
Uchwyt ścienny AC 3500 SM (para)
Uchwyt ścienny dla małych głośników


| Opis | Produkt |
|---|---|
| Przekrój | 1 mm² |
| Długość kabla | 30 m |

Control device for active 5.1 multimedia speaker sets. Integrated Dolby/dts decoder, inputs for eight devices, remote control
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 23,5 cm |
| Wysokość | 5,5 cm |
| Głębokość | 13,5 cm |
| Waga | 1 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Wejścia cinch stereo | 3 |
| Cyfrowe wejścia koaksjalne | 2 |
| Cyfrowe wejścia optyczne | 1 |
| Wejścia cinch 5.1 | 1 |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Dolby Digital | tak |
| DTS Digital Surround | tak |
| Dolby Pro Logic | tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Zintegrowany DSP | tak |
| Wyświetlacz | tak |
| Zintegrowany dekoder DD/dts/PLII | tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Pilot | Na podczerwień |

The Motiv 5 satellite speakers come from the same basic idea as the subwoofer: The finest design meets uncompromising sound.
The elaborate chassis equipment with a 25mm fabric dome, paired with a long-stroke 100mm Neodym mid bass made of coated cellulose guarantees high quality music playback.
We consider the MO 5 FCR to be one of the best-sounding micro satellite speakers on the market – and even more so in combination with the optimally matched fully active multichannel subwoofer A 500/6 SW.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 12 cm |
| Wysokość | 16 cm |
| Głębokość | 11 cm |
| Waga | 0,74 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Zaciski terminala | Zaciski śrubowe, pozłacane |
| Rekomendowana minimalna moc wyjściowa amplitunera | 10 W |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Przystosowany do wtyków bananowych | tak |
| Maksymalna średnica kabla | 4 mm |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne ABS |
| Powierzchnia obudowy | Lakier, wysoki połysk |
| Ochrona magnetyczna | tak |
| Głośnik wysokotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik wysokotonowy (średnica) | 25 mm |
| Głośnik wysokotonowy (materiał) | Tkanina |
| Głośnik średniotonowy/niskotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik średniotonowy/niskotonowy (średnica) | 100 mm |
| Głośnik średniotonowy/niskotonowy (materiał) | celulozowe |
| Moc ciągła (IEC - Long Term) | 70 W |
| Czułość (2.83 V / 1 m) | 87 dB |
| Zakres częstotliwości od/do | 120 - 22000 Hz |
| Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) | 100 W |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego | 99 dB/1m |
| Impedancja [Om] | 4 - 8 Ohm |
| Układ głośników | Dwudrożny |
| Konstrukcja obudowy | Zamknięta |
Niezbędne akcesoria są zawarte w zestawie.