Słuchawki bluetooth

Przejdź do zawartości
Otwórz menu Zamknij menu
Strona główna
Kopfhörer Bluetooth

Uwolnij dźwięk

Słuchawki Bluetooth

Filtry listy produktów

Filtry Zmień

12 Wyniki

Wszystkie produkty kategorii Słuchawki bluetooth: 12 Wyniki
Zamknij
  • 35,00 zł 679,00 zł

Lista produktów

Wszystkie produkty kategorii Słuchawki bluetooth: 12 Wyniki

Sortowanie

 

Porównanie produktów

Słuchawki bezprzewodowe: więcej wolności, więcej komfortu, więcej funkcji

Słuchawki bezprzewodowe zyskują coraz większą popularność i oferują wiele zalet w porównaniu z ich konwencjonalnym wariantem na kablu:

  • Elastyczność
  • Wolność poruszania się
  • Umożliwiają telefonowanie dzięki zestawowi głośnomówiącemu
  • Nowość w sektorze słuchawek in ear od Teufel, MOVE BT, są już krótko po swojej premierze dużym sukcesem. W teście Android Mag zajęły one 1 miejsce i stały się przy tym zwycięzcą w swojej klasie. Idealne do uprawiania sportu, podróżowania lub na zakupach.
Słuchawki bezprzewodowe bazują na 3 możliwych technologiach:
  1. Podczerwień
  2. Analogowe (fale radiowe)
  3. Cyfrowe

Słuchawki Teufel postawiły na Bluetooth 4.0 z aptX dla dziecinnie prostego połączenia z różnymi urządzeniami i dla czystego dźwięku. Dodatkowo wszystkie słuchawki Bluetooth od Teufel wyposażone są w mikrofon, tak aby mogły służyć one jednocześnie jako zestaw głośnomówiący.

Słuchawki Bluetooth

Z Bluetooth muzyka jest przesyłana do słuchawek nie tylko w prosty sposób, ale również szybko. Słuchawki Bluetooth od Teufel pracują z wykorzystaniem aktualnej technologii bluetooth i dbają o stabilne połączenie przy niskim zużyciu energii.
Osiągalny jest zasięg od 10 do nawet 20 m. Dzięki kodekowi aptX muzyka przesyłana jest w jakości CD tak, aby już nic nie stanęło Ci na przeszkodzie w cieszeniu się dźwiękiem.

Teufel oferuje wszystkie słuchawki z aptX

Douszne słuchawki Bluetooth

Słuchawki bezprzewodowe z dobrym dźwiękiem i za niewiele pieniędzy – to podoba się Teufel. Do tego pokryte jest całe pasmo przenoszenia słuchawek. Słuchawki douszne MOVE BT oferują wszystkie zalety nowoczesnych słuchawek bluetooth i mogą być użyte jako zestaw głośnomówiący z każdym popularnym systemem operacyjnym (iOS, Android, Windows).

Nauszne słuchawki Bluetooth

Również słuchawki nauszne, jak Teufel AIRY, oferują tę samą jakość i te same funkcje, tylko z innym wyglądem. Dzięki swojej budowie (nauszniki i pałąk) są one bardzo wygodne, lekkie, a do tego przyciągają uwagę.

Wokółuszne słuchawki Bluetooth

Słuchawki wokółuszne, jak REAL BLUE, to większe słuchawki, które pokrywają całe ucho. REAL BLUE NC wspiera przy tym oprócz wszystkich dotychczas nazwanych funkcji również Real Time Noise Cancelling + pasywną izolację dla jak najlepszej redukcji hałasu. Bateria działająca przez 60 godzin powoduje, że te słuchawki bluetooth cechują się najdłuższym czasem działania na jednym ładowaniu w swojej klasie.

Czy słuchawki Bluetooth od Teufel są wodoszczelne?

Dotychczas w rodzinie Teufel tylko słuchawki MOVE BT są chronione przed bryzgami wodnymi. Oznacza to, że nawet przy mocnym deszczu nie musisz martwić się o ich uszkodzenie. MOVE BT gra dalej!

Test słuchawek Bluetooth

Słuchawki douszne MOVE BT już od samego początku mogą cieszyć się pełnym sukcesem. W teście Android Mag zajęły one 1 miejsce i stały się przy tym zwycięzcą w swojej klasie.

Więcej informacji o funkcjach i użytkowaniu wszystkich słuchawek od Teufel znajdziesz w naszym porównaniu słuchawek.

Podobne tematy: