
15 m Kabel głośnikowy C4515S
Kabel głośnikowy 2 x 4,0 mm²

Das Höchste der Klang-Gefühle in der Filmwelt ist THX. Ein Prädikat, ein Standard, der an nichts Vergleichbares heranreicht. Wer also nur mit dem Optimum zufrieden ist, der liegt hier genau richtig. Filmton immer in "Directors Cut-Qualität", Musik so packend wie im Konzert.

The S 500 FCR is the first external loudspeaker worldwide to have passed the stringent THX Select 2 certification.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 31,8 cm |
| Wysokość | 21 cm |
| Głębokość | 16 cm |
| Waga | 3,1 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Zaciski terminala | Screw terminals, gold plated |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Przystosowany do amplitunera | tak |
| Przystosowany do wtyków bananowych | tak |
| Maksymalna średnica kabla | 6 mm |
| Zdejmowana pokrywa przednia | tak |
| Materiał obudowy | MDF |
| Powierzchnia obudowy | Foliowana |
| Ochrona magnetyczna | tak |
| Pojemność wewnętrzna netto | 5,5 L |
| Głośnik wysokotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik wysokotonowy (średnica) | 25 mm |
| Głośnik wysokotonowy (materiał) | Tkanina |
| Głośnik niskotonowy (ilość w obudowie) | 2 |
| Głośnik niskotonowy (średnica) | 130 mm |
| Głośnik niskotonowy (materiał) | Celuloza |
| Moc ciągła (IEC - Long Term) | 130 W |
| Czułość (2.83 V / 1 m) | 91 dB |
| Zakres częstotliwości od/do | 80 - 22000 Hz |
| Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) | 180 W |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego | 104 dB/1m |
| Impedancja [Om] | 4 - 8 Ohm |
| Częstotliwość podziału dla subwoofera (rekomendowana) | 80 Hz |
| Układ głośników | Dwudrożny |
| Konstrukcja obudowy | Zamknięta |
| Częstotliwość podziału zwrotnica | 1900 Hz |

The S 5000 SW of the System 5 THX Select 2 set impressively continues Teufel’s tradition of very powerful subwoofers.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 37 cm |
| Wysokość | 54,6 cm |
| Głębokość | 47,5 cm |
| Waga | 23,5 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Wejścia cinch | 1 |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Kabel - konektor IEC | tak |
| Funkcja standby | tak |
| Regulacja poziomu | tak |
| Regulacja fazy | Switchable |
| Moc wyjściowa sinus (RMS) Bass | 200 W |
| Technologia wzmacniacza | Class D |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Najniższa częstotliwość (-3 dB) | 25 Hz |
| Otwory kompensujące (pozycja) | Tylne |
| Otwory kompensujące | 1 |
| Materiał obudowy | MDF |
| Powierzchnia obudowy | Foliowana, matowa |
| Ochrona magnetyczna | tak |
| Pojemność wewnętrzna netto | 55 L |
| Zintegrowany stojak | tak |
| Głośnik niskotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik niskotonowy (średnica) | 300 mm |
| Głośnik niskotonowy (materiał) | Neodym |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego | 105 dB/1m |
| Częstotliwość podziału dla subwoofera (rekomendowana) | 80 Hz |
| Konstrukcja obudowy | Bass reflex |
Niezbędne akcesoria są zawarte w zestawie.