Głośniki wi-fi

Przejdź do zawartości
Strona główna
VKF-78Z5-UWI
Skopiowano
15
D :
09
H :
19
M :
20
S
Wszystkie produkty Głośniki wi-fi

Ciesz się muzyką w całym domu

Głośniki wi-fi

Multiroom-Systeme
22 Produkty
22 Produkty
Wyświetlono 22 z 22 produktów
 

Porównanie produktów

Powiązane tematy

i ciekawe kategorie
 

FAQ

Zawsze chciałeś wiedzieć, co skrywa się za niektórymi pojęciami ze świata audio? W takim razie rzuć okiem na poniższe pytania.

Streaming muzyki: przesyłaj muzykę bezprzewodowo do głośników bez żadnych granic

Każdy docenia doskonałą jakość dźwięku, a wygoda użytkowania sprzętu tylko ją podkreśla. Streaming muzyki z głośnikami wi-fi pozwala słuchaczowi usiąść wygodnie na kanapie i sterować niekończącym się strumieniem muzyki za pomocą smartfonu lub tabletu. Systemy multiroom Raumfeld oferują unikalną jakość dźwięku, która jest porównywalna do najlepszych rozwiązań analogowych systemów dźwiękowych. Również bestratne pliki muzyczne, takie jak FLAC czy WAV, są odtwarzane przez głośniki bezprzewodowe Raumfeld dzięki zastosowaniu w nich wysokiej jakości komponentów. Porywający dźwięk hi-fi jest na wyciągnięcie Twojej ręki.

Głośniki bezprzewodowe zagrają Twoją ulubioną muzykę w całym domu dzięki sieci wi-fi

Streaming umożliwia bezprzewodową transmisję plików audio do urządzeń odtwarzających dźwięk. Wszystkie głośniki Raumfeld są w pełni aktywne i posiadają wbudowaną technologię pracy sieciowej. Dzięki temu nie potrzebujesz żadnych dodatkowych komponentów aby cieszyć się idealną muzyką z głośników i urządzeń Raumfeld. Wystarczy, że włączysz głośnik wi-fi i możesz zacząć korzystać z dostępu do niemal nieograniczonego wyboru z muzyki za pośrednictwem popularnych serwisów streamingowych, własnej kolekcji i radia internetowego. Każdy z głośników bezprzewodowych Raumfeld komunikuje się z innymi urządzeniami multiroom, więc dzięki zastosowaniu odtwarzacza sieciowego możesz przesyłać muzykę do One M w kuchni lub do soundbaru w pokoju dziennym w doskonałe synchronizacji. System multiroom Raumfeld jest w pełni modularny.

Instalacja oraz wybór muzyki do odtwarzania są dziecinnie proste i intuicyjne. Każde z urządzeń Raumfeld może być sterowane za pomocą bezpłatnej aplikacji Raumfeld App. Daje Ci to dostęp do Twoich kont w popularnych serwisach streamingowych, takich jak Spotify, Tidal, Soundcloud, simfy, a także Twoich własnych bibliotek muzycznych zapisanych na dyskach twardych i wirtualnych. Dzięki temu wypełnisz muzyką nie tylko pokój, w którym przebywasz, ale cały dom.

Żegnaj plątanino kabli

Jeżeli obawiasz się zakupu sysemu audio wysokiej klasy ze względu na plątaninę kabli, która będzie zalegać w Twoim domu, a także na problemy związane z instalacją, powinieneś zdecydować się na bezprzewodowy system multiroom. Wysoka jakość dźwięku w technologii streamingu jest na wyciągnięcie Twojej ręki i to wybór, którego nie będziesz żałował. Zamiast połączenia ze źródełm dźwięku - odtwarzaczem mp3, odtwarzaczem CD czy komputerem - za pomocą kabla, głośniki bezprzewodowe Raumfeld integrują się z urządzeniami przez domową sieć wi-fi. Sygnał audio, nawet z plików bezstratnych, jest transmitowany drogą bezprzewodową bezpośrednio do Twoich głośników. Nie musisz się martwić o zużycie baterii w Twoim smartfonie czy tablecie, ponieważ aplikacja komunikuje się bezpośrednio z urządzeniem Raumfeld. Tym sposobem, Twój smartfon czy tablet stają się po prostu pilotami.

Problem obsługi małej liczby formatów audio należy do przeszłości - głośniki i systemy Raumfeld zagrają dla Ciebie wszystkie, nawet mniej znane formaty pliki muzyczne. Słuchanie muzyki z głośnikami multiroom Raumfeld nie ma żadnych granic.

Więcej soundbarów ,kin domowych ,głośników Bluetooth i słuchawek można znaleźć w naszym sklepie internetowym w odpowiedniej kategorii oraz w naszym przewodniku zakupowym.

Podobne tematy:

Filtry
Zmień Zamknij
 • Cena
 • Kolor
 • Konfiguracja
 • Złącza
 • Streaming
 • Media
 • Typ produktu
 • Rodzaj
 • Seria
 • Dynamore®
 • Kanały odtwarzania
 • Radio
 • Asystent głosowy
 • Multiroom
 • Video
 • Inne funkcje