
1,5 m kabel koaksjalny C7515D
Cyfrowy kabel koaksjalny 1.5 m / 3.0 m


| Opis | Produkt |
|---|---|
| FM - UKW | tak |
| RDS | tak |
| Pamięć stacji FM | 30 |
| Pamięć stacji AM | 10 |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Szerokość | 38,5 cm |
| Wysokość | 10,5 cm |
| Głębokość | 34 cm |
| Waga | 2,5 kg |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Wyjście cinch 7.1 | 1 |
| Wyjście cinch stereo | 1 |
| Wyjście słuchawkowe 3,5 mm | 1 |
| Wejścia analogowe | 1 |
| Wejścia cinch stereo | 1 |
| Cyfrowe wejścia koaksjalne | 1 |
| Cyfrowe wejścia optyczne | 1 |
| LAN | tak |
| USB 2.0 | tak |
| Wyjścia video - HDMI | 1 |
| Wejście video- HDMI | 2 |
| Wyjścia analogowe | 8 |
| Wyjście głośnikowe High Level | 6 |
| Wyjścia video - composite | tak |
| Wyjścia video - komponenty | tak |
| Wyjścia video - RGB | tak |
| Wersja HDMI | R1.4b |
| Wersja HDMI | 1.4b |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| AAC | tak |
| FLAC | tak |
| MP3 | tak |
| OGG | tak |
| WAV | tak |
| WMA | tak |
| Dolby Digital | tak |
| Dolby Pro Logic II | tak |
| Dolby TrueHD | tak |
| DTS-HD High Resolution Audio | tak |
| DTS-HD Master Audio | tak |
| JPEG | tak |
| Apple Lossless | tak |
| HDCD | tak |
| M4A | tak |
| MP2 | tak |
| Dolby Digital Plus | tak |
| AVC/H.264 | tak |
| AVI | tak |
| BMP | tak |
| DivX | tak |
| DivX HD | tak |
| FLV | tak |
| GIF | tak |
| MKV | tak |
| MPEG1 | tak |
| MPEG2 | tak |
| MPEG4 | tak |
| RealMedia | tak |
| WMV | tak |
| Xvid | tak |
| BDAV | tak |
| BDMV | tak |
| Blu-ray | tak |
| CD-Audio | tak |
| DVD-Audio | tak |
| DVD-Video | tak |
| Kodak Photo-CD | tak |
| SA-CD | tak |
| SVCD | tak |
| VCD | tak |
| Opis | Produkt |
|---|---|
| Zintegrowany DSP | tak |
| Wyświetlacz | tak |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Automatyczne włączanie/wyłączanie | Tak |
| Maksymalny pobór mocy | 700 W |
| Kabel - konektor IEC | tak |
| Klasa ochronności | 2 |
| Przechowywanie ustawień po odłaczeniu | tak |
| Funkcja standby | tak |
| Pobór mocy w trybie standby | 0,4 W |
| Moc wyjściowa sinus (RMS) Bass | 160 W |
| Maksymalna moc wyjściowa na kanał satelitarny | 100 W |
| Moc wyjściowa impulsowa (szczyt) Bass | 200 W |
| Konfiguracja wzmacniacza | 5.1 |
| Technologia wzmacniacza | Class D |
| Kanały wzmacniacza | 6 |
| Zintegrowany dekoder DD/dts/PLII | tak |
| Zintegrowany True HD/dts HD/DD/dts/PLII-Decoder | tak |
| OSD | tak |
| Moc wyjściowa sinus (RMS) satelita | 70 W |
Niezbędne akcesoria są zawarte w zestawie.