry Zmień

28 Wyniki

Wszystkie produkty kategorii Słuchawki: 28 Wyniki
Zamknij
 • 35,00 zł 1 599,00 zł

Lista produktów

Wszystkie produkty kategorii Słuchawki: 28 Wyniki

Sortowanie

 

Porównanie produktów

Testy

Przetestowane i polecane

Funkcje słuchawek szybko wyjaśnione


  Powiązane tematy

  i ciekawe kategorie

  Słuchawki: Twój codzienny towarzysz

  Słuchanie muzyki ze smartfona lub odtwarza MP3 w każdym możliwym miejscu i czasie funkcjonuje najlepiej za pomocą słuchawek. Dzięki temu nie zmuszamy nikogo do słuchania naszej muzyki, mamy wolne ręce i możemy się swobodnie poruszać. Jeszcze jeden fakt przemawia za tymi praktycznym przetwornikami dźwieku jest ich łatwe przetransportowanie. Słuchawki możemy ze sobą zabrać w podróż, ponieważ zmieszczą się one w każdej walizce.

  Więcej informacji znajdziesz na tej stronie:

  Liniowe przetworniki HD: własny projekt firmy Teufel

  Większość słuchawek marki Teufel posiadają liniowe przetworniki HD projektu firmy Teufel. Są to membrany o bardzo wysokiej jakości wykonania, które wykazują najniższe tolerancje. Ponadto, słuchawki z liniowym przetwornikiem HD gwarantują bardzo prostą charakterystyką częstotliwościową i tym samym odtwarzają tak samo głośno tony wysokie, średnie i niskie. Dzięki temu te słuchawki świetnie nadają się do odtwarzania każdego gatunku muzycznego. Ze względu na niskie tolerancje różnice pomiędzy prawą i lewą membraną są bardzo małe, czego wynikiem jest bardzo dobra panorama stereo. Oprócz tego liniowe przetworniki HD odtwarzają bardzo szeroki zakres częstotliwości - w zależności od zdolności naszego słuchu możemy odbierać zarówno niskie (do około 20 Hz), jak i wysokie częstoliwości (do około 20 kHz.). Liniowe przetworniki HD nadają się zatem również do odtwarzania muzyki o wysokiej rozdzielczości.

  Małe, bezprzewodowe i wypełnione funkcjami: Słuchawki True Wireless

  Dobre słuchawki True Wireless oprócz najlepszego dźwięku oferują również komfort i swobodę ruchu. Pomijając kabel do ładowania baterii, tego rodzaju słuchawki nie posiadają żadnych kabli i są zakładane jak normalne słuchawki douszne. Sygnały dźwiękowe są przesyłane wyłącznie przez aktualną technologię Bluetooth 5.0. Dzięki takiemu rozwiązaniu słuchawki typu earbuds są idealne w użytkowaniu – żadnej plątaniny kabli i maksymalana swoboda ruchu.

  Ciesz się bezprzewodowym słuchaniem muzyki dzięki Bluetooth

  Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth oferuje znacznie większą swobodę ruchu niż standardowe modele z kablem. Ponadto, zintegrowane mikrofony w słuchawkach i funkcja systemu głośnomówiącego umożliwiają bezproblemowe telefonowanie w podróży. Dzięki długiemu czasowi odtwarzania ulubione słuchawki bezprzewodowe są często i chętnie stosowane w życiu codziennym: na przykład czas odtwarzania słuchawek MOVE BT wynosi aż do 20 godzin.

  Czas odtwarzania bezprzewodowych słuchawek Bluetooth firmy Teufel:

  • AIRY: do 30 godzin
  • AIRY SPORTS: do 25 godzin
  • AIRY TRUE WIRELESSS: więcej niż 25 godzin dzięki etui
  • SUPREME IN: do 16 godzin
  • SUPREME ON: do 30 godzin
  • MOVE BT: do 20 godzin
  • REAL BLUE: do 30 godzin
  • REAL BLUE NC: do 30 godzin (z kablem i technologią ANC do 60 godzin)

  Bądź elastyczny dzięki słuchawkom dousznym

  Bezprzewodowe słuchawki douszne , jak sama nazwa wskazuje, są wkładane bezpośrednio do przewodu słuchowego. Firma Teufel oferuje do wybranych słuchawek tego typu wkładki douszne w trzech różnych rozmiarach. Dzięki temu te słuchawki będą pasowały do każdego ucha.

