
1,5 m kabel koaksjalny C7515D
Cyfrowy kabel koaksjalny 1.5 m / 3.0 m

The Concept E450 is a premium multimedia sound solution with a versatile DecoderStation 5Mk2. No other system offers more bass, more power, or better sound transparency. <br />

Dwudrożny głośnik satelitarny z potężnym 80-milimetrowym głośnikiem średniotonowym i 19-milimetrowym głośnikiem wysokotonowym. Wyważone strojenie sprawia, że głośnik nadaje się zarówno do oglądania filmów, słuchania muzyki oraz grania.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 10 cm |
| Wysokość | 14,1 cm |
| Głębokość | 9,5 cm |
| Waga | 0,72 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Przystosowany do amplitunera | tak |
| Maksymalna średnica kabla | 2,5 mm |
| Średnica otowrów na śruby | 6 mm |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Powierzchnia obudowy | Odporny na uderzenia laminat, matowy |
| Pojemność wewnętrzna netto | 0,7 L |
| Otwory montażowe | tak |
| Zintegrowany stojak | tak |
| Głośnik wysokotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik wysokotonowy (średnica) | 19 mm |
| Głośnik wysokotonowy (materiał) | Jedwab |
| Głośnik średniotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik średniotonowy (średnica) | 80 mm |
| Głośnik średniotonowy (materiał) | celulozowe |
| Moc ciągła (IEC - Long Term) | 60 W |
| Czułość (2.83 V / 1 m) | 85 dB |
| Zakres częstotliwości od/do | 150 - 20000 Hz |
| Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) | 120 W |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego | 103 dB/1m |
| Impedancja [Om] | 4 - 8 Ohm |
| Częstotliwość podziału dla subwoofera (rekomendowana) | 150 - 180 Hz |
| Układ głośników | Dwudrożny |
| Konstrukcja obudowy | Zamknięta |
| Częstotliwość podziału zwrotnica | 3500 Hz |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Rekomendowana minimalna moc wyjściowa amplitunera | 10 W |

Dwudrożny głośnik satelitarny z potężnym 80-milimetrowym głośnikiem średniotonowym i 19- milimetrowym głośnikiem wysokotonowym o wysokiej rozdzielczości 19. Konstrukcja akustyczna jest identyczna jak w satelitach CS 35 FCR Mk3.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 22,6 cm |
| Wysokość | 10 cm |
| Głębokość | 9,5 cm |
| Waga | 1,25 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Przystosowany do amplitunera | tak |
| Maksymalna średnica kabla | 2,5 mm |
| Średnica otowrów na śruby | 6 mm |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Powierzchnia obudowy | Odporny na uderzenia laminat, matowy |
| Pojemność wewnętrzna netto | 1,2 L |
| Otwory montażowe | tak |
| Głośnik wysokotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik wysokotonowy (średnica) | 19 mm |
| Głośnik wysokotonowy (materiał) | Jedwab |
| Głośnik średniotonowy (ilość w obudowie) | 2 |
| Głośnik średniotonowy (średnica) | 80 mm |
| Głośnik średniotonowy (materiał) | celulozowe |
| Moc ciągła (IEC - Long Term) | 80 W |
| Czułość (2.83 V / 1 m) | 88 dB |
| Zakres częstotliwości od/do | 150 - 20000 Hz |
| Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) | 160 W |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego | 105 dB/1m |
| Impedancja [Om] | 4 - 8 Ohm |
| Częstotliwość podziału dla subwoofera (rekomendowana) | 150 - 180 Hz |
| Układ głośników | Dwudrożny |
| Konstrukcja obudowy | Zamknięta |
| Częstotliwość podziału zwrotnica | 3400 Hz |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Rekomendowana minimalna moc wyjściowa amplitunera | 10 W |

| Opis | Produkt |
|---|---|
| Przekrój | 1 mm² |
| Długość kabla | 30 m |

This ultra compact control device serves as a preamp for a 5.1-powered subwoofer. The Decoder Station Mk2 offers four digital (optical and 2x 2 x coaxial) inputs plus four stereo analog inputs (1 x 5.1, 1 x stereo). These are located on the back of the device and are suitable for the connection of many different devices. The integrated decoder for DTS, Dolby Digital, Dolby Pro Logic ensures perfect surround sound for many playback devices.
With the extra Lip Sync option you ensure that video and audio are played simultaneously. The Decoder Station is compatible with many different types of speakers in the frequency range of 80-250 Hz. The included remote control gives you access to all the devices that you have connected the decoder Station Mk2.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 23,5 cm |
| Wysokość | 5,4 cm |
| Głębokość | 15 cm |
| Waga | 1,01 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Wejścia cinch stereo | 3 |
| Cyfrowe wejścia koaksjalne | 2 |
| Cyfrowe wejścia optyczne | 1 |
| Wyjście cinch 5.1 | 1 |
| Wejścia cinch 5.1 | 1 |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Dolby Digital | tak |
| Dolby Pro Logic II | tak |
| DTS Digital Surround | tak |
| DTS NEO:6 | tak |
| Dolby Pro Logic | tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Zintegrowany DSP | tak |
| Napięcie zasilania | 100 - 230 V |
| Automatyczne włączanie/wyłączanie | Tak |
| Przechowywanie ustawień po odłaczeniu | tak |
| Funkcja standby | tak |
| Pobór mocy w trybie standby | 0,5 W |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Pilot | Na podczerwień |

The XXL subwoofer with 700 watts of maximum power and integrated 7.1 amplifier features 3 front controls, auto power off, DPU bass reflex technology for eliminating wind noise, and a Klippel optimized 300 mm bass driver
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 40 cm |
| Wysokość | 62,5 cm |
| Głębokość | 40 cm |
| Waga | 27 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Automatyczne włączanie/wyłączanie | Tak |
| Maksymalny pobór mocy | 700 W |
| Kabel - konektor IEC | tak |
| Klasa ochronności | 2 |
| Bezpiecznik | tak |
| Przechowywanie ustawień po odłaczeniu | tak |
| Funkcja standby | tak |
| Pobór mocy w trybie standby | 0,4 W |
| Regulator poziomu wejściowego | tak |
| Moc wyjściowa sinus (RMS) Bass | 150 W |
| Maksymalna moc wyjściowa na kanał satelitarny | 50 W |
| Moc wyjściowa impulsowa (szczyt) Bass | 320 W |
| Konfiguracja wzmacniacza | 7.1 |
| Technologia wzmacniacza | Class AB + Class D |
| Kanały wzmacniacza | 8 |
| Moc wyjściowa sinus (RMS) satelita | 25 W |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Najniższa częstotliwość (-3 dB) | 32 Hz |
| Maksymalna średnica kabla | 2,5 mm |
| Otwory kompensujące (pozycja) | Dolne |
| Otwory kompensujące | 1 |
| Materiał obudowy | MDF |
| Powierzchnia obudowy | High gloss (front), foil (corpus) |
| Pojemność wewnętrzna netto | 65 L |
| Zintegrowany stojak | tak |
| Głośnik niskotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik niskotonowy (średnica) | 300 mm |
| Głośnik niskotonowy (materiał) | Celuloza |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego | 103 dB/1m |
| Układ głośników | Jednodrożny |
| Konstrukcja obudowy | Bass reflex |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Zaciski terminala | Klamry |
| Wejście cinch 7.1 | 1 |
Niezbędne akcesoria są zawarte w zestawie.

Cyfrowy kabel koaksjalny 1.5 m / 3.0 m

Kabel głośnikowy 2 x 2,5 mm²

Cyfrowy kabel optyczny TOSLINK / 3,5 mm mini-TOSLINK

Stojak dla głośników micro.

Stojak klasy hi-fi przeznaczony wyłącznie do głośników EFFEKT i CONSONO 25 (głośniki satelitarne CS 25 FCR)

Para stojaków stołowych hi-fi odpowiednich dla głośników satelitarnych CONSONO 25 (CS 25 FCR Mk3), CONSONO 35 (CS 35 FCR Mk3), CUBYCON (CUB 2 FR 15) i EFFEKT 2

Uchwyt ścienny dla małych głośników

Kabel głośnikowy: 2 x 1,0 mm²