
Zestaw stereo POWER HIFI
Oszczędzaj, kupując zestaw

To umiemy tylko my: wyczarować poruszający i porywający koncert w Twoim własnym salonie. Power HiFi od Teufel to system modułowy, który na nowo definiuje Twoje wyobrażenie o głośnikach.

Jednostka wysokotonowa i sterująca z panelem obsługi z metalu i wyświetlaczem
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 44 cm |
| Wysokość | 20 cm |
| Głębokość | 39,2 cm |
| Waga | 8,06 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Wyjście XLR | 1 |
| AUX | tak |
| Wejścia cinch stereo | 1 |
| Cyfrowe wejścia optyczne | 1 |
| Karta dźwiękowa 2.0 USB | tak |
| Bluetooth | tak |
| Bluetooth aptX | tak |
| USB 2.0 | tak |
| Wyjścia analogowe | 1 |
| Wejście XLR | 2 |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Funkcja standby | tak |
| Moc wyjściowa impulsowa (szczyt) Bass | 320 W |
| Całkowita moc wyjściowa (RMS) | 440 W |
| Technologia wzmacniacza | Class D |
| Kanały wzmacniacza | 3 |
| Maksymalna moc wyjściowa - kanał głośnika wysokotonowego | 20 W |
| Maksymalna moc wyjściowa - kanał głośnika średniotonowego | 100 W |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Materiał obudowy | Drewniana obudowa |
| Głośnik wysokotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik wysokotonowy (średnica) | 25 mm |
| Głośnik wysokotonowy (materiał) | tworzywo sztuczne |
| Zakres częstotliwości od/do | 32 - 20000 Hz |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego | 121 dB/1m |
| Układ głośników | Trójdrożny |

Jednostka średniotonowa z dużym driverem 200 mm
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 44 cm |
| Wysokość | 31,2 cm |
| Głębokość | 39,2 cm |
| Waga | 13,9 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Materiał obudowy | Drewniana obudowa |
| Głośnik średniotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik średniotonowy (średnica) | 200 mm |
| Głośnik średniotonowy (materiał) | Papier |

Jednostka subwoofera z dwoma subwooferami o wysokiej mocy
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 44 cm |
| Wysokość | 76 cm |
| Głębokość | 39,2 cm |
| Waga | 37,9 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Materiał obudowy | Drewniana obudowa |
| Głośnik niskotonowy (ilość w obudowie) | 2 |
| Głośnik niskotonowy (średnica) | 305 mm |
| Głośnik niskotonowy (materiał) | Papier |
Wielu klientów chwali potężny, klarowny dźwięk oraz bogate, wolne od zniekształceń basy. Często wspominana jest ogromna maksymalna głośność i przydatność na imprezach; wielu podkreśla stabilne odtwarzanie dźwięku nawet przy wysokich poziomach głośności. Wiele osób zauważa również wysoką jakość wykonania, atrakcyjny wygląd, łatwą konfigurację przez Bluetooth oraz często kupuje drugie urządzenie.
Wygenerowane przez sztuczną inteligencję na podstawie recenzji naszych klientów.
Es liegen keine Bewertungen dieses Typs vor.
Niezbędne akcesoria są zawarte w zestawie.

Kabel stereo cinch 0,5 m

Uniwersalny kabel połączeniowy stereo jack 3,5 mm

Uniwersalny przedłużasz stereo jack 3,5 mm

Mikrofon wokalny i głośnikowy o świetnym stosunku ceny do jakości dźwięku dla muzyków, artystów, wykonawców i mówców

System bezprzewodowy Shure BLX24/PG58-S8 składający się z mikrofonu Shure PG58 z bezpośrednio podłączonym nadajnikiem BLX2 i odbiornikiem sygnału BLX4 do bezprzewodowej transmisji sygnału mikrofonowego aż do 90 metrów w linii wzroku, odpowiedni dla muzyków, artystów i mówców

Gotowy do odtwarzania gramofon o napędzie paskowym, idealny dla płyt LP i Singles

Najwyższej klasy gramofon hi-fi z napędem paskowym, idealny dla płyt LP i Singles, elektroniczna regulacja obrotów 33/45/78

2-kanałowy mikser DJ z profesjonalnymi funkcjami, zintegrowaną kartą dźwiękową i najlepszym stosunkiem ceny do jakości dźwięku

2-kanałowy kontroler DJ do różnych aplikacji (rekordbox, serato DJ Pro, serato FX, serato P'nT DJ)

System oświetleniowy LED DMX wraz ze stojakiem o regulowanej wysokości i pilotem na podczerwień

System oświetleniowy 3 w 1 z efektem derby, czarnym światłem i efektem stroboskopowym z regulowaną prędkością

Wielostronny odtwarzacz sieciowy WiFi i Bluetooth z wysokiej jakości konwerterem D/A od Cirrus Logic®