
1,5 m kabel koaksjalny C7515D
Cyfrowy kabel koaksjalny 1.5 m / 3.0 m

An easy to operate, easy to set up complete 5.1 system with a high-performance hi-fi sound and elegant design

The active Subwoofer US 2110/6 SW with integrated 5.1-amp and 32 liter enclosure, weighing more than 20 kg, is a real Hercules. The US 2110/6 SW provides a rich, powerful and accurate bass response with a cutoff frequency of 40 Hz (-3 dB). This is due to the built-in amplifier with 125 watts of power, the king-sized woofer 250 mm and the years of experience that Teufel has in building subwoofers.
The Subwoofer U.S. 2110/6 SW ensures a beautiful combination of design and function. The rounded edges, the noble gloss top - the compact subwoofer fits into any living room. The bass reflex port at the bottom and the special notch on the back ensure seamless positioning against most walls. Stable positioning and decoupling from the floor is ensured by four resonators.
The U.S. 2110/6 SW is only sold as part of a Teufel set and cannot be ordered separately.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 34,5 cm |
| Wysokość | 55 cm |
| Głębokość | 34,5 cm |
| Waga | 20,6 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 230 VAC / 50 Hz V |
| Automatyczne włączanie/wyłączanie | Tak |
| Maksymalny pobór mocy | 550 W |
| Kabel - konektor IEC | tak |
| Klasa ochronności | 2 |
| Bezpiecznik | tak |
| Przechowywanie ustawień po odłaczeniu | tak |
| Funkcja standby | tak |
| Pobór mocy w trybie standby | 0,5 W |
| Bass boost/EQ | tak |
| Regulator poziomu wejściowego | tak |
| Regulacja poziomu | tak |
| Moc wyjściowa sinus (RMS) Bass | 125 W |
| Maksymalna moc wyjściowa na kanał satelitarny | 30 W |
| Moc wyjściowa impulsowa (szczyt) Bass | 150 W |
| Konfiguracja wzmacniacza | 5.1 |
| Technologia wzmacniacza | Class AB + Class D |
| Kanały wzmacniacza | 6 |
| Moc wyjściowa sinus (RMS) satelita | 25 W |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Najniższa częstotliwość (-3 dB) | 40 Hz |
| Maksymalna średnica kabla | 4 mm |
| Otwory kompensujące (pozycja) | Dolne |
| Otwory kompensujące | 1 |
| Średnica otowrów na śruby | 6 mm |
| Materiał obudowy | MDF |
| Powierzchnia obudowy | High gloss (front), foil (corpus) |
| Ochrona magnetyczna | tak |
| Pojemność wewnętrzna netto | 45 L |
| Zintegrowany stojak | tak |
| Głośnik niskotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik niskotonowy (średnica) | 250 mm |
| Głośnik niskotonowy (materiał) | Celuloza |
| Moc ciągła (IEC - Long Term) | 120 W |
| Czułość (2.83 V / 1 m) | 88 dB |
| Zakres częstotliwości od/do | 40 - 200 Hz |
| Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) | 280 W |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego | 113 dB/1m |
| Impedancja [Om] | 4 Ohm |
| Układ głośników | Jednodrożny |
| Konstrukcja obudowy | Bass reflex |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Zaciski terminala | Klamry |
| Wyjście głośnikowe High Level | 5 |
| Wejścia cinch 5.1 | 1 |


| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 10 cm |
| Wysokość | 22,6 cm |
| Głębokość | 9,5 cm |
| Waga | 1,25 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Przystosowany do amplitunera | tak |
| Maksymalna średnica kabla | 2,5 mm |
| Średnica otowrów na śruby | 6 mm |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Powierzchnia obudowy | Odporny na uderzenia laminat, matowy |
| Pojemność wewnętrzna netto | 1,2 L |
| Otwory montażowe | tak |
| Głośnik wysokotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik wysokotonowy (średnica) | 19 mm |
| Głośnik wysokotonowy (materiał) | Jedwab |
| Głośnik średniotonowy (ilość w obudowie) | 2 |
| Głośnik średniotonowy (średnica) | 80 mm |
| Głośnik średniotonowy (materiał) | celulozowe |
| Moc ciągła (IEC - Long Term) | 80 W |
| Czułość (2.83 V / 1 m) | 88 dB |
| Zakres częstotliwości od/do | 150 - 20000 Hz |
| Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) | 160 W |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego | 105 dB/1m |
| Impedancja [Om] | 4 - 8 Ohm |
| Częstotliwość podziału dla subwoofera (rekomendowana) | 150 - 180 Hz |
| Układ głośników | Dwudrożny |
| Konstrukcja obudowy | Zamknięta |
| Częstotliwość podziału zwrotnica | 3400 Hz |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Rekomendowana minimalna moc wyjściowa amplitunera | 10 W |

Dwudrożny głośnik satelitarny z potężnym 80-milimetrowym głośnikiem średniotonowym i 19- milimetrowym głośnikiem wysokotonowym o wysokiej rozdzielczości 19. Konstrukcja akustyczna jest identyczna jak w satelitach CS 35 FCR Mk3.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 22,6 cm |
| Wysokość | 10 cm |
| Głębokość | 9,5 cm |
| Waga | 1,25 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Przystosowany do amplitunera | tak |
| Maksymalna średnica kabla | 2,5 mm |
| Średnica otowrów na śruby | 6 mm |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Powierzchnia obudowy | Odporny na uderzenia laminat, matowy |
| Pojemność wewnętrzna netto | 1,2 L |
| Otwory montażowe | tak |
| Głośnik wysokotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik wysokotonowy (średnica) | 19 mm |
| Głośnik wysokotonowy (materiał) | Jedwab |
| Głośnik średniotonowy (ilość w obudowie) | 2 |
| Głośnik średniotonowy (średnica) | 80 mm |
| Głośnik średniotonowy (materiał) | celulozowe |
| Moc ciągła (IEC - Long Term) | 80 W |
| Czułość (2.83 V / 1 m) | 88 dB |
| Zakres częstotliwości od/do | 150 - 20000 Hz |
| Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) | 160 W |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego | 105 dB/1m |
| Impedancja [Om] | 4 - 8 Ohm |
| Częstotliwość podziału dla subwoofera (rekomendowana) | 150 - 180 Hz |
| Układ głośników | Dwudrożny |
| Konstrukcja obudowy | Zamknięta |
| Częstotliwość podziału zwrotnica | 3400 Hz |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Rekomendowana minimalna moc wyjściowa amplitunera | 10 W |

| Opis | Produkt |
|---|---|
| Przekrój | 1 mm² |


This ultra compact control device serves as a preamp for a 5.1-powered subwoofer. The Decoder Station Mk2 offers four digital (optical and 2x 2 x coaxial) inputs plus four stereo analog inputs (1 x 5.1, 1 x stereo). These are located on the back of the device and are suitable for the connection of many different devices. The integrated decoder for DTS, Dolby Digital, Dolby Pro Logic ensures perfect surround sound for many playback devices.
With the extra Lip Sync option you ensure that video and audio are played simultaneously. The Decoder Station is compatible with many different types of speakers in the frequency range of 80-250 Hz. The included remote control gives you access to all the devices that you have connected the decoder Station Mk2.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 23,5 cm |
| Wysokość | 5,4 cm |
| Głębokość | 15 cm |
| Waga | 1,01 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Wejścia cinch stereo | 3 |
| Cyfrowe wejścia koaksjalne | 2 |
| Cyfrowe wejścia optyczne | 1 |
| Wyjście cinch 5.1 | 1 |
| Wejścia cinch 5.1 | 1 |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Dolby Digital | tak |
| Dolby Pro Logic II | tak |
| DTS Digital Surround | tak |
| DTS NEO:6 | tak |
| Dolby Pro Logic | tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Zintegrowany DSP | tak |
| Napięcie zasilania | 100 - 230 V |
| Automatyczne włączanie/wyłączanie | Tak |
| Przechowywanie ustawień po odłaczeniu | tak |
| Funkcja standby | tak |
| Pobór mocy w trybie standby | 0,5 W |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Pilot | Na podczerwień |
Niezbędne akcesoria są zawarte w zestawie.

Cyfrowy kabel koaksjalny 1.5 m / 3.0 m

Cyfrowy kabel optyczny TOSLINK / 3,5 mm mini-TOSLINK

Stojak dla głośników micro.

Stojak klasy hi-fi przeznaczony wyłącznie do głośników CONSONO 35 (głośniki satelitarne CS 35 FCR) i CUBYCON (CUB 2 FR 15 i CUB 2 C 15)

Para stojaków stołowych hi-fi odpowiednich dla głośników satelitarnych CONSONO 25 (CS 25 FCR Mk3), CONSONO 35 (CS 35 FCR Mk3), CUBYCON (CUB 2 FR 15) i EFFEKT 2

Uchwyt ścienny dla małych głośników

Kabel głośnikowy: 2 x 1,0 mm²