
30 m Kabel głośnikowy C2530S
Kabel głośnikowy 2 x 2,5 mm²


Centre speaker (H 600 CF) for the Theater 6 Hybrid surround sound set.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 103 cm |
| Wysokość | 18 cm |
| Głębokość | 12,5 cm |
| Waga | 10,35 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Wejścia głośnikowe High Level | 1 |
| Zaciski terminala | Zaciski śrubowe, pozłacane |
| Rekomendowana minimalna moc wyjściowa amplitunera | 30 W |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Przystosowany do amplitunera | tak |
| Przystosowany do wtyków bananowych | tak |
| Maksymalna średnica kabla | 4 mm |
| Średnica otowrów na śruby | 6 mm |
| Zdejmowana pokrywa przednia | tak |
| Materiał obudowy | MDF |
| Powierzchnia obudowy | Laminat/lakier |
| Ochrona magnetyczna | tak |
| Pojemność wewnętrzna netto | 8 L |
| Uchwyty montażowe | tak |
| Głośnik wysokotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik wysokotonowy (średnica) | 25 mm |
| Głośnik wysokotonowy (materiał) | Tkanina |
| Głośnik średniotonowy/niskotonowy (ilość w obudowie) | 2 |
| Głośnik średniotonowy/niskotonowy (średnica) | 130 mm |
| Głośnik średniotonowy/niskotonowy (materiał) | Włókno węglowe |
| Moc ciągła (IEC - Long Term) | 110 W |
| Czułość (2.83 V / 1 m) | 88 dB |
| Zakres częstotliwości od/do | 100 - 22000 Hz |
| Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) | 140 W |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego | 105 dB/1m |
| Impedancja [Om] | 4 - 8 Ohm |
| Częstotliwość podziału dla subwoofera (rekomendowana) | 80 Hz |
| Układ głośników | Dwudrożny |
| Konstrukcja obudowy | Zamknięta |
| Częstotliwość podziału zwrotnica | 2400 Hz |

Extrem flacher Center für die Theater-Serie
Niezbędne akcesoria są zawarte w zestawie.