
Uchwyt ścienny AC 5500 SM
Uchwyt ścienny dla większych głośników micro/kompaktowych i krótkich kolumn (FCR)


This magnetically screened loudspeaker delivers clearly audible cinema vocals. It should be placed directly under or above the television. The CL 300 C is delivered with a speaker cradle, and can also be wall-mounted. It blends perfectly with the rest of the set thanks to an identical configuration with two mid-range drivers and a tweeter and delivers homogenous sound. The speaker is housed in a solid aluminium enclosure. Stable connection terminals capable of handling cables up to 4 square millimetres guarantee a secure connection.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 39,2 cm |
| Wysokość | 10 cm |
| Głębokość | 12,6 cm |
| Waga | 1,4 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Zaciski terminala | 1 |
| Rekomendowana minimalna moc wyjściowa amplitunera | 20 W |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Przystosowany do wtyków bananowych | tak |
| Maksymalna średnica kabla | 4 mm |
| Zdejmowana pokrywa przednia | tak |
| Materiał obudowy | Aluminum |
| Ochrona magnetyczna | tak |
| Pojemność wewnętrzna netto | 1,8 L |
| Uchwyty montażowe | tak |
| Głośnik wysokotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik wysokotonowy (średnica) | 19 mm |
| Głośnik wysokotonowy (materiał) | Tkanina |
| Głośnik średniotonowy (ilość w obudowie) | 2 |
| Głośnik średniotonowy (średnica) | 70 mm |
| Głośnik średniotonowy (materiał) | celulozowe |
| Moc ciągła (IEC - Long Term) | 60 W |
| Czułość (2.83 V / 1 m) | 84 dB |
| Zakres częstotliwości od/do | 140 - 22000 Hz |
| Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) | 100 W |
| Impedancja [Om] | 4 Ohm |
| Częstotliwość podziału dla subwoofera (rekomendowana) | 150 Hz |
| Układ głośników | Dwudrożny |
| Konstrukcja obudowy | Zamknięta |
| Częstotliwość podziału zwrotnica | 3500 Hz |

This combination of a 5.1 receiver, a preamplifier, and a subwoofer is the centrepiece of the Columa 300R home cinema system. The high-quality surround receiver integrated in the subwoofer is perfect for direct connection to input sources like a MediaStation, AV-streamer/player, DVD-player/recorder, TV, SAT receiver, PC, MP3 player, iPod Dock, gaming console or video recorder. Three analogue and four digital inputs (2x optical, 2x coaxial) are available. An AM/FM radio with a station memory is included, as is a Dolby Digital/dts decoder and support for Dolby Prologic.
The system's components are adjustable through many settings and can be controlled via remote control. The system's external display and control unit is connected to the subwoofer via a cable and allows for system calibration. It also serves as a receiver for the remote control and a headphones terminal. This external controller allows you to conceal the large subwoofer anywhere in the room that you'd like – helping greatly with the aesthetics of the system. The subwoofer's internal amplifier distributes 250 watts of RMS power to the built-in bass driver and five satellite speakers. This ensures solid Teufel sound in spaces up to 30 sqm.
Ultimately this subwoofer is also responsible for generating a solid foundation of bass pressure. Its Klippel-optimised 250mm bass driver in a 41 litre enclosure produces bass you can feel down to 35 Hz (-3 dB).
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 34 cm |
| Wysokość | 48,5 cm |
| Głębokość | 55 cm |
| Waga | 22 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Wyjście słuchawkowe 3,5 mm | 1 |
| Wejścia cinch stereo | 3 |
| Cyfrowe wejścia koaksjalne | 2 |
| Cyfrowe wejścia optyczne | 1 |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Wyświetlacz | tak |
| Kabel - konektor IEC | tak |
| Przechowywanie ustawień po odłaczeniu | tak |
| Funkcja standby | tak |
| Regulacja poziomu | Analogue |
| Regulacja fazy | Aan / Uit |
| Moc wyjściowa sinus (RMS) Bass | 125 W |
| Maksymalna moc wyjściowa na kanał satelitarny | 40 W |
| Moc wyjściowa impulsowa (szczyt) Bass | 150 W |
| Konfiguracja wzmacniacza | 5.1 |
| Kanały wzmacniacza | 6 |
| Moc wyjściowa sinus (RMS) satelita | 25 W |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Pilot | tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Najniższa częstotliwość (-3 dB) | 35 Hz |
| Otwory kompensujące (pozycja) | Dolne |
| Otwory kompensujące | 2 |
| Materiał obudowy | MDF |
| Powierzchnia obudowy | Foliowana |
| Pojemność wewnętrzna netto | 41 L |
| Głośnik niskotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik niskotonowy (średnica) | 250 mm |
| Głośnik niskotonowy (materiał) | Celuloza |
| Konstrukcja obudowy | Bass reflex |

Good value two-core standard 0.75 sqmm speaker cable. The positive pole is marked. Suitable for many applications, especially multimedia systems.
Available in two lengths.

Diese kurze Säule für Wand- oder Regalmontage entspricht in akustischer Hinsicht 1:1 der langen Standsäule. Denn Volumen, Material und verwendete Lautsprecher sind identisch: zwei klippel-optimierte Zellulose-Mitteltöner von je 70mm und eine gleichfalls neu entwickelte Gewebe-Hochton-Kalotte mit Neodym-Magnet arbeiten im 1,8 Liter umfassenden Gehäuse.
Dieser magnetisch abgeschirmte Speaker findet wahlweise als Front-, Center- oder Rear-Lautsprecher Verwendung. Durch die rückwärtigen Halterungsbügel kann er direkt an der Wand befestigt werden; für eine Ausrichtung auf den Hörplatz benötigen Sie den Teufel Wandhalter AC 8500 SM.
Eine stabile Verbindung gewährleisten massive Anschlussklemmen, die bis zu 4 qmm starke Kabel problemlos aufnehmen.
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 8,7 cm |
| Wysokość | 39,2 cm |
| Głębokość | 12,6 cm |
| Waga | 1,35 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Zaciski terminala | 1 |
| Rekomendowana minimalna moc wyjściowa amplitunera | 20 W |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Przystosowany do wtyków bananowych | tak |
| Maksymalna średnica kabla | 4 mm |
| Materiał obudowy | Aluminum |
| Ochrona magnetyczna | tak |
| Pojemność wewnętrzna netto | 1,8 L |
| Głośnik wysokotonowy (ilość w obudowie) | 1 |
| Głośnik wysokotonowy (średnica) | 19 mm |
| Głośnik wysokotonowy (materiał) | Tkanina |
| Głośnik średniotonowy (ilość w obudowie) | 2 |
| Głośnik średniotonowy (średnica) | 70 mm |
| Głośnik średniotonowy (materiał) | celulozowe |
| Moc ciągła (IEC - Long Term) | 60 W |
| Czułość (2.83 V / 1 m) | 84 dB |
| Zakres częstotliwości od/do | 140 - 22000 Hz |
| Szczytowa moc znamionowa (IEC - Short Term) | 100 W |
| Impedancja [Om] | 4 Ohm |
| Częstotliwość podziału dla subwoofera (rekomendowana) | 150 Hz |
| Układ głośników | Dwudrożny |
| Konstrukcja obudowy | Zamknięta |
| Częstotliwość podziału zwrotnica | 3500 Hz |
Niezbędne akcesoria są zawarte w zestawie.