  Budowa słuchawek dousznych sprawia, że hałasy zewnętrzne są tłumione i dzięki temu możemy w pełni skoncentrować się na słuchaniu ulubionej muzyki. MOVE BT marki Teufel są dousznymi słuchawkami, które odbierają muzykę bezprzewodowo za pomocą Bluetooth, co sprawia, że nie mamy już żadnych problemów z plączącymi się kablami i jesteśmy jeszcze bardziej mobilni. W naszej ofercie znajdują się również AIRY SPORTS – profesjonalne douszne słuchawki sportowe z liniowym przetwornikiem HD, certyfikatem IPX7 i efektywnym tłumieniem zewnętrznych hałasów oraz AIRY TRUE WIRELESS – całkowicie bezprzewodowe słuchawki, które dzięki neodymowym przetwornikom liniowym HD gwarantują potężne brzmienie.

  Zalety słuchawek dousznych firmy Teufel:

  • Słuchanie muzyki w każdej sytuacji (podczas treningu, w podróży, w metrze, itd.)
  • Małe, lekkie i łatwe do przechowywania
  • Mocny dźwięk z potężnym basem

  Komfort noszena dzięki miękkim nausznikom słuchawek nausznych

  Jak już sama nazwa wskazuje, słuchawki nauszne leżą na uchu, ale nie zakrywają go całkowicie. Miękko wyściełane nauszniki zapewniają przyjemny komfort noszenia słuchawek. Ten typ i słuchawek zapewnia również efektywne tłumienie hałasów zewnętrznych. Słuchawki nauszne Teufel AIRY obsługują również Bluetooth z aptX i gwarantują najlepszy bezprzewodowy dźwięk.

  Zalety słuchawek nausznych:

  • Wygodne nauszniki
  • Dobra wentylacja uszu dzięki konstrukcji słuchawek oraz świetny dźwięk
  • Mocne brzmienie z potężnym basem

  Dzięki słuchawkom wokółusznym hałasy zostają na zewnątrz

  W przeciwieństwie do słuchawek nausznych, słuchawki wokółuszne zakrywają całkowicie ucho i dzięki temu oferują niezwykle mocny i potężny dźwięk. W tej kategorii firma Teufel oferuje dwa różne modele:

  Słuchawki nauszen z Bluetooth lub z kablem

  Wraz ze słuchawkami AIRY i nowymi SUPREME ON firma Teufel oferuje nie tylko stylowe, ale również wysokiej jakości słuchawki nauszne. Słuchawki nauszne leżą na uchu i nie zakrywają go całkowicie. Wygodne i miękko wyściełane nauszniki oraz lekkie tłumienie hałasów zewnętrznych sprawia, że te słuchawki sprawdzą się w każdej sytuacji.

  Dzięki technologii Bluetooth z aptX dla odtwarzania dźwięku o wysokiej rozdzielczości, możemy słuchać muzyki w podróży oraz w domu z kablem lub bez. Szybkie nawiązanie połączenia zapewnia standard NFC, który umożliwia stworzenie aż do sześciu różnych profili dla różnych urządzeń. Dzięki temu możemy bez problemu sparować smartfony i tablety ze słuchawkami AIRY.

  Czas odtwarzania słuchawek AIRY bez kabla wynosi aż do 20 godzin, a dzięki funkcji szybkiego ładowania słuchawki są ponownie gotowe do pracy w przeciągu zaledwie kilkunastu minut.

  Zalety słuchawek nausznych:

  • Przyciski obsługi na słuchawce do sterowania muzyką i przyjmowania połączeń przychodzących (system głośnomówiący)
  • Wymienne nauszniki można wygodnie czyścić, a torba transportowa chroni je przed uderzeniami
  • Dobra wentylacja uszu dzięki konstrukcji słuchawek oraz świetny dźwięk
  • Mocny dźwięk z potężnym brzmieniem

  Słuchawki wokółuszne o zamkniętej budowie

  Zamknięta budowa słuchawek zmniejsza przenikanie hałasów zewnętrznych i redukuje dźwięki i szumy otoczenia. Takie rozwiązanie sprawia, że nasze uszy nie są dobrze wentylowane, a same słuchawki są cięższe niż w przypadku otwartej budowy, ale dźwięk jest za to znacznie mocniejszy, a do wnętrza słuchawek przenika niewielki poziom hałasów z zewnątrz. Taka charakterystyka dźwięku sprawia, że w naszym portofolio znajdują się przede wszystkim zamknięte słuchawki wokółuszne. Do nich zaliczają się:

  • Teufel Massive
  • Mute
  • Seria REAL

  Słuchawki wodoodporne – woda nie ma żadnych szans

  Słuchawki towarzyszą nam praktycznie codziennie, dlatego mogą mieć kontakt również z wilgocią: czy to pot czy też nagły deszcz. Jednakże niektóre z nich posiadają ochronę przed bryzgami wodnymi. Należą do nich słuchawki MOVE BT oraz AIRY TRUE WIRELESS, które spełniają normę IPX5 oraz AIRY SPORTS, które posiadają certyfikat IPX7 i dzięki temu nadają się do pływania (możliwość krótkiego zanurzenia pod wodą).

  Ochrona przed hałasem – technologia Active Noise Cancelling firmy Teufel

  Podczas długich podróży w autobusie, metrze czy pociągu odgłosy silnika często nie dają nam spać i nie rzadko przyprawiają o bóle głowy. W takich sytuacjach z pomocą przychodzą słuchawki z technologią aktywnego tłumienia hałasów (ANC) . Ta specjalna technologia aktywnie wycisza przeszkadzające częstotliwości i przekazuje do ucha tylko dźwięk muzyki. Dzięki tej technologii możemy bezprzewodowo słuchać muzyki nawet w głośnym otoczeniu. Właśnie dlatego słuchawki z technologią ANC świetnie nadają się do użytku w kazdym miejscu i oferują wszystkie funkcje, które czynią z nich dobre słuchawki.

  Słuchawki teufel z aktywną redukcją szumów:

  • REAL BLUE NC

  Łatwe telefonowanie dzięki funkcji zestawu słuchawkowego

  Wiele naszych bezprzewodowych słuchawek Bluetooth oferują funkcję zestawu słuchawkowego, dzięki czemu możemy bez problemu wziąć udział w wideokonferencji przez Microsoft Teams czy Skype oraz także telefonować. Mikrofon zestawu słuchawkowego aktywuje sie po naciśnięciu przycisku (przyjęcie połączenia przychodzącego).

  Słuchawki gamingowe sprawiają, że gry komputerowe stają się bardziej realistyczne

  Twój ostatni przeciwnik pojawił się znowu tak nagle, że nie miałeś z nim żadnych szans? To może być spowodowane tym, że za późno go usłyszałeś lub polecenia głosowe w trybie Teamspeak były niewyraźne. Specjalne słuchawki gamingowe i zestawy słuchawkowe do gier mogą rozwiązać ten problem. Jeśli Twoja gra posiada prawdziwy dźwięk przestrzenny, te sygnały zostaną bezstratnie i bez żadnych zakłóceń przesłane do słuchawek CAGE, które zapewniają optymalne zlokalizowanie przeciwnika.

  Zestaw słuchawkowy do gier firmy Teufel:

  • CAGE

  Możliwość uzywania smartfonów z portem USB typu C dzięki adapterom

  Niektórzy producenci smartfonów rezygnują w swoich urządzeniach z typowego złącza mini jack do podłączenia słuchawek. Jednakże dostępny w sklepie specjalistycznym mały adapter USB typu C na złącze mini jack sprawia, że możemy w dalszym ciągu używać przewodowych słuchawek.

  Podobne tematy

  Artykuły na naszym blogu, które mogłyby Cię zainteresować: