
Kolce głośnikowe AC 8548 BA
Kolce dla głośników Teufel

If you like powerful sound and want to discover new music every day - get it all with the Ultima 40 streaming.

"Urządzenia o podobnych cechach [...] można znaleźć tylko w wyższym przedziale cenowym."

Wysokiej jakości odtwarzacz sieciowy wyposażony w wysokiej klasy przetwornik cyfrowo-analogowy z Cirrus Logic ™. Przesyłaj strumieniowo muzykę z Internetu i odtwarzaj ją na swoim systemie hi-fi, korzystając z bezpłatnej aplikacji Raumfeld.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Radio internetowe | tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 17,2 cm |
| Wysokość | 2,8 cm |
| Głębokość | 12,7 cm |
| Waga | 0,29 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Wyjście cinch stereo | 1 |
| Wejścia cinch stereo | 1 |
| LAN | tak |
| USB 2.0 | tak |
| Wi-Fi | tak |
| Cyfrowe wyjścia optyczne | 1 |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| AAC | tak |
| FLAC | tak |
| MP3 | tak |
| OGG | tak |
| WAV | tak |
| Apple Lossless | tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Automatyczne włączanie/wyłączanie | Tak |
| Funkcja standby | tak |
| Multiroom | tak |
| 10/100-Mbit/s Ethernet | tak |
| Standard WiFi | 802.11b/g/n |
| Tryb infrastruktury | tak |
| Szyfrowanie Wi-Fi | WPA, WPA2 |
| Maksymalna ilość tytułów | 150000 |

Imponująca kolumna klasy hi-fi. Mocny dźwięk przy najlepszym stosunku ceny do jakości.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 21,5 cm |
| Wysokość | 106 cm |
| Głębokość | 32,7 cm |
| Waga | 20,3 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Zaciski terminala | Zaciski śrubowe, pozłacane |
| Rekomendowana minimalna moc wyjściowa amplitunera | 20 W |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Przystosowany do amplitunera | tak |
| Przystosowany do wtyków bananowych | tak |
| Bi-Amping/Bi-Wiring | tak |
| Maksymalna średnica kabla | 4 mm |
| Otwory kompensujące (pozycja) | Tylne |
| Otwory kompensujące | 2 |
| Zdejmowana pokrywa przednia | tak |
| Materiał obudowy | MDF |
| Powierzchnia obudowy | Foliowana |
| Pojemność wewnętrzna netto | 52 L |
| Przygotowany pod spikes | tak |
| Zintegrowany stojak | tak |
| Głośnik wysokotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik wysokotonowy (średnica) | 25 mm |
| Głośnik wysokotonowy (materiał) | Tkanina |
| Głośnik średniotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik średniotonowy (średnica) | 165 mm |
| Głośnik średniotonowy (materiał) | Kevlar/włókno szklane |
| Głośnik niskotonowy (ilość w obudowie) | 2 |
| Głośnik niskotonowy (średnica) | 165 mm |
| Głośnik niskotonowy (materiał) | Membrana z włókna szklanego-celuloza |
| Moc ciągła (IEC - Long Term) | 120 W |
| Czułość (2.83 V / 1 m) | 87 dB |
| Zakres częstotliwości od/do | 45 - 20000 Hz |
| Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) | 200 W |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego | 108 dB/1m |
| Impedancja [Om] | 4 - 8 Ohm |
| Układ głośników | Trójdrożny |
| Konstrukcja obudowy | Bass reflex |
| Częstotliwość podziału zwrotnica | 650 / 2600 Hz |

"Urządzenia o podobnych cechach [...] można znaleźć tylko w wyższym przedziale cenowym."


"Brakujące ogniwo w Twoim systemie hi-fi ze wszystkimi ważnymi złączami."

Niezbędne akcesoria są zawarte w zestawie.