
Stojak AC 1001 SP (para)
Stojak dla głośników micro.

Dieses 5.1-Set als Sonderedition ist nur für kurze Zeit verfügbar. Es besteht aus 5 Satelliten-Lautsprecher und einem Subwoofer mit integriertem Verstärker, über welche die Satelliten-Lautsprecher direkt angeschlossen werden. Für den Anschluss der Tonquelle (in diesem Fall also deine Soundkarte oder Media-PC) befindet sich am Subwoofer-Gehäuse ein analoger Mehrkanaleingang mit einer Cinchbuchse für jeden Kanal.

US 4110/6 SW Active Subwoofer
This subwoofer completes the entire system for a complete 5.1 speaker ensemble - an integrated Class-D amplifier for 5.1 surround sound and a superb 450 Watts of maximum power.
A spacious 45 liter capacity enclosure also holds a Klippel-optimized long-throw woofer with a diameter of 250 mm, for the 5.1 amplifier and 180-watt sine. The result: an extremely deep, powerful, absolutely dynamic and undistorted performance. Creating effortless bass waves down to 30 Hz (-3dB).
At the back all settings and connections are housed discreetly: The terminals for the five satellite speakers and analog 5.1 audio input jacks: Six RCA inputs. This means that the system can be directly connected to a user-friendly control station, station decoder, a 5.1-PC sound card or other audio sources.
Thanks to the smart design with recessed stage, angled plug and doubled DPU down-firing reflex slot, the subwoofer can be positioned close to a wall, making it easy to store. It stands firmly on its resonance damping feet, decoupled from the floor, elegantly designed, without being intrusive. A new focal point in any room – design and function beautifully combined.
Powerful surround sound in a stylish shell - that is the US 4110/6 SW
The US 4110/6 SW is only available as part of a Teufel speaker set.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 34,5 cm |
| Wysokość | 51 cm |
| Głębokość | 35,2 cm |
| Waga | 20,9 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 230 VAC / 50 Hz V |
| Automatyczne włączanie/wyłączanie | Tak |
| Maksymalny pobór mocy | 450 W |
| Kabel - konektor IEC | tak |
| Klasa ochronności | 2 |
| Bezpiecznik | tak |
| Przechowywanie ustawień po odłaczeniu | tak |
| Funkcja standby | tak |
| Pobór mocy w trybie standby | 0,5 W |
| Bass boost/EQ | tak |
| Regulator poziomu wejściowego | tak |
| Regulator częstotliwości (zakres) | 30 - 70 Hz |
| Regulacja poziomu | tak |
| Regulacja fazy | 0 / 180° |
| Moc wyjściowa sinus (RMS) Bass | 180 W |
| Maksymalna moc wyjściowa na kanał satelitarny | 50 W |
| Moc wyjściowa impulsowa (szczyt) Bass | 200 W |
| Konfiguracja wzmacniacza | 1.0 |
| Technologia wzmacniacza | Class D |
| Kanały wzmacniacza | 1 |
| Moc wyjściowa sinus (RMS) satelita | 40 W |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Najniższa częstotliwość (-3 dB) | 30 Hz |
| Przystosowany do amplitunera | tak |
| Maksymalna średnica kabla | 4 mm |
| Otwory kompensujące (pozycja) | Dolne |
| Otwory kompensujące | 2 |
| Średnica otowrów na śruby | 6 mm |
| Zdejmowana pokrywa przednia | tak |
| Front-firing | tak |
| Materiał obudowy | MDF |
| Powierzchnia obudowy | High gloss (front), foil (corpus) |
| Ochrona magnetyczna | tak |
| Pojemność wewnętrzna netto | 45 L |
| Zintegrowany stojak | tak |
| Głośnik niskotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik niskotonowy (średnica) | 250 mm |
| Głośnik niskotonowy (materiał) | Celuloza |
| Moc ciągła (IEC - Long Term) | 150 W |
| Czułość (2.83 V / 1 m) | 88 dB |
| Zakres częstotliwości od/do | 30 - 250 Hz |
| Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) | 300 W |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego | 112 dB/1m |
| Układ głośników | Jednodrożny |
| Konstrukcja obudowy | Bass reflex |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Wyjście głośnikowe High Level | 5 |
| Wejścia cinch 5.1 | 1 |

| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 10 cm |
| Wysokość | 22,6 cm |
| Głębokość | 9,5 cm |
| Waga | 1,25 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Przystosowany do amplitunera | tak |
| Maksymalna średnica kabla | 2,5 mm |
| Średnica otowrów na śruby | 6 mm |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Powierzchnia obudowy | Odporny na uderzenia laminat, matowy |
| Pojemność wewnętrzna netto | 1,2 L |
| Otwory montażowe | tak |
| Głośnik wysokotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik wysokotonowy (średnica) | 19 mm |
| Głośnik wysokotonowy (materiał) | Jedwab |
| Głośnik średniotonowy (ilość w obudowie) | 2 |
| Głośnik średniotonowy (średnica) | 80 mm |
| Głośnik średniotonowy (materiał) | celulozowe |
| Moc ciągła (IEC - Long Term) | 80 W |
| Czułość (2.83 V / 1 m) | 88 dB |
| Zakres częstotliwości od/do | 150 - 20000 Hz |
| Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) | 160 W |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego | 105 dB/1m |
| Impedancja [Om] | 4 - 8 Ohm |
| Częstotliwość podziału dla subwoofera (rekomendowana) | 150 - 180 Hz |
| Układ głośników | Dwudrożny |
| Konstrukcja obudowy | Zamknięta |
| Częstotliwość podziału zwrotnica | 3400 Hz |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Rekomendowana minimalna moc wyjściowa amplitunera | 10 W |

Dwudrożny głośnik satelitarny z potężnym 80-milimetrowym głośnikiem średniotonowym i 19- milimetrowym głośnikiem wysokotonowym o wysokiej rozdzielczości 19. Konstrukcja akustyczna jest identyczna jak w satelitach CS 35 FCR Mk3.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 22,6 cm |
| Wysokość | 10 cm |
| Głębokość | 9,5 cm |
| Waga | 1,25 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Przystosowany do amplitunera | tak |
| Maksymalna średnica kabla | 2,5 mm |
| Średnica otowrów na śruby | 6 mm |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Powierzchnia obudowy | Odporny na uderzenia laminat, matowy |
| Pojemność wewnętrzna netto | 1,2 L |
| Otwory montażowe | tak |
| Głośnik wysokotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik wysokotonowy (średnica) | 19 mm |
| Głośnik wysokotonowy (materiał) | Jedwab |
| Głośnik średniotonowy (ilość w obudowie) | 2 |
| Głośnik średniotonowy (średnica) | 80 mm |
| Głośnik średniotonowy (materiał) | celulozowe |
| Moc ciągła (IEC - Long Term) | 80 W |
| Czułość (2.83 V / 1 m) | 88 dB |
| Zakres częstotliwości od/do | 150 - 20000 Hz |
| Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) | 160 W |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego | 105 dB/1m |
| Impedancja [Om] | 4 - 8 Ohm |
| Częstotliwość podziału dla subwoofera (rekomendowana) | 150 - 180 Hz |
| Układ głośników | Dwudrożny |
| Konstrukcja obudowy | Zamknięta |
| Częstotliwość podziału zwrotnica | 3400 Hz |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Rekomendowana minimalna moc wyjściowa amplitunera | 10 W |
Niezbędne akcesoria są zawarte w zestawie.

Stojak dla głośników micro.

Stojak klasy hi-fi przeznaczony wyłącznie do głośników CONSONO 35 (głośniki satelitarne CS 35 FCR) i CUBYCON (CUB 2 FR 15 i CUB 2 C 15)

Para stojaków stołowych hi-fi odpowiednich dla głośników satelitarnych CONSONO 25 (CS 25 FCR Mk3), CONSONO 35 (CS 35 FCR Mk3), CUBYCON (CUB 2 FR 15) i EFFEKT 2

Uchwyt ścienny dla małych głośników

Kabel głośnikowy: 2 x 1,0 mm